Архів - Черв 2015

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1433116800 AND 1435708800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 26th

Посвідчення «Мати-героїня» отримали 18 жінок Сарненщини

      Сьогодні в Малій залі засідань районної ради відбулося урочисте вручення нагрудних знаків та посвідчень «Мати-героїня» жінкам Сарненщини. Наша держава поважає нелегку працю матері, особливо багатодітної, високо цінує її заслуги у вихованні підростаючого покоління. Цьогоріч 8 травня Президент України Петро Порошенко підписав укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітним жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Це почесне звання було присвоєно і 66 матерям Рівненщини.

      Тож голова районної ради Микола Драганчук та голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук урочисто вручили багатодітним матерям району відзнаки Президента України. Нагрудний знак та посвідчення «Мати-героїня» отримали 18 жінок Сарненщини. 

     Під час проведення заходу голова районної ради Микола Драганчук щиро привітав усіх присутніх у залі матерів, удостоєних почесного звання «Мати-героїня», і подякував жінкам за їхній нелегкий труд, щирість душі, безмежну материнську любов. Побажав їм щастя, багато радості й тепла, терпіння і наснаги, мирного неба й Божого благословення. 

№ 1213 "Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік"

Про внесення змін до районного
бюджету на 2015 рік
 
        Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України зі змінами, Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» зі змінами, іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
        Внести зміни до рішень районної ради від 22 січня 2015 року №1094 “Про районний бюджет на 2015 рік”, від 18 лютого 2015 року №1117, від 25 березня 2015 року №1149, від 21 травня 2015 року “Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік”, саме:
        1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на суму 3,0 тис.грн. (додаток 1) за рахунок іншої субвенції з Селищенського сільського бюджету.
         2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на суму 1454,5 тис.грн. (додатки 2,3,7), в тому числі за рахунок: іншої субвенції з Селищенського сільського бюджету на суму 3,0 тис.грн.; спрямування вільного залишку бюджетних коштів на суму 418,8 тис.грн.; зменшення коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 1032,7 тис.грн.

28 червня - День Конституції України

                                                                                                    Дорогі краяни! 

     Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Українська нація зробила незворотній вибір на користь національного самовизначення та верховенства права, утвердження в Україні європейських політичних, соціальних, економічних і гуманітарних стандартів, забезпечення прав і свобод людини.

      Основа функціонування й розвитку кожної держави розвиненої демократії – є Конституція, де закріплені базові, непорушні принципи її існування. Конституція 1996 року є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості,  наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

     Але не варто забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

Червень 24th

№ 23 від 24 червня 2015 року "Про календарний план основних заходів районної ради на липень 2015 року"

№23 від 24 червня 2015 року "Про календарний план основних заходів районної ради на 2015 рік" (розпорядження додається)

Внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік

   На пленарному засіданні позачергової 44 сесії районної ради, що відбулось 23 червня,  внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік.
   Начальник фінуправління райдержадміністрації Тетяна Коханевич у своїй доповіді зазначила, що зміни вносяться у зв’язку із: 

     -    спрямуванням вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету в сумі 418800 грн.;
     -    перерозподілом резервного фонду районного бюджету в сумі 277400 грн.;
     -    передбаченням районному бюджету іншої субвенції з:

Селищенського сільського бюджету в сумі 3000 грн.;

Ремчицького сільського бюджету в сумі 1446484 грн.;

обласного бюджету в сумі 60000 грн.

№ 1212 "Про порядок денний позачергової сорок четвертої сесії Сарненської районної ради шостого скликання "

РІШЕННЯ
 
від «23» червня 2015 року                                                                                                                № 1212
 
Про  порядок  денний  позачергової сорок
четвертої сесії Сарненської районної ради
шостого скликання
 
Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 27 Регламенту районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        Затвердити порядок денний позачергової сорок четвертої сесії Сарненської районної ради шостого скликання:
        1. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
        2. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня станції Сарни ДТГО «Львівська залізниця».
        3. Різне.
 

№ 1214 "Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня станції Сарни ДТГО «Львівська залізниця»"

РІШЕННЯ
 
від «23» червня 2015 року                                                                                                                № 1214  
 
Про  надання  згоди  на  прийняття у спільну власність
територіальних громад Сарненського району цілісного
майнового комплексу  Державного закладу «Вузлова
лікарня  станції  Сарни  ДТГО  «Львівська залізниця»
 
        Розглянувши звернення головного лікаря Державного закладу «Вузлова лікарня станції Сарни ДТГО «Львівська залізниця» про надання згоди на передачу з державної власності до спільної власності територіальних громад Сарненського району цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня станції Сарни ДТГО «Львівська залізниця», відповідно до додатку 10 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», спільного листа Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства інфраструктури України від 05.02.2015 № 100367/3342, № 429/45/14/15, керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 

44 сесія від 23 червня 2015 року

Червень 23rd

У Сарнах відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської слави

      22 червня, у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СССР, в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Цього дня українці згадують тих, хто поліг на полі бою, кого закатували в концентраційних таборах, розстріляли у в'язницях і таборах НКВС. Найжорстокіша і найкривавіша війна в історії людства забрала десятки мільйонів життів. На знак вшанування пам'яті мільйонів загиблих у роки війни по всій країні відбулися мітинги-реквієми, а до братських могил та пам’ятників Невідомому солдату поклали квіти.
     У Сарнах також відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської слави. Участь у ній взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вячеслав Шимко, заступник міського голови Віктор Хомич, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ринат Валєєв, ветерани Другої світової війни, громадськість міста.

     Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.