Архів - Трав 2015

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1430438400 AND 1433116800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 29th

1 червня - День міста

                                                                            Дорогі краяни! 

     На другий день зелених свят відзначатимемо 130-у річницю з дня заснування міста Сарни.  Для нас, без перебільшення, – це особливий день. Бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

     З кожним роком місто стає затишнішим і комфортнішим: перетворюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура.

    Переконаний: усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів нашого міста, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Саме вам найтепліші слова вдячності і глибокої шани, адже завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості розвивається сучасне місто Сарни.

    Нехай же й надалі процвітає наше місто, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Зичу всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! 

1 червня - День захисту дітей

   

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.
    Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення всіх задумів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів і здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання та дотримання прав дитинства.

31 травня - Трійця

 Дорогі краяни!
      Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят – Святої Трійці.  Воно сповнює душі кожного світлом вічних істин – добра, любові, миру, людського єднання задля особистого й загального щастя. Ці істини зміцнюють волелюбний дух нашого народу, вселяють надію, примножують спільне прагнення жити в злагоді та творити добро на рідній землі, наближати краще майбутнє для кожної української родини, всієї нашої держави.
       Цієї світлої днини в наші домівки входить мир і благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю та всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу й душевне тепло тим, хто поряд.

29 травня - свято Останнього дзвоника

                                                               Дорогі учні! Шановні вчителі й батьки! 

   Сердечно вітаю вас усіх із хвилюючим святом – Днем останнього дзвоника! Сьогоднішній дзвінок для багатьох із вас – це старт літніх канікул. Бажаю, щоб вони були незабутніми й цікавими аби, відпочивши й повернувшись восени за шкільні парти з новими силами, вам було про що розповісти друзям і вчителям.
     А для вас, дорогі випускники, після останнього дзвоника, після іспитів і випускного балу зі шкільним вальсом, розпочнеться доросле життя. У вас ще все попереду: злети й падіння, радощі та розчарування, перемоги й поразки… У подальшому ви не раз згадаєте цю чарівну мить прощання: і останній дзвоник, і напутні слова директора й батьків, і своїх колишніх учителів, і друзів дитинства. Ви ще прийдете до школи та із захопленням будете розповідати про навчання в інститутах та університетах, про свої трудові успіхи. Вчителі ж пишатимуться вашими досягненнями. Як би там не було, але шкільні роки залишаються в душі кожного у вигляді світлих спогадів, адже зі школою пов’язана найщасливіша пора нашого життя – дитинство. Щоранку протягом одинадцяти років кожного з вас вела стежина від батьківського порогу до шкільного. А тепер поведе вона вас у незвіданий світ. І все життя поруч із вами йтиме ваша доля. Якою вона буде, залежить від вас. То ж бажаю вам тільки щасливої долі, успіхів на самостійному шляху, благополуччя, а головне – мирного неба над Україною.

Травень 27th

№ 1192 "Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань на 2015 рік"

 

РІШЕННЯ

 

від «21» травня 2015 року

                                                  1192

 

№ 1201 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,2449 га, яка передається в оренду сільськогосподарському приватному підприємству «Маяк» на території Зносицької сільської ради Сарненського району"

РІШЕННЯ
 
від «21» травня 2015 року                                                                  № 1201
 
Про         затвердження        технічної
документації           з        нормативної
грошової   оцінки  земельної ділянки
площею 2,2449 га, яка передається
в  оренду   сільськогосподарському
приватному   підприємству   «Маяк»
на   території  Зносицької   сільської
ради  Сарненського  району
 
        Розглянувши клопотання сільськогосподарського приватного підприємства «Маяк» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 

№ 1202 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,4030 га, яка передається в оренду сільськогосподарському приватному підприємству «Маяк» на території Зносицької сільської ради Сарненського району"

РІШЕННЯ
 
від «21» травня 2015 року                                                                 № 1202
 
Про  затвердження  технічної  документації з
нормативної     грошової    оцінки   земельної
ділянки площею 9,4030 га, яка передається
в        оренду           сільськогосподарському
приватному      підприємству     «Маяк»     на
території       Зносицької     сільської     ради
Сарненського    району
 
        Розглянувши клопотання сільськогосподарського приватного підприємства «Маяк» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 

№ 1199 "Про надання в постійне користування земельної ділянки Яринівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Сарненської районної ради"

РІШЕННЯ
 
від «21» травня 2015 року                                                                № 1199
 
Про надання в постійне користування
земельної       ділянки       Яринівській
загальноосвітній  школі  І-ІІ ступенів
Сарненської  районної  ради
 
        Розглянувши клопотання Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, враховуючи рішення Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області від 19 листопада 2014 року № 858, згідно зі статтями 10, 86, 92, 122, 123, 126 Земельного кодексу України, відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА: