Архів - Трав 5, 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1493942400 AND 1494028800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

8 травня – День пам'яті та примирення, 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні краяни! Дорогі ветерани!
   У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл. Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення у 2015 році. Законом України від 09.04.2015 № 315-VIII «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення 8 травня.         
    Внесок українського народу в перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. Загальні втрати України в цій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів. Кількість українських жертв можна порівняти із населенням сучасної Австрії.
     З нашою країною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті. Шановні фронтовики, ветерани, діти війни! Низько вклоняюся кожному з вас – всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття. 

Іскрометне слово Куліша…

      Упродовж двох місяців на Сарненщині проходили заходи із вшанування світлої пам’яті нашого земляка, відомого українського письменника Леоніда Куліша-Зіньківа, з нагоди 75-річчя від дня його народження. Іскрометне слово Куліша лунало в навчальних закладах краю, бібліотеках і клубах,  його життєвий і творчий шлях висвітлювали засоби масової інформації. Завершальним акордом циклу заходів стало вручення премії в галузі дитячої літератури імені Леоніда Куліша-Зіньківа, яке відбулося в Кричильську, адже 75 років тому саме в цьому селі народився відомий український  письменник і гуморист.