Архів - Серп 2019

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1564617600 AND 1567296000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 30th

1 вересня -День знань

 

                                    Дорогі діти, шановні батьки та вчителі!
    Прийміть  найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року.
   Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Іловайськ 2014. Гірка історія недалекого сьогодення...

    

                

29 серпня - День пам'яті загиблих захисників України. Тож голова районної ради Руслан Серпенінов та в.о. голови райдержадміністрації організували похід для військовослужбовців Сарненщини до місцевого кінотеатру у місті Сарни на прем'єру фільму «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас». 
 
     Нагадуємо, що наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти. Разом з тим парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування Іловайської трагедії оцінювала загальні втрати українських військ у тисячу осіб.

1 вересня – День підприємця

 

 Шановні краяни! 
   Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.
   Шановні підприємці Сарненщини, проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем району, сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів та послуг, працюєте на потреби кожного споживача.

Серпень 29th

Маємо пам’ятати про сумні сторінки нашої історії

      29 серпня – народний День пам’яті загиблих за свободу України. Саме цього дня 2014 року українські війська виходили з іловайського оточення по так званому «зеленому коридору», зазнавши найбільших втрат через віроломні дії регулярної армії Росії. 
  Указом Президента України від 23 серпня 2019 року№621/2019 в Україні встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю пам’ятну дату  відзначатимемо щорічно 29 серпня. Тож сьогодні в Україні вперше офіційно вшановують загиблих у боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. У Сарнах також вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за Україну. До приміщення Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, на фасаді якої встановлено меморіальну дошку Степану Криворученку, вшанувати пам'ять загиблих героїв прийшли заступник голови районної ради Микола Костецький, в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, працівники районної ради та райдержадміністрації, педагогічний колектив Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, військовослужбовці, громадськість міста.

Відбувся районний серпневий освітній форум «Нова українська школа – простір освітніх можливостей»

    28 серпня в районному Будинку культури відбувся районний освітній форум «Нова українська школа – простір освітніх можливостей», приурочений початку нового навчального року. Участь у роботі конференції взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, педагогічні працівники Сарненщини
    Відкрила освітній форум начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош. Вона доповіла про підсумки роботи освітянської галузі за минулий навчальний рік і окреслила основні завдання, що стоять перед освітою району в новому 2019/2020 навчальному році, у контексті положень «Нової української школи».   

Серпень 28th

висновки комісії від 26.07.2019

висновки постійної комісії від 26 липня 2019 року № 34-1.1; № 34-2;№ 34-3; № 34-4; № 34-5 додаються

Протокол № 34

 Протокол засідання постійної комісії від 26 липня 2019 року № 34 додається

Засідання 2019.07.26

Подарунки для майбутніх першокласників

     27 серпня голова районної ради Руслан Серпенінов та депутат районної ради Анатолій Босюк з робочим візитом відвідали Чемернянську ЗОШ І-ІІ ст. Перевірили якість виконаних ремонтних робіт, оновлення класних кімнат, благоустрою території та готовність закладу до нового навчального року. 
    Руслан Серпенінов та Анатолій Босюк подарували для першокласників закладу шкільну дошку з магнітною поверхнею, що дозволяє кріпити додатковий навчальний матеріал у великій кількості. Директор школи Лілія Тищук подякувала за такий подарунок і додала, що з новою дошкою класна кімната набуде сучасного естетичного вигляду, у класі стане комфортніше й затишніше, а головне покращаться умови навчання першачків. 
     Наприкінці візиту гості оглянули приміщення, де навчаються учні початкових класів. І голова районної ради Руслан Серпенінов, і депутат Анатолій Босюк відзначили, що нові вікна і двері, які поставили цьогоріч до нового навчального року, мають не тільки естетичний вигляд, але й слугуватимуть тому, щоб навчання учнів початкових класів відбувалося в комфортних умовах.