Архів - Жовт 2016

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1475280000 AND 1477958400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Жовтень 31st

30 жовтня ─ День автомобіліста і дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Сарненщини!
        Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята. Сьогодні в цивілізованому світі саме транспортна система стає ознакою модернізації життя, свідченням динамічного розвитку держави. Саме від розвитку транспортної галузі та покращення якості автомобільних доріг багато в чому залежить успішне просування України до європейської спільноти, зміцнення її статусу як транзитної держави. І в цьому роль автомобілістів і дорожників є неоціненною.На карті України і Сарненщини простяглися тисячі кілометрів доріг, що сполучають своєю мережею міста, селища і віддалені села.
        І дорожникам, і транспортникам нелегко працюється у нинішніх складних соціально-економічних умовах, але Ви ніколи не втрачаєте «зелений вогник» своїх професійних орієнтирів, наполегливо йдете вперед. Вірю, що дорожники та автомобілісти краю й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.
        Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя.
        Руслан Серпенінов,
        голова районної ради

Жовтень 28th

У Сарнах відзначили 72 річницю визволення України від фашистських загарбників

        28 жовтня 1944 року назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. Саме цього дня Україну було звільнено від фашистських загарбників.
       У 2009 році Указом Президента 28 жовтня було офіційно встановлено Днем звільнення України від фашистських загарбників. Саме в цей день у 1944 році було покладено край поневоленню території України нацистами і лиходійствам, які вони чинили. 
        Встановлення цього свята на державному рівні спрямоване на всенародне прославляння воїнів-переможців, повагу пам'яті мільйонів полеглих за звільнення української землі представників всіх національностей, співвітчизників, загиблих на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі.
        У ході звільнення України, протягом січня 1943 - жовтня 1944 рр., на території країни радянські війська провели 15 наступальних операцій, з них 11 стратегічних і 4 фронтові.
        Вдячні нащадки щорічно 28 жовтня вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Цьогоріч відзначили 72 річницю. У Сарнах цього дня відбулось покладання квітів до Меморіалу військової слави.

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

 Шановні краяни!

     Цьогоріч 28 жовтня відзначаємо 72-гу річницю визволення України від  німецько-фашистських загарбників. Саме 28 жовтня 1944-ого відбулося остаточне витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України – Закарпаття. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. І ми  не маємо права забути те, що розповідали нам свідки тих страшних подій. Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

    Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення. Чотири роки залишалася в окупації Україна. Чотири чорних роки загарбники палили міста й села, розстрілювали мирних жителів, гнали на рабські роботи до Німеччини нашу молодь, стирали з лиця землі  шахти, заводи, школи. Але наш народ зломити неможливо. 

Жовтень 26th

Жовтень 24th

ПРОТОКОЛ №16

                                                                                                                УКРАЇНА
                                                                                                САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                        ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ,

В И С Н О В О К 16-1

                                                                                                                        УКРАЇНА
                                                                                                  САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                                    постійна комісія з питань бюджету, фінансів,