Архів - Серп 2018

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1533081600 AND 1535760000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

2 вересня – День підприємця

                                                                             Шановні підприємці! 

    З нагоди професійного свята прийміть щирі  вітання та побажання успіхів у вашій нелегкій і дуже важливій справі, що забезпечує розвиток нашої держави, служить вагомим внеском у реформування національної економіки та формуванню ринкової інфраструктури в Україні.
    Завдяки діяльності малих і середніх підприємств постійно зростають обсяги виробництва, збільшується роздрібний товарообіг, розширюється ринок послуг, зміцнюється економіка нашої країни. 
   Переконаний, що взаємини між владою та підприємцями повинні будуватися на основі взаємоповаги і довіри, конструктивності та готовності до діалогу. Лише за таких умов Україна стане заможнішою та міцнішою. 
  Користуючись нагодою, хочу подякувати вам за сумлінну працю, життєстійкість, наполегливість, за розвиток  вітчизняного виробництва. Щиросердно бажаю усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної енергії. Успіхів вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів.

1 вересня – День знань

                                                                                     Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки! 
    Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день нашої Батьківщини. 
  У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що Ви будете сумлінними і розумними учнями. Дорогі одинадцятикласники! Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з Вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя. 

Серпень 29th

Відбулася серпнева конференція вчителів району

    29 серпня в районному Будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена початку нового навчального року. Під час роботи конференції від учасників зібрання були покладені квіти до меморіальної дошки нашому земляку Степану Криворученку, який загинув у зоні АТО, і до пам’ятника Героям Небесної Сотні.
      Відкрила конференцію начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, яка у своїй доповіді підбила підсумки роботи освітянської галузі за минулий, 2017-2018, і окреслила основні завдання, що стоять перед освітою району в новому, 2018-2019, навчальному році, у контексті положень «Нової української школи».   
      Участь у роботі конференції взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, педагогічні працівники Сарненщини.

Вшанували пам'ять українських воїнів, які загинули за свободу України

   29 серпня в Україні вшановують  пам’ять українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі, вшановують  пам’ять усіх загиблих за свободу України. Нині четверта річниця наймасштабнішої трагедії в історії сучасної України. Саме цього дня 2014 року українські війська виходили з іловайського оточення по так званому «зеленому коридору», зазнавши найбільших втрат через віроломні дії регулярної армії Росії. За даними Міністерства оборони України, вторгнення російських військ на територію України відбувалося протягом 24-29 серпня 2014 року, загальна кількість контингенту РФ становила 3,5 тис. чоловік особового складу, 60 танків, 320 БМД і БМП, 60 гармат, 45 мінометів, 5 ПТРК.

Серпень 28th

Висновок №47-1

Протокол №47

Засідання №47 від 27 липня 2018 року

Серпень 27th

Сарненці візначили 27-му річницю Незалежності України

  Цьогоріч 24 серпня вся країна урочисто відзначала найбільше державне свято – 27-му річницю Незалежності України. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до здобуття свого права на свободу. Сьогодні Україна – суверенна, соборна держава, яка долаючи перешкоди, впевнено крокує вперед.

Серпень 23rd

Вшанували пам'ять героїв

     Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.
     Тож
напередодні Дня Незалежності України  та з нагоди Дня Державного Прапора України у Сарнах відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні, Січовим стрільцям і до пам’ятних знаків В’ячеславу Чорноволу, Михайлу Грушевському та Степану Криворученку. Участь у покладанні квітів взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, громадськість міста. 

                                                        Організаційний відділ районної ради