Архів - Лист 4, 2021

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1635984000 AND 1636070400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Обговорили можливості розвитку у сфері антикризового управління на прикордонних територіях

      03 листопада голова районної ради Ярослав Яковчук взяв участь в експертній зустрічі представників влади області та науковців, яка відбулася у Національному університеті водного господарства та природокористування. На ній обговорили можливості розвитку у сфері антикризового управління на прикордонних територіях.
     Під час свого виступу Ярослав Володимирович розповів присутнім про досвід органів державної влади та місцевого самоврядування в антикризовому управлінні.
      На зустрічі також розглянули: інституціональне забезпечення антикризового управління; законодавчу реформу у сфері антикризового управління; правозастосувальну практику у сфері антикризового управління; перспективи ефективізації співпраці українських та польських служб, інспекцій та установ в антикризовому управлінні.
                                 

Протокол № 6

Протокол №6 позачергової шостої сесії районної ради від 05 жовтня 2021 року додається

Додатки до протоколу

Додатки до протоколу №6 шостої сесії від 05 жовтня 2021 року №1, №2 додаються

Рішення № 41 від 25 липня 2006 року "Про положення про помічників - консультантів депутата районної ради"

РІШЕННЯ
 
від 25 липня 2006 року                                                                                                                         № 41
 
 
Про положення про
помічників - консультантів
депутата районної ради
 
        З метою забезпечення здійснення депутатами районної ради повноважень, визначених Законом України Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» районна рада
 
в и р і ш и л а:
 
        1. Затвердити положення про помічників - консультантів депутата районної ради (додається).
        2. Затвердити опис посвідчення помічника - консультанта депутата районної ради (додається).

Вітаємо з Днем народження депутата Сарненської районної ради Оксану Краглевич!

Шановна Оксано Вікторівно!
 
 
        Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого прекрасного ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, достатку, благополуччя. Нехай родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на довгій дорозі Вашого життя.
 
        Вітаємо з ювілеєм!