Архів - Лист 2019

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1572566400 AND 1575158400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Листопад 25th

Листопад 22nd

23 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

         Шановні краяни! У третю суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933 рр., який  назавжди увійшов у нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

 

         Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, на жаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932-1933 років. Та наш синівський обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

Відкриття XV районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

         Сьогодні, 22 листопада, в спортивній залі районного будинку Будинку дітей і молоді відбулося урочисте відкриття XV районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування.

        

Сарненщина вшанувала пам'ять жертв голодомору

        Вісімдесят шість років пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів – 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу.
         З метою вшанування пам’яті жертв тих подій, які забрали життя мільйонів співвітчизників, 22 листопада у м. Сарни, відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору.
         Вшанувати пам’ять загиблих прийшли заступник голови районної ради Микола Костецький, в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець, перший заступник міського голови Віктор Хомич, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій району, школярі, громадськість, ЗМІ.
        Зі словами благословення до присутніх звернувся отець Андрій.
         Нікого не залишили байдужими віршовані рядки про ті події учнів шкіл міста.
         Учасники заходу вшанували закатованих у роки голодоморів українців хвилиною мовчання. Вшановуючи пам’ять убитих голодом безневинних жертв, представники влади і громадськості запалили свічки та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року

Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року (доходи, видатки)

Протокол

Засідання від 15 листопада 2019 року № 54

Листопад 21st

Асоціація аматорського футболу України відзначила Василя Пістоля медаллю «За заслуги»

        19 листопада відбулася VII звітно-виборна Конференція Асоціації аматорського футболу України. Понад 60 делегатів від колективних членів Асоціації аматорського футболу 

и та гостей з усіх регіонів України зібралися 19 листопада в Будинку футболу Української асоціації футболу для участі у черговій VII звітно-виборній Конференції. Основні питання порядку денного стосувалися оцінки роботи ААФУ за звітний період, обрання керівництва Асоціації, Виконавчого комітету та інших робочих органів організації. Почесними гостями Конференції стали Андрій Павелко – президент УАФ, Вадим Костюченко – перший віце-президент УАФ та Володимир Артамонов – заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
 
         Президент Асоціації Федір Шпиг подякував усім присутнім за підтримку та допомогу в роботі Асоціації. Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко ознайомив учасників Конференції з основними моментами діяльності ААФУ з 2015-го року.
 
         Кращі з кращих були нагороджені відзнаками УАФ та ААФУ.  З рук президента Асоціації аматорського футболу Андрія Павелка почесний президент футбольного клубу «Маяк» Василь Пістоль отримав медаль «За заслуги» від Асоціації аматорського футболу України.