Архів - Груд 28, 2021

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1640649600 AND 1640736000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Військовослужбовці міста Сарни отримали службові квартири

        Сьогодні, 28 грудня, в місті Сарни на базі військової частини А-0153 військовослужбовцям урочисто вручили ордери та ключі від 6 службових та 1 постійної квартири.
        Участь у заході взяли голова районної ради Ярослав Яковчук, голова райдержадміністрації Олександр Кохан, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, начальник квартирно-експлуатаційного відділу міста Рівне Андрій Чухіль, командир військової частини А-0153 Віталій Шевчук.
        Двокімнатну та трикімнатні квартири у новобудові ЖК «Luxury Square», отримали учасники антитерористичної операції, діючі офіцери та військові пенсіонери, які тривалий час перебували на квартирному обліку.
       Квартири були закуплені Міністерством оборони України у 2020 році за рахунок коштів бюджетної програми «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України».
                                                    

Про районну Програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненського району на 2022 – 2024 роки

Про районну Програму запобігання
виникненню, ліквідації наслідків
надзвичайних ситуацій та протидії
пожежам у природних екосистемах
Сарненського району
на 2022 – 2024 роки
 
        Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 листопада 2021 року № 861 «Про Регіональну цільову програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Рівненської області на 2022-2024 роки», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити районну Програму запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненського району на 2022 – 2024 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 грудня 2021 року № 385, що додається (додаток 1,2).
2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації спільно з виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

Про районну Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненському районі на 2022-2024 роки

Про районну Програму підготовки
територіальної оборони та місцевого
населення до участі в русі
національного спротиву в
Сарненському районі на
2022-2024 роки
 
        Відповідно до статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 14 Закону України «Про оборону України», статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про основи національного спротиву», Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23 вересня 2016 року № 406/2016, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити районну Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненському районі на 2022-2024 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 грудня 2021 року № 386, що додається (додаток 1,2).
2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації спільно з виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

Вітаємо з Днем народження депутата Сарненської районної ради Романа Боровика!

Шановний Романе Володимировичу!
 
        З нагоди такого чудового свята прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
        Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті.
        Зі святом!