Архів - Серп 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1501545600 AND 1504224000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 30th

У Сарнах вшанували пам'ять українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі

    Іловайська операція тривала з початку серпня 2014 року. Офіційно у ній загинуло 366 бійців, але найбільші втрати українські підрозділи понесли під час виходу через так званий «зелений коридор».
    29 серпня росіяни обіцяли пропустити колону українських військових з Іловайська. Натомість відкрили вогонь. У тому бою вважають загиблими 272 бійця.
    Цього дня в Україні вшановують пам'ять українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі. Нині третя річниця наймасштабнішої трагедії в історії сучасної України. Тож учора, 29 серпня, у День Пам’яті за загиблими Героями в Іловайській трагедії, віддати шану всім загиблим у зоні проведення антитерористичної операції прийшли народний депутат України Сергій Євтушок, голови районної ради Руслан Серпенінов, райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, представники громадськості та мешканці Сарн. Загиблих вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до Пам’ятника Героям Небесної Сотні у Парку Героїв Майдану та до меморіальних дощок Степану Криворученку, нашому земляку, який загинув у зоні АТО у лютому 2015 року (приміщення Сарненської ЗОШ I-III ст. № 4 та будинок № 60 по вул. Широкій). Степан Криворученко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

                       

Чудлю 440 років

   28 серпня мешканці села Чудель відзначили визначну подію – 440 років з часу першої згадки про цей населений пункт. Участь у святкових заходах з цієї нагоди взяли голови районної ради Руслан Серпенінов,  райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Олексій Лавор – помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка, депутат районної ради Олег Жошко, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, голови місцевих рад, громадськість і представники засобів масової інформації. 

Відбулася серпнева конференція вчителів району

     29 серпня в районному Будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена початку нового навчального року. Роботу розпочали з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знака Героям Небесної сотні.
      У своїй доповіді начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош підвела підсумки роботи освітянської галузі за минулий, 2016-2017, і окреслила основні завдання, що стоять перед освітою району  в 2017-2018 навчальному році, у  контексті положень «Нової української школи». Людмила Мариніна, директор Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, говорила про розвиток інклюзивної освіти. Тамара Колоїз, голова Ради директорів, директор Сарненського районного ліцею «Лідер», у своєму виступі  наголосила, що запорукою якісної освіти є педагогічна майстерність педагогів. Завідуюча ДНЗ № 9 «Росинка» м. Сарни Діана Кошкіна поділилася з колегами думками щодо створення фундаменту успішності дитини в умовах «Нової української школи».
    Участь у роботі конференції взяли народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Руслан Серпенінов, його заступник Микола Костецький, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та його заступник Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик. 

Серпень 29th

На Сарненщині вшанували пам'ять жертв Голокосту в Україні

     28 серпня у Сарнах відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків на місцях поховань представників єврейської національності (лісовий масив поблизу спорткомплексу «Мрія»), приурочене 75 роковинам розстрілу євреїв Сарненського гетто нацистами. Участь у покладанні квітів взяли заступник голови районної ради Микола Костецький, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, представники єврейської громади міста, засобів масової інформації, мешканці райцентру.  
     Цього ж дня у читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки відбувся захід, приурочений 75 роковинам масового вбивства євреїв у Сарненському гетто, на тему «Злочин проти людства».   

                                                                           Організаційний відділ районної ради

 

Серпень 28th

протокол №32

висновок 32-1

Серпень 25th

Сарненщина відзначила 26-ту річницю Незалежності України

        Щороку 24 серпня вся Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою „Україна”. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. Насиченим на події цей день видався і на Сарненщині.   
          З нагоди свята в місті відбулися наступні заходи: відкритий кубок району з шахів -  літній зал кафе «Візит», відкритий турнір з пляжного волейболу серед жіночих та чоловічих команд – волейбольний майданчик ВПУ-22. На стадіоні «Мрія» відбувся фінал кубку Сарненського району з футболу серед команд «Чайка» с. Костянтинівка та «Горинь» с. Тутовичі. Для нагородження переможців були запрошені голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та заступник голови районної ради Микола Костецький. 
         Святкова атмосфера панувала у міському Будинку культури «Залізничник», де пройшов звітний концерт народного аматорського вокального ансамблю «Мереживо».
        На центральній алеї райцентру проводилася виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів»; полотняних виробів, виставка-продаж поліського пирога, майстер-класи автентичних народних промислів.

Серпень 23rd

24 серпня - День незалежності України

        Шановні жителі Сарненського району !

        Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
        Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
        День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
        У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
        Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.