Архів - Бер 2018

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1519862400 AND 1522540800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Березень 30th

Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селі Ремчиці

        Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить голова районної ради. Така форма роботи дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади, які найбільше турбують громадян. Черговий виїзний прийом голова районної ради Руслан Серпенінов провів 27 березня цього року на території Ремчицької сільської ради.
        Прийом відбувся за участю Леоніда Доліда – Ремчицького сільського голови.
        У ході спілкування до голови районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.
        Звернення громадян стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, житлового та пенсійного забезпечення, пільгових перевезень, працевлаштування, грейдерування доріг, електрифікації нововідведених житлових масивів та інших питань.
        Також до голови районної ради звернувся житель села Яринівка Богдан Бриж з проханням допомогти купити для його сина слуховий апарат. На що Руслан Серпенінов рекомендував Богдану Брижу написати відповідне звернення у районну раду.       

Висновок

Протокол

Засідання №43 від 29 березня 2018 року

Голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

    29 березня відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації, участь у якому взяв голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов. Роботу розпочали з приємного моменту: голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук за активну волонтерську діяльність вручив Віктору Хильчишину Грамоту та пам’ятний знак облдержадміністрації.  
     Під час засідання колегії розглянули 2 питання: 
     -         про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2017 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2018 року;
     -         про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі.
     Кращі спортивні клуби та села за результатами 2017 року, а саме: за активну участь у розвитку в районі фізичної культури та спорту,  відзначили Грамотами райдержадміністрації. 
    Під час засідання колегії говорили про «місячник благоустрою», який  проходить у районі. Зокрема, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності приведення населених пунктів району в належний санітарний стан. Також вів мову про незадовільний стан доріг місцевого значення та про нагальну потребу в їх капітальному ремонті. 

Березень 23rd

25 березня – День працівників Служби безпеки України

Шановні працівники Служби безпеки України!
        Від депутатського корпусу Сарненської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом!
        Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і повагу.
        З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам та ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів.
        Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим та радісним, а в родинах панують тепло та затишок.
 
Руслан Серпенінов,
голова районної ради

Березень 22nd

ОГОЛОШЕННЯ

         

 

 
 
 
        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 1 квітня 2015 року № 13, у вівторок, 27 березня ц.р., об 11 годині в приміщенні Ремчицької сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Руслан Серпенінов.

Березень 20th