Reply to comment

Газ у селі буде

        Приємно зазначити, що одним з пріоритетів роботи Уряду на сьогодні є газифікація населених пунктів, насамперед це стосується сільського населення. Кабінет Міністрів України спільно з НАК «Нафтогаз України» розробили програму добудови газопроводів, у які місцева влада, державний бюджет, люди в громадах частково вклали свої гроші, але їх введення в експлуатацію в силу різних причин було зупинено.

        Всього в державі нараховується 449 таких газопроводів протяжністю 4 тисячі 287 км. Введення їх в експлуатацію дасть можливість забезпечити газом 1 мільйон 650 тисяч громадян. Тому Уряд проінвентаризував всі недобудови в Україні і прийняв відповідну постанову, яка дасть можливість завершити будівництво підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності, фінансово забезпечить завершення цього будівництва. І, як зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Володимирівна Тимошенко, з 1 вересня цього року вже почали добудовувати всі ці газопроводи. Кабмін поставив перед НАК «Нафтогаз України» конкретне завдання: за півроку добудувати всі недобудови, які на сьогоднішній день є в державі. З цією метою Кабінетом Міністрів України було затверджено перелік підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності, до якого включені підвідні газопроводи і Сарненського району – це підвідні газопроводи високого тиску до сіл Чемерне, Довге та села Пугач, що, звичайно, стало приємною новиною для мешканців сіл Тутовицької сільської та Клесівської селищної рад.

        Підвідні газопроводи до сіл Чемерне та Довге планується ввести в експлуатацію 1-10 листопада 2009 року, а до села Пугач газ планується подати ще раніше – 20-31 жовтня цього року. Обсяг фінансування, необхідний для введення цих об’єктів в експлуатацію, становить 1 мільйон 694 тисячі 550 гривень.

        Також хотілося б наголосити, що одночасно з завершенням газифікації населених пунктів з високим рівнем будівельної готовності, Уряд планує збільшення видобутку українського газу, зокрема освоюватись буде шельф Чорного моря, де є стратегічні запаси природного газу. На сьогодні розпочато процес розвідування та освоєння цих запасів, що дасть можливість за рахунок українського газу, а не купленого за межами нашої держави,  бути енергетично незалежними і далі  газифікувати населені пункти Батьківщини.

                                                             Голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради «Блоку Юлії Тимошенко»

                                                                                  в Сарненському районі

                                                                                           Микола Добриднік

Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
15 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.