Архів - Трав 2016

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1462060800 AND 1464739200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 31st

Пролунав останній дзвінок

        В п’ятницю, 27 травня, в усіх школах району мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів про закінчення навчального року. На святкових лінійках, як завжди, панувала особлива, сповнена емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, зворушені батьки, вчительське настановче слово й сльози в очах випускників.
        Традиційно очільники району, представники райдержадміністрації, районної та міської рад відвідали заклади освіти Сарненщини, розділивши зі школярами святковий настрій, привітали учнів, учителів, батьків. Заступник голови районної ради Микола Костецький завітав у гості в Любиковицьку ЗОШ І-ІІІ ст. та Білятицьку ЗОШ І-ІІ ст.
        Микола Адамович побажав школярам гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки.
        «Окремо хочу звернутися до шановних випускників. Перед кожним з вас відкривається дорога у самостійне, доросле життя. У цьому новому для вас світі вам стануть у нагоді знання і навички, почуття та переконання, які ви отримали тут за роки навчання. Тож будьте гідними звання випускника Любиковицької школи. А ваші наставники, зі свого боку, завжди з радістю зустрінуть вас у рідних стінах, допоможуть мудрою порадою та добрим словом. Щасти вам!», – підсумував заступник голови районної ради.

І закружляв прощальний вальс

        Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає свою першу вчительку, першу п’ятірку в щоденнику. За роки навчання всі подорослішали. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.
        Тож 28 червня невпізнанно елегантні й вишукані пари хлопців і дівчат пройшлися вулицями міста, щоб подарувати жителям годину справжнього свята. Юнаки, які ще місяць тому по-дитячому бігали коридорами свого навчального закладу, нині сміливо вели під руку чарівних однокласниць, що щасливо посміхалися навколишнім. Переповнені емоціями випускники на чолі з директорами шкіл і педагогами вишикувалися біля сцени.
        Участь у заході взяли заступник голови районної ради Микола Костецький, голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник голови райдержадміністрації Наталя Параниця, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти Сарненської райдержадміністрації Герасим Аврамишин, директори та викладачі шкіл, учні навчальних закладів, і мешканці райцентру.

Травень 30th

Останній дзвоник у Кузьмівській ЗОШ І-ІІ ступенів

       Стало доброю традицією в останні дні травня відзначати день Останнього дзвоника. Це свято уособлює в собі одночасно і початок і кінець. Кінець шкільного навчання, а початок – дорослого життя.
        Не оминуло це свято учнів і випускників Кузьмівської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів. 27 травня 2016 року пролунав останній шкільний дзвоник для дев’ятикласників. Привітати зі святом вчителів, учнів та їхніх батьків на урочисту лінійку завітав голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов.
        Руслан Петрович звернувся до присутніх з добрими словами привітань і щирих побажань, а також з напутнім словом до випускників. Побажав їм знайти свою дорогу в житті, досягти мети, працювати на благо держави і бути гідними громадянами України.

        Голова районної ради побажав випускникам сили, натхнення, наснаги і здоров’я у подальших життєвих пошуках. Випускники щиро дякували Руслану Петровичу і всім присутнім гостям, вчителям, учням за теплі слова та побажали всім радості, миру для всієї рідної України, тепла, добра, благополуччя.

Засідання від 30 травня 2016 року

Травень 27th

протокол № 6

 протокол від 29.04.2016 № 6 додається

Додатки до протоколу

 Додатки до протоколу № 6 шостої сесії районної ради від 29.04.2016   № 1; № 2; №3; № 4 додаються

Травень 26th

27 травня – свято Останнього дзвоника

                                                                            Шановні учні, вчителі, випускники! 

  Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників цей день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. У вас ще все попереду: злети й падіння, радощі та розчарування, перемоги й поразки… Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

    Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно й цікаво – заради себе, своїх майбутніх дітей, заради Батьківщини. Пам’ятайте, Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша синівська любов. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму й невичерпної енергії! У добру путь!