Архів - Жовт 6, 2017

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1507248000 AND 1507334400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

8 жовтня – День юриста

                                                          
      Щиросердно вітаю всіх правників краю з професійним святом – Днем юриста. Це свято поєднує людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.
    Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість – це робота представників професії, престиж і відповідальність якої постійно зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які змогли б обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством.  
    Шановні юристи, ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості.  Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю вам творчої наснаги, міцної команди, нових успіхів і досягнень, витримки в складних ситуаціях і виважених рішень. Нехай оптимізмом і натхненням, плідною працею і хорошим настроєм повниться кожен ваш день, а ваш професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання суверенної демократичної та правової держави! Гідно несіть високе звання юриста. Щастя вам, міцного здоров’я, життєвих гараздів родинного добробуту на довгі роки!

 

Голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у виїзному засіданні колегії райдержадміністрації

   4 жовтня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації. Перед виїздом на територію Селищенської сільської ради, заслухали інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тамари Пупко про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Після цього виїхали в Селищенську сільраду, на базі якої і відбулося виїзне засідання колегії РДА. Участь у цьому засіданні взяв голова районної ради Руслан Серпенінов. 
   Селищенський сільський голова Микола Примич ознайомив учасників колегії з роботою установ та організацій, які розташовані на підвідомчій території сільської ради. Так, у селі Чабель завітали в загальноосвітню школу І-ІІ ступенів і сільський клуб. У селі Ясногірка оглянули сільський клуб,  бібліотеку, відвідали Ясногірську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомилися з роботою лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І на завершення колегії ознайомилися з роботою установ комунальної власності, що розміщені в самому Селищі: відвідали фельдшерсько-акушерський пункт, загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Будинок культури, де й підбили підсумки виїзного засідання.
     Зокрема Микола Примич, Селищенський сільський голова, доповів про додержання норм чинного законодавства на території сільської ради та про роботу виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».