Архів - Лют 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1485907200 AND 1488326400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Лютий 27th

Лютий 24th

Голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

     23 лютого відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, участь у роботі якої взяв голова районної ради Руслан Серпенінов. Під час засідання колегії розглянули такі питання порядку денного: 

-           про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району за 2016 рік та пріоритетні завдання на 2017 рік;

-           про стан виконання місцевих бюджетів Сарненського району за 2016 рік; 

-           про дотримання порядку та умов призначення соціальних допомог та субсидій на житлово-комунальні послуги в Сарненському районі; 

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 1 квітня 2015 року № 13, у вівторок, 28 лютого ц.р., об 11 годині в приміщенні Стрільської сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Руслан Серпенінов.

Лютий 23rd

Лютий 22nd

Позачергова 13 сесія районної ради відбудеться 03 березня 2017 року об 11.00

відповідно до розпорядження голови районної ради від 22.02.2017 року №07 «Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання» (розпорядження додається). Засідання постійних комісій будуть проходити з 28 лютого по 03 березня 2017 року.

 

                                                        Організаційний відділ районної ради 

Позачергова 13 сесія районної ради відбудеться 03 березня 2017 року об 11.00

відповідно до розпорядження голови районної ради від 22.02.2017 року №07 «Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання» (розпорядження додається).

      Засідання постійних комісій будуть проходити з 28 лютого по 03 березня 2017 року.

 

                                                        Організаційний відділ районної ради 

 

Лютий 20th

Відбувся захід на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

«І знову, в котрий це вже раз
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’янути славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас….»
        20 лютого наша країна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні – на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, які захищали ідеали демократії, права і свободи людей та європейське майбутнє України.
        Воїни Світла повстали проти насилля, несправедливості та наруги над своєю країною… Кожен здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради оновлення України.
        Сьогодні громада Сарненщини разом зі всією Україною вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході України. Так, у районному Будинку культури відбувся концерт-реквієм на вшанування пам’яті жертв диктаторського режиму Януковича.

Лютий 17th

20 лютого − День Героїв Небесної Сотні

«І рани їхні вже не їм болять.
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло,
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна Сотня в вирій полетіла…»
        У 2014-му за три дні — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва внаслідок кривавих зіткнень було вбито понад сто осіб. Саме в ті дні ми вперше почули словосполучення «Небесна Сотня», яка народилася у полум’ї боротьби за незалежність і свободу своєї країни. Але це був лише початок у довгому списку втрат і кровопролиття, яких Україна зазнає до сьогодні.
        Доля України не проста. До незалежності Україна йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею - і трагічні, і героїчні сторінки історії нашого народу.
        У підвалині української державності - і століття боротьби наших предків, і символізована насамперед в іменах Шевченка і Франка титанічна робота великих просвітителів народного духу, і сама душа українського народу.
        У цьому довгому списку за гарне майбутнє нашої держави стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Можлива лише одна відповідь — НІ! 

Лютий 15th

Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

        Афганська війна… Брудна, неоголошена. Та хіба війни бувають чистими? 160-ти тисячам жителів України судилося пройти крізь горнило афганської війни. Майже десятиліття тривала ця війна, в якій загинули понад 3 тисячі українців, серед них 11 наших земляків: Петро Гомонець, Віктор Євгейчук, Юрій Гречан, Олексадр Кичан, Григорій Пілат, Сергій Бережний, Петро Пітель, Сергій Мінчук, Степан Миланець, Микола Велинець, Ярослав Губеня.
        15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану, під час локальних конфліктів в інших державах.
        Тож сьогодні, 15 лютого на площі біля Меморіалу військової Слави м. Сарни відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28 річниці виведення радянських військ з Афганістану.
        Урочистий захід зібрав велику спільноту сарненських афганців та їх родин, представників громадськості та ЗМІ.