Архів - Черв 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1496275200 AND 1498867200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 27th

Сарненщина вшанувала День Конституції України покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку

        Сьогодні, 27 червня з нагоди відзначення Дня Конституції України відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.
        Участь заході взяли участь заступник голови районної ради Микола Костецький, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, керівник апарату РДА Василь Стельмах, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та представники ЗМІ.
        Нагадаємо, День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.
        Свято Дня Конституції урочисто відзначається у всьому світі: починаючи з Японії та Норвегії, у яких в цей день влаштовуються масові народні гуляння, супроводжувані парадами і відкриттям дверей парламенту для всіх бажаючих, і закінчуючи Гібралтаром і невеликим островом Ніуе, які поки що не можуть похвалитися незалежністю.

1 липня – Всесвітній день архітектури

        Шановні архітектори!
 
         Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня архітектури України!
        Ви обрали професію, котра завжди була необхідна для людей, вона є своєрідною фарбою для життя! Нетлінні твори архітекторів дарують естетичне та практичне задоволення, привносячи в життя кожної людини радість.
        Без вашої щоденної клопітливої праці із збереження і використання свідчень минулого неможливо успішно крокувати в майбутнє.
        Переконаний, Ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятимуть створенню нових архітектурних шедеврів.
        Нехай усі Ваші творчі доробки радують не одне покоління наших нащадків.
        Щиро зичу Вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, плідної праці задля розбудови сіл і міст нашої незалежної держави.                                                                            
 

28 червня - День Конституції України

Шановні краяни!
 
        Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття у 1996 році Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
        Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. Окрім того, зважаючи на агресію з боку Росії, мусимо відстояти визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.
        Дорогі жителі району, вітаючи Вас із визначним державним святом, хочу побажати Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, гарантованих Конституцією. Нехай у Ваших серцях міцніє почуття гордості за свою країну, громадянами якої Ви є.
        Від усього серця зичу Вам міцного здоров'я та натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
 

Сарненщина відзначила День молоді

        Напередодні Дня молоді, 23 червня на урочистостях, що проходили в районному Будинку культури молодь Сарненщини та усіх присутніх урочисто вітали зі святом виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик.
        Микола Костецький з нагоди свята побажав усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне розум, душа та тіло. «Твердо знайте: молодість – не вік, молодість – це стан душі.» – констатував Микола Адамович і завершив свій виступ наступними словами: «Залишайтесь молодими! Рівної дороги вам у житті, непорушного кохання, вірних друзів і здійснення мрій!»
        За активну життєву позицію особистий внесок у справу реалізації державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді кращих представників суспільного життя району було нагороджено спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також оголошено подяки Сарненського міського голови.

Прощальний вальс

        Випускний вечір – подія, яка символізує закінчення школи. Він буває лише раз у житті кожної людини. У цей день зустрічаються світлі надії і смуток прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрями до дорослого самостійного життя.
        24 червня мелодичним акордом прозвучав випускний вечір для випускників 11-их класів м. Сарни. Вся дія відбувалася на центральній площі міста.
        Участь у заході взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, директори та викладачі шкіл, учні навчальних закладів, і мешканці райцентру.
        Традиційно керівники району та міста вручили кращим випускникам золоті та срібні медалі (12 – золотих та 8 – срібних). За зразкове виховання випускників, активну участь у громадському житті та піднесенні престижу закладу батькам медалістів було нагороджено Подяки райдержадміністрації та районної ради. Покружляли випускники і під ритми шкільного вальсу.
        Схвильовані й горді за своїх дітей батьки осипали випускників зерном - на щастя, на долю, на довгі роки…

У Сарненському педагогічному коледжі відбувся випускний

        23 червня у районному Будинку культури відбулися урочистості присвячені випуску студентів Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. Із початком дороги у професійне самостійне життя випускників привітали голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик.
        Виступаючи перед присутніми голова районної ради висловив щиру вдячність педколективу за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, підготовки гідної заміни освітян. «Завдяки вам Сарненський педагогічний коледж, незважаючи на юний вік, уже має свою історію, традиції, випускників, які працюють у різних куточках нашого краю та держави, роблять вагомий внесок у розвиток народної освіти й культури» - відмітив Руслан Петрович, а також побажав випускникам не зупинятись на досягнутому, продовжити навчання у вищих учбових закладах, самоутверджуватись на професійній ниві, у громадській роботі та особистісному становленні.
        Запальним танцем та піснею символічно привітали випускників вихованці ДНЗ № 9 «Росинка». Свої настанови в добру путь у майбутнє дали батьки, і на щасливу долю засіяли дітей пшеницею.         Зворушені й схвильовані випускники отримали дипломи молодшого спеціаліста – квиток у професійне життя.
 
Організаційний відділ
районної ради

Відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України та Дня державної служби України

        23 червня 2017 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України, Дня державної служби України та Дня молоді.
        Участь у них взяли заступник голови районної ради Микола Костецький, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, міський голова Світлана Усик, помічник народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, керівники, представники районних служб, організацій, установ, представники трудових колективів та засобів масової інформації, гості свята.
        Іван Назарець привітав усіх присутніх з великим державним святом – Днем Конституції України та зазначив, що ухвалення цього політико-правового документа стало результатом важкої багатолітньої роботи, гострих дискусій та обговорень. Сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати – Конституція України у своїх ключових положеннях пройшла випробування часом.
        Керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах звернувся до історії встановлення Дня державної служби України та наголосив на основних пріоритетах в роботі державних службовців району.
        До щирих вітань долучились заступник голови районної ради Микола Костецький, помічник народного депутата України Олексій Лавор і виконуючий обов’язки голови районного комітету профспілки працівників державних установ Ркслан Марковець.         

Червень 26th

Протокол