Архів - Вер 2016

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1472688000 AND 1475280000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 30th

Відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти

      29 вересня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. Освітяни люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.    

      Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили голови районної ради Руслан Серпенінов і райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош та інші.

До Дня працівників освіти

                                                                                            Шановні працівники освіти!

     Восени ми відзначаємо свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Днем учителя – так ще називають Ваше професійне свято. Бо вчительство – це і мистецтво, і праця, і дуже часто – самопожертва. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Ви обрали нелегку, але винятково благородну місію – вести за собою дорогами незвіданого, відкривати й розширювати межі пізнання.

     Це свято по-справжньому загальнонародне, оскільки нагадує всім нам, що без усебічного оволодіння науково-технічними і гуманітарними знаннями сьогодні неможливе впевнене просування вперед. 
     Ваша самовіддана праця заслуговує високої оцінки. Ви володієте сучасними педагогічними технологіями, при цьому не забуваєте кращі освітянські традиції минулого. Ви оточуєте дітей піклуванням і любов’ю, збагачуєте знаннями, наділяєте душевним теплом, формуєте особистість, виховуєте патріотами. 

№254 "Про надання дозволу комунальному закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради на списання майна спільної власності територіальних громад району"

від « 14 » вересня 2016 року                                                                        № 254

 
 
Про надання дозволу комунальному
закладу «Сарненська центральна
районна лікарня» Сарненської
районної ради на списання майна
спільної власності територіальних
громад району

 
 
        Розглянувши звернення комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради щодо надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад району та необхідні документи, відповідно до Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням Сарненської районної ради від 04.09.2012 № 449, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
                                                     ВИРІШИЛА:
 

№257 "Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на списання з балансу майна спільної власності територіальних громад району"

від «14» вересня 2016 року                                                                            № 257

 
 
Про надання дозволу відділу
освіти, молоді та спорту
Сарненської районної державної
адміністрації на списання з
балансу майна спільної власності
територіальних громад району

 
 
        Розглянувши звернення відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації з доданими до нього документами, керуючись Положенням про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженим рішенням районної ради від 04.09.2012 №449, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
                                                         ВИРІШИЛА:
 
        1. Надати дозвіл відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на списання з балансу майна спільної власності територіальних громад району , а саме:

Вересень 29th

1 жовтня – Міжнародний день літніх людей

    Першого жовтня в Україні відзначають День літніх людей та День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.

    День людей літнього віку винятковий день, який приходить до кожного з нас, як приходить розуміння величі прожитих років, швидкоплинності часу. Цього дня ми віддаємо данину щирої поваги Вам, нашим батькам, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, чий внесок у розвиток рідного краю дуже вагомий, саме Ви будували нашу країну, виборювали її незалежність.  Ви виростили дітей, а тепер віддаєте доброту, любов і ласку своїм онукам і правнукам.  Ви щедро ділитеся своїм життєвим досвідом  і мудрість Ваша залишиться в майбутніх поколіннях.

До Всеукраїнського дня бібліотек

 Шановні краяни! 
        30 вересня країна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Немає сумніву, що публічні бібліотеки є гідною складовою нашої національної культури, спрямованою  на задоволення потреб читачів, реалізацію прав громадян на вільний доступ до інформації, знань, залучення до культурних цінностей та духовних скарбів.  
       Із давніх-давен, від самого виникнення письма й алфавітів книга служить людині вірним провідником до світла знань, надійним містком між історичними епохами й поколіннями. Все швидшає темп нашого життя, інформація з паперових переходить на електронні носії, працівники Сарненської централізованої системи  публічно-шкільних бібліотек по праву гордяться своїм Інтернет-центром. Проте, не всі жителі району мають можливість скористатись послугами світової інформаційної мережі, особливо в сільській місцевості. Тому саме публічно-шкільні бібліотеки залишаються найбільш доступними культурно-інформаційними вогнищами для всіх верств населення. Хочу також відмітити щоденну працю бібліотекарів – вірних хранителів кладезю людської мудрості. Саме вони є нашими поводирями у світі національної та світової літературно-художньої спадщини, порадниками у пізнанні світу, художньому осмисленні історії і сучасності, суспільно-політичних процесах, духовному житті. 
      Напередодні свята, зичу всім працівникам бібліотек, а також усім читачам,  нових  цікавих надходжень, натхнення та творчих пошуків. Нехай ваша праця завжди знаходить любов і повагу в серцях людей.  
 Руслан Серпенінов,
 голова районної ради

Вересень 28th

На Сарненщині відзначили День працівника дошкільної освіти

    27 вересня в Україні відзначили День працівника дошкільної освіти. Як відомо характер дитини, її вподобання та різноманітні творчі нахили найкраще закладаються у дошкільному віці. Саме в ці роки відбувається становлення їхнього світогляду, діти вчаться спілкуватися та засвоюють норми соціальної поведінки. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини в більшій мірі залежить від мудрості вихователя, його терпіння та уваги до її внутрішнього світу. Скільки потрібно терпіння та турботи щоб виростити квітку? А скільки необхідно терпіння, мудрості, любові, щоб виховати дитину?! Це дуже кропітка праця, адже кожен вихователь повинен бути не тільки педагогом, а й психологом, що може допомогти маленькій людині направити його внутрішню енергію в потрібне русло.

     День працівника дошкільної освіти відзначили й на Сарненщині. Урочистості відбулися 27 вересня в міському клубі «Залізничник». На свято завітали народний депутат України Сергій Євтушок, заступники голови районної ради Микола Костецький та райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик.

Вересень 27th

Вересень 26th