Архів - Лип 2015

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1435708800 AND 1438387200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Липень 30th

№ 24 від 23 липня 2015 "Про календарний план основних заходів районної ради на серпень 2015 року"

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  «23»  липня 2015 року                                                 № 24

   

 

Про календарний  план основних заходів районної ради на серпень 2015 року

 

Липень 24th

26 липня -День працівників торгівлі

 
    Шановні працівники торгівельної галузі!
        Щиро  вітаю вас із професійним святом – Днем працівника торгівлі!
     Сердечна вдячність усім вам, шановні продавці, організатори торгівлі, усім причетним до торговельного обслуговування жителів міста й району, за вашу непросту працю, за невичерпну енергію та наполегливість, стійкість і витримку. Очевидно, що велика заслуга саме  рядових працівників торгівлі в тому, що поступово покращується рівень обслуговування в наших магазинах і крамницях, що завдяки саме ринковим нововведенням, стає іншою якість життя кожної сім'ї. Усі ми, споживачі, з розумінням і схваленням ставимося до непростих процесів, що відбуваються в сфері вітчизняної торгівлі. Сьогодні маємо право заявити: торгова професія благородна та престижна, адже впродовж усієї історії людства, за будь-яких суспільних формацій вона була найближчою до людей і вкрай необхідною.
        Бажаю вам чимскоріше досягти вершин світового торговельного сервісу, щоб асортимент товарів і послуги, які ви надаєте, були спроможні задовольнити найвибагливіших покупців. Успіхів вам у цій нелегкій справі, доброго здоров'я, гарного настрою, щастя,  життєвих гараздів. Економічного зростання та стабільного розвитку всім торгівельним підприємствам Сарненщини.

Липень 20th

Розроблено "Карту залучення міжнародної допомоги"

          З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблено «Карту залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенціальними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.
        Ознайомитись із зазначеної інформацією можна на Урядовому порталі (у розділі Діяльність Уряду за посиланням:          
        http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=248295516&cat_id=247749488
                                                                Загальний відділ районної ради

Липень 17th

Оголошення

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 1 квітня 2015 року № 13, у середу, 22 липня ц.р., об 11 годині в приміщенні Карасинської сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Микола Драганчук.
Загальний відділ районної ради

Липень 15th

16 липня відзначається День бухгалтера

Шановні бухгалтери краю, прийміть найщиріші поздоровлення з професійним святом!
        Ваша робота – копітка й відповідальна. Вона є однією з основ функціонування будь-якої установи, організації, підприємства. Можна з упевненістю стверджувати: і сьогодні, і сотні років тому без бухгалтерів не обходився жоден бізнес. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалася ваша праця, ваш досвід і знання. Від вашої високої кваліфікації та відповідальності великою мірою залежить злагоджена робота установ і організацій, добробут кожної сім'ї. Саме завдяки вам, професійним бухгалтерам і аудиторам, рухаються активи та документи, люди своєчасно отримують заробітну плату, держава - податки.
      Поважна когорто бухгалтерів Сарненщини, ми вдячні вам за добросовісну працю,  щоденний неоціненний внесок у розвиток і зміцнення економіки району та країни.

Липень 14th

Освіта

 

 

Освіта

1.

 

Липень 8th

Зустріч сарненських героїв «койотів»

        5 липня ц.р. на центральній площі міста Сарни відбулася чергова урочиста зустріч військовослужбовців спецпідрозділу «Сарненські койоти», які прибули на ротацію із території проведення АТО.
        Зустріли героїв-земляків та привітали їх із поверненням голова районної державної адміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Світлана Усик, народний депутат України Сергій Євтушок, військовослужбовці, родичі та друзі, жителі міста та представники ЗМІ.
        Під час зустрічі полковник Олександр Сварицевич, від імені командування та військовослужбовців військової частини А-0153, висловив вдячність представникам влади, підприємцям району, волонтерам та родинам воїнів, які постійно надають надзвичайно потрібну допомогу військовослужбовцям.
Загальний відділ районної ради

Нагороди IV Всеукраїнської спартакіади серед депутатів

        Голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови Микола Костецький, а також депутати місцевих рад Сарненського району взяли участь у фінальній частині ІV Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад. Уперше вона проходила на Закарпатті в місті Ужгород за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». У змаганнях взяли участь 14 команд України, а це майже 300 осіб, які змагалися з п’яти видів спорту: футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки.
        Приємно відзначити, що наш земляк Володимир Онищук (голова Немовицької сільської ради) виборов друге місце у змаганнях з шашок. А команда Рівненської області посіла 6 місце з волейболу та 8 з футболу. Перше загальнокомандне місце у змаганнях ІV Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів вибороли спортсмени Івано-Франківської області.

Липень 2nd

2 липня – День працівника Державної податкової служби

 Шановні податківці!

Щиро вітаю вас із святом – Днем працівника державної податкової служби України, створення якої забезпечило функціонування ефективної системи прогнозування та адміністрування податків, одного з фундаментальних завдань влади нашої держави.