Архів - Трав 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1493596800 AND 1496275200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 30th

Свято Останнього дзвоника

       Вишиванки, квіти та сльози радості. У загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав Останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а випускникам – про старт дорослого життя. Попереду випускний і незалежне тестування.

        Привітати школярів, випускників, педагогів та батьків Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. із закінченням 2016/2017 навчального року завітав голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та депутат Сарненської районної ради Василь Соломка.

        «Останній дзвоник у школі – це і водночас перший крок до дорослого життя для кожного випускника. У ньому віддзеркалюються і радість наближення канікул, і задоволення, гордість за досягнуті успіхи, і… всім зрозуміла печаль від розставання зі школою. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна і щаслива пора, і починається самостійне доросле життя, але для цього треба й далі ще вчитися та багато працювати. Все залежить від вас. Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності», – зазначив у своєму виступі Руслан Серпенінов.

Травень 26th

26 травня - свято Останнього дзвоника

       Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

        З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято Останнього дзвоника. Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.    
        Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Дорогі юнаки та дівчата, бажаю Вам непохитної віри в себе, лише власним розумом і власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними та наполегливими у здійсненні поставленої мети. У цьому Вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

Травень 25th

У Сарнах обговорили пріоритетні напрямки професійно-технічної освіти

      23-25 травня на базі Сарненського ВПУ 22 відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів України, які мають навчально-практичні будівельні центри за матеріалами і технологіями компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та торгової марки Ceresit. Захід було організовано спеціалістами та експертами компанії, керівником проекту «Хенкель Академія», а також Міністерством освіти і науки України. Головна тема форуму:  «Інтеграційні процеси між освітніми рівнями – європейський вектор професійного навчання в Україні». 
     24 травня у заході взяли участь голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, голови Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, районної ради Руслан Серпенінов, Сарненський міський голова Світлана Усик, заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський, директор Навчально-методичного центру ПТО у Рівненській області Валентина Бондарчук, а також соціальний партнер із працевлаштування директор ТОВ «Західметал» Олег Жошко. На форумі були присутні також директори професійно-технічних закладів, навчально-методичних центрів, майстри виробничого навчання з усієї України тих училищ, які готують будівельників у тісній співпраці з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)», представники будівельних технікумів і коледжів нашої держави.

Травень 24th

Травень 23rd

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року

Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року (доходи, видатки)

Травень 22nd

Травень 19th

У Сарнах вшанували пам'ять жертв політичних репресій

        Щорічно в третю неділю травня українська громадськість вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

        У цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. Безіменні поховання жертв сталінських репресій розсіяні по всій українській землі.

        Тож сьогодні, 19 травня, у Сарнах на міському кладовищі № 1 по вул. Ковельській відбулося покладання квітів до братських могил жертв політичних репресій.

        У заході взяли участь голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, жителі міста.

        До присутніх від імені голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова та Сарненського міського голови Світлани Усик звернувся Ярослав Яковчук − голова Сарненської райдержадміністрації.   
      
        Він, зокрема, зазначив, що 21 травня – День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Заради відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства ми вшануваємо пам’ять репресованих українців та передаємо історію про їх біль наступним поколінням українців.