Архів - Вер 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1504224000 AND 1506816000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 29th

1 жовтня – День працівників освіти

                                                                                               Шановні освітяни Сарненщини!

      Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому. У цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму. 
     Професія вчителя є унікальною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Завдяки вашим зусиллям в Україні формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Особливе значення це має у нинішній непростий для нашої країни час боротьби з російською військовою агресією, адже саме ви навчили відповідальному ставленню до майбутнього Батьківщини тих, хто зараз боронить рідну землю. Переконаний: справжні знання зроблять неможливими війни, що розраховані на неосвічених та темних людей.

До Міжнародного Дня людей похилого віку

 Шановні краяни!
    1 жовтня, з приходом золотої осені, у нашій державі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і наших духовних скарбів.
      Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів та бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність вітчизни. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними, а головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.
     Питання соціального захисту є в числі пріоритетних у роботі Сарненської районної ради. Запевняю, що ми  й надалі робитимемо все, аби в нас у районі кожен пенсіонер, ветеран був оточений турботою та почувався впевнено, мав можливість вести повноцінне, здорове та безпечне життя.  

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

                                                                                Шановні бібліотекарі! 

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
     Бібліотекар – це вартовий знань, це людина, що опікується збереженням культурних та історичних здобутків людської цивілізації, і в змозі прищепити дитині любов до книги, а дорослим – до навчання і відкриття нового та ще незнаного світу людських можливостей. Працівники бібліотек допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Бібліотека – неоціненна скарбниця людського розуму і високої духовності. Це нові літературні вечори і зустрічі з цікавими людьми, виставки і бібліографічні огляди. 
    Дякую всім бібліотечним працівникам Сарненщини за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху. Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в сім’ях і колективах. Енергії вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій вкрай потрібній праці.   

 

Освітян району привітали з професійним святом

     Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Тож 28 вересня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії.
     Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош та інші. 

У Сарнах відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

    Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.
    В особі українських бібліотекарів наша країна має справжніх патріотів і ентузіастів, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
    Тож 28 вересня у читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід, приурочений Всеукраїнському дню бібліотек. На свято до працівників бібліотечних закладів району завітали заступник голови районної ради Микола Костецький, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, Олексій Лавор – помічник народного депутата України Сергія Євтушка, Любов Сафонік – помічник депутата обласної ради Ксенії Павловської. Вони привітали працівників бібліотечних закладів району з професійним святом. 

Вересень 28th

На базі Сарненського історико-етнографічного музею створено туристично-інформаційний офіс

    Туризм у сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом у тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей. Популярність туризму пояснюється дуже просто, туризм - це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості. 
     Тож саме у Всесвітній день туризму, 27 вересня, у КЗ «Сарненський історико-етнографічний музей» відбулося відкриття інформаційно-туристичного офісу. Офіс було створено з метою популяризації серед краян туристичних маршрутів на теренах нашого регіону. Адже подорожувати можна не тільки за кордоном – є багато цікавих туристичних об’єктів на території Рівненської області. В інформаційно-туристичному офісі зібрано всю інформацію про Сарни, його історичні пам’ятки, туристичні об’єкти Рівненщини, маршрути, екскурсії. Саме тут можна уточнити розклад потягів та автобусів, отримати корисні поради щодо проживання та харчування, а також інформацію про заплановані в місті, районі та області культурні заходи. Тобто, отримати всю необхідну інформацію, щоб кожна мандрівка Рівненщиною стала змістовною і залишала приємні спогади. 

У Сарнах відзначили День вихователя та всіх дошкільних працівників

     27 вересня в Україні відзначається День вихователя та всіх дошкільних працівників. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. Цього дня проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, у цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров`я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. 
    Тож учора у міському Будинку культури «Залізничник» відбулися урочистості, присвячені Дню вихователя та всіх дошкільних працівників. Участь у цьому заході взяли голови районної ради Руслан Серпенінов, райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, працівники дошкільних закладів району, жителі міста.
     Винуватців свята вітали аматорські колективи району. Міцного здоров’я, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги бажали працівникам дошкільних навчальних закладів керівники району та міста. Голова районної ради Руслан Серпенінов, вітаючи працівників дошкілля із професійним святом, подякував їм за щоденну працю, побажав мудрості і терпіння у непростій справі виховання малечі, радості від спілкування із вихованцями та вдячності від суспільства.

Вересень 27th

27 вересня - День вихователя і всіх дошкільних працівників

              Вітаю з професійним святом вихователів і працівників дошкільних установ, які щодня віддають тепло своїх сердець дітям!   

          Вихователь – це професія високого покликання, яка вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи та до дітей. Благополучне дитинство й подальша доля кожної дитини, у значній мірі, залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. З допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, здобувають основи ввічливості та вихованості, вчаться любити й берегти свою Батьківщину.
        Саме  Ви, вихователі, розвиваєте у дітлахів прагнення до пізнання, і тільки завдяки вам, досягнувши шкільного віку, дитина стає дорослішою і готовою піднятися на нову сходинку свого життя.
         Шановні вихователі та працівників дошкільних установ! Професіоналізм і терпіння кожного з вас формує справжню особистість із багатим світоглядом та калейдоскопом емоцій. Ви даруєте вихованцям усю свою любов і мудрість на життєву довгу путь. Тож світлої та щасливої долі Вам, здоров’я та радості в домівках, добра та Божого благословення у Вашій невтомній праці.
 
 
Руслан Серпенінов, 
голова районної ради

Вересень 26th