Архів - Квіт 2019

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1554076800 AND 1556668800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Квітень 26th

висновки комісії від 25.04.2019

 висновки комісії від 25квітня 2019 року № 32-1№ 32-2; 33-3;№ 32-4;№ 32-5; додаються 

Засідання 2019.04.25

"БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНІ ТА НЕБАЙДУЖІ, БЕРЕЖІТЬ ОДНЕ ОДНОГО"

Д о р о г і к р а я н и!
        Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням! З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ заради процвітання нашої Батьківщини.
 
         У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. Сьогодні Божа благодать наповнює нас, щоб дати нові сили і зміцнити нашу віру. Бо Господь і є саме життя. Живучи згідно з Його заповідями, ми не загубимося в дорозі, шукаючи шлях до миру, душевного спокою, успіху і перемог. Нехай Господь допоможе нам у наших справах, тому що вони робляться з відкритим серцем.
 
        Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
 

26 квітня минають 33 роковини з моменту аварії на ЧАЕС

 

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин! 
Дорогі друзі! Земляки!

 

         26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійде в історію, як найбільша техногенна катастрофа в ХХ столітті. Ось уже минуло понад 30 років після аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу.

Із сесійної зали районної ради…

    25 квітня ц.р. відбулось засідання позачергової 34-ї сесії районної ради, яку було скликано відповідно до розпорядження голови районної ради від 23.04.2019 №22. Під час затвердження порядку денного сесії жваву дискусію викликало питання «Про надання згоди на проведення будівельних робіт на окремих об’єктах спільної власності територіальних громад Сарненського району», яке стосувалось реконструкції (прибудови внутрішніх вбиралень)  у п’яти школах району (Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. № 6, Чемернянська ЗОШ І-ІІ ст., Глушицька ЗОШ І-ІІ ст., Довжанська ЗОШ І-ІІ ст., Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст.). Депутати районної ради з фракції Радикальної партії Олега Ляшка наполягали на включенні у цей перелік ще однієї школи – Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст. Депутат обласної ради Олександр Васильєв, який взяв участь у роботі сесії, наголосив: діти всі кругом однакові.

Квітень 25th

Квітень 23rd

Позачергова 34-та сесія районної ради відбудеться 25 квітня 2019 року о 12.00

відповідно до розпорядження голови районної ради від 23 квітня 2019 року №22 «Про скликання позачергової тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання» (розпорядження додається).

     

 

                                                        Організаційний відділ районної ради 

 

Позачергова 34-та сесія Сарненської районної ради відбудеться 25 квітня 2019 року о 12.00

відповідно до розпорядження голови районної ради від 23 квітня 2019 року  №22 «Про скликання позачергової тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання» (розпорядження додається).

     

 

                                                        Організаційний відділ районної ради