Архів - Серп 2015

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1438387200 AND 1441065600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

Висновок № 31-1.3. від 13.08.2015

Висновок №31-1.3. від 13.08.2015 (додається)

Висновок № 31-1.2. від 13.08.2015

Висновок №31-1.2. від 13.09.2015 (додається)

Висновок № 31-1.1. від 13.08.2015

Висновок № 31-1.1. від 13.08.2015 (додається)

Засідання 13 серпня 2015 року

Засідання 13 серпня 2015 року 

1 вересня - День знань

                                                                              Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки!

        Щиро вітаю вас із Днем знань! Це справді всенародне свято, яке з особливим хвилюванням сприймають і діти, і дорослі. Для кожного з нас воно запам’яталося першим дзвоником, яскравими букетами квітів, радістю зустрічі з друзями та педагогами, гостинно відчиненими дверима в країну знань та життєвої мудрості.

Освітяни Сарненщини визначили пріоритети на новий навчальний рік

       Для школярів він завжди розпочинається 1 вересня, а для освітян уже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією. Тож минулого тижня педагоги Сарненщини знову зібралися, щоб визначити перспективні плани роботи на новий, 2015-2016, навчальний рік, підвели підсумки за минулий, обмінялися думками та поділилися досвідом. Участь у конференції взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Герасим Аврамишин, керівники загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники району, представники засобів масової інформації.

        Начальник відділу освіти райдержадміністрації Герасим Аврамишин, відкриваючи районну серпневу конференцію, привітав освітян з новим навчальним роком. Роботу ж розпочали хвилиною мовчання – вшанували пам’ять загиблих у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та поклали квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні і Тарасу Григоровичу Шевченку.

       З початком нового навчального року педагогів також приивітали голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Микола Драганчук і міський голова Світлана Усик. Усі бажали вчителям терпіння, бо ж нелегка в них праця, мудрості, добра, злагоди й нових досягнень у роботі, а головне – мирного неба над головою.

Серпень 28th

Вшанували пам'ять жертв Голокосту

      Трагічні події 1941-42-х років, увійшли в нашу історію, як часи найжорстокішого, наймасовішого знищення мирного населення лише через приналежність до тієї чи іншої національності. Саме тому Голокост – це трагедія не лише місцевого чи національного, а й загальнолюдського значення. У кінці серпня 1942 року на території нашого району було розстріляно від 13 до 18 тисяч осіб мирного населення. Повного поіменного списку жертв і понині не існує.

      Днями у Сарнах відбувся мітинг-реквієм, присвячений черговій річниці цієї трагедії, і покладання квітів до пам'ятного знаку безневинно убієнних в роки фашистської окупації людей єврейської національності. Пам'ять невинно загублених життів наших земляків вшанували голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, представники іудейської релігійної громади, голова Сарненської районної організації ветеранів України Рінат Валєєв, жителі міста, представники засобів масової інформації, громадськість. 
     Представники влади разом з присутніми згадали про жахливі події того далекого часу та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Людство повинно пам'ятати ці страшні сторінки своєї історії, щоб вони ніколи більше не повторилися.

                                                                                    Організаційний відділ районної ради

День народження своєї Батьківщини відзначили й на Сарненщині

       У житті кожного народу є події, які назавжди входять в історію, навіки визначають його майбутню долю й місце в світовій цивілізації. Такою подією для України стало 24 серпня 1991 року. Саме в Акті проголошення незалежності висловлене споконвічне прагнення народу мати власну державу, витоки якої беруть свій початок від Київської Русі Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.

      День народження своєї Батьківщини українці святкували всенародно з гордістю в серці за рідну землю та подвиг тих українців, які виборювали колись і нині виборюють незалежність своєї держави. Насиченим на події цей день видався і на Сарненщині. У святкових заходах, присвячених Дню Незалежності України, участь взяли голова районної ради Микола Драганчук, представники депутатського корпусу та виконавчого апарату ради. Традиційно урочиста частина свята розпочалася святковим молебнем у Свято-Покровському кафедральному соборі, після чого урочистою ходою святкова колона сарненців пройшла від собору  до  центральної площі міста. На урочистостях були присутні представники духовенства, місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ, організацій району, жителі та гості міста. Народний депутат Сергій Євтушок, який також  взяв участь у заходах, присвячених 24-й річниці Незалежності України, привітав земляків з цим найбільшим державним святом.

Серпень 26th

Відзначили День Державного прапора України

      23 серпня ц.р., на центральній площі міста, з нагоди Дня Державного прапора України відбулися церемонія підняття Державного прапора України та  вручення військовослужбовцям нагрудних знаків "Учасник АТО" і паспортів громадянам України, які досягли шістнадцятирічного віку. 

     В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Світлана Усик, трудові колективи підприємств, установ та організацій району, військовослужбовці, громадськість міста.

№ 27 від 25 серпня "Про календарний план основних заходів районної ради на вересень 2015 року"

УКРАЇНА
Сарненська районна рада
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(Шосте скликання)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 
від «25» серпня 2015 року                                                                       № 27
 
 
Про календарний план основних  заходів
районної ради    на    вересень 2015 року
 
         1. Календарний план основних заходів районної ради на вересень 2015 року затвердити (додається).
         2. Контроль за виконанням плану основних заходів районної ради на вересень 2015 року покласти на заступника голови районної ради Костецького М.А.
 
Голова ради                                                       М.М. Драганчук