Архів - Трав 3, 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1493769600 AND 1493856000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Сарненська гімназія (середня школа № 5 міста Сарни) відзначила 50-ти річний ювілей

    Минулої п’ятниці, 28 квітня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 50-ти річного ювілею середньої школи № 5 міста Сарни – нині це Сарненська гімназія.  На свято зібралося чимало людей: і представники влади району, і колишні учні закладу, і вчителі, які в різні роки працювали в школі, і ветерани освіти. Участь у заході взяв і заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький.
     Перший дзвоник у новій школі продзвенів 1 вересня 1967 року. З того часу пройшло півстоліття. За ці роки відбулось чимало змін: СШ № 5 м. Сарни стала гімназією. Цей заклад нового типу було створено на базі «п’ятої» школи у 1994 році. Сьогодні Сарненська гімназія – це сучасний навчальний заклад, у якому освіту здобувають 520 учнів. Він має свої досягнення й роками напрацьовані традиції, його знають не тільки в області: про досягнення гімназії знають на рівні держави і за кордоном. Вчителі «п’ятої» школи, а пізніше гімназії, виховали не одне покоління юних громадян, були їм  мудрими й вимогливими наставниками, відкрили кожному з них дорогу у велике життя, навчили чесно жити й самовіддано працювати. Багато випускників навчального закладу стали відомими людьми і в Україні, і за її межами, інші – просто хорошими працівниками, професіоналами своєї справи.