Архів - Черв 2021

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1622505600 AND 1625097600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 30th

Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у Рокитнівській селищній раді

        29 червня 2021 року в приміщенні Рокитнівської селищної ради прийом громадян проводив голова районної ради Ярослав Яковчук.
        Під час прийому, мешканці територіальної громади порушили питання щодо надання матеріальної допомоги, відновлення приміського залізничного руху сполученням Сарни-Олевськ, продовження будівництва каналізаційних мереж в селищі Рокитне по вулицях Незалежності, Соборна та Дубовця. На ці та інші питання були надані кваліфіковані відповіді та рекомендації щодо їх вирішення.
        Також голова районної ради Ярослав Яковчук спільно з селищним головою Григорієм Таргонським обговорили можливість залучення коштів Рівненського обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для забезпечення централізованою системою водовідведення господарсько-побутових каналізаційних стоків окремих вулиць селища.

Організаційний відділ районної ради

Червень 29th

Вітаємо з Днем народження депутата Сарненської районної ради Віталія Торчила !

Шановний Віталію Федоровичу!
 
        З нагоди такого чудового свята прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
 
        Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку громад Сарненського району.
 
        Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!
 
        Зі святом!

Червень 25th

На Сарненщині відзначили річницю Конституції України

        25 років тому, з 27 на 28 червня, безперервно впродовж майже 24 годин Народні Депутати України працювали над остаточною редакцією проєкту Конституції нашої Держави.
        Після гарячих дебатів i узгоджень 28 червня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, на п’ятому році існування сучасної Держави Україна, 315 Народних обранців проголосували за нині діючий Основний закон нашої країни.
        З того часу день прийняття Конституції став державним святом України. До речі, День Конституції України – єдине державне свято, закріплене в самому Основному законі країни.
        Сьогодні, 25 червня ц.р., в великій залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України. До вітального слова були запрошені консультант голови районної ради Микола Костецький, голова районної державної адміністрації Олександр Коханта перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець.
        Микола Костецький переказав щирі вітання від голови районної ради Ярослава Яковчука та усього депутатського корпусу, а також вручив грамоти районної ради.

80-ті роковини з часу розстрілів в’язнів тюрем Рівненщини

        У червні 1941 року розпочалися масові розстріли політичних в’язнів органами НКВД-НКДБ спочатку в західноукраїнських тюрмах, а згодом в інших регіонах України. Протягом двох тижнів радянська влада, відступаючи перед нацистами, знищила близько 22 тисячі людей, яких переслідувала переважно за політичні переконання. Ці події й досі маловідомі в історії злочинів під час Другої світової війни.
        Цьогоріч минають 80-ті роковини з часу розстрілу в'язнів тюрм на Рівненщині.
        На знак скорботи та для вшанування пам'яті закатованих людей, яких жорстоко розстріляли, 25 червня ц.р., відбулося покладання квітів на місці їх поховання на кладовищі по вулиці Ковельській у місті Сарни.
        У заході взяли участь радник голови районної ради Олександр Васильєв та консультант голови районної ради Микола Костецький.
 
Організаційний відділ районної ради

Вітання голови районної ради з Днем Конституції України

        Шановні жителі Сарненщини!
 
        Щиро вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!
 
        Ухвалення основоположного документа у 1996 році заклало могутній фундамент для забезпечення суверенітету нашої держави та консолідації суспільства.
 
        Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо головний закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди.
 
        Конституція визначила найціннішими життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.
 
        Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину!
 
З повагою, голова Сарненської районної ради Ярослав ЯКОВЧУК

Вітання голови районної ради Ярослава Яковчука з Днем молоді та Днем молодіжних і дитячих громадських організацій

        Шановна молодь Сарненщини!
 
        Прийміть щирі вітання з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття - Днем молоді!
 
        Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.
 
        Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу. Тому з нагоди свята бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити все те до чого ви прагнете, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції. Зичу вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!
 
З повагою, голова Сарненської районної ради Ярослав ЯКОВЧУК

Вітання голови районної ради з Днем митної служби України

                                                                                     Шановні працівники і ветерани митної служби!
 
Щиро вітаю Вас із Днем митної служби України!
 
        Сьогодні митниця є однією з важливих державних інституцій, яка забезпечує захист інтересів держави, проведення ефективної митної політики, наповнення державного бюджету, а також дієвий контроль за додержанням законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
 
        Бажаю всім митникам і ветеранам митних органів миру, міцного здоров’я, щастя, оптимізму і подальшої плідної діяльності на благо країни!
 
        Щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!
 
З повагою, голова Сарненської районної ради Ярослав ЯКОВЧУК

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 4 січня 2021 року № 01, у вівторок, 29 червня ц.р., о 10 годині в приміщенні Рокитнівської селищної ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Ярослав Яковчук.