Reply to comment

19 вересня –День фармацевтичного працівника

        З нагоди Дня фармацевтичного працівника хочу привітати всіх, хто щодня піклується про головну цінність людини — здоров’я! Своєю дуже відповідальною працею провізори та фармацевти, не шкодуючи сил і душевного тепла, прагнуть допомогти всім, хто звертається до них за порадою і допомогою. Щодня ви поруч із людьми і працюєте для людей,  нерідко ваша ділова рада у виборі ліків і добре слово — важлива допомога людям у болях і недугах. Щиро дякую вам за це віддане служіння обраній професії, життєву позицію і нелегку працю.

        Споживачами фармацевтичної продукції є різні верстви населення і тому надзвичайно важливо сьогодні забезпечити їх якісними та доступними за вартістю ліками.

        Переконаний, що відданість справі наших фармацевтів, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях. Нехай ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди приносить задоволення і радість Сердечно бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, вірних друзів, добра й благополуччя. Нехай завжди будуть з вами вдячність і шана людська.

 

Голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко
в Сарненському районі

Микола Добриднік

Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.