Архів - Квіт 2015

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1427846400 AND 1430438400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Квітень 27th

Відбулася зустріч керівників району та міста з ліквідаторами й потерпілими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

  

   Відразу після завершення мітингу, приуроченого до 29 роковин Чорнобильській трагедії, у міському Будинку культури «Залізничник» відбулася зустріч керівників району та міста  з ліквідаторами й потерпілими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. На цю зустріч прийшли голова районної ради Микола Драганчук,  в. о. голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук,  міський голова Світлана Усик і керівники окремих служб, які надають медичні, комунальні й інші послуги. Громадяни ж мали можливість донести свої проблеми та прохання безпосередньо керівникам району та відповідних районних служб. Порушені під час зустрічі питання стосувалися виділення земельних ділянок, транспортного перевезення, ремонту дорожнього покриття та благоустрою міста, підвищення тарифів на комунальні послуги та ін. На свої звернення громадяни отримали вичерпні відповіді та консультації. У той же час представники влади запевнили, що  докладуть максимум зусиль для вирішення озвучених ліквідаторами та потерпілими внаслідок аварії на ЧАЕС проблем.          

                                                        Організаційний відділ районної ради

 

№ 16 від 24 квітня 2015 року "Про календарний план основних заходів районної ради на травень 2015 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 
від «24» квітня 2015 року                                                              № 16
 
Про календарний план основних
заходів районної ради на травень
2015 року
 
        1. Календарний план основних заходів районної ради на травень 2015 року затвердити (додається).
        2. Контроль за виконанням плану основних заходів районної ради на травень 2015 року покласти на заступника голови районної ради Костецького М.А.
 
 

Голова ради                                                                                     М.М. Драганчук

У Сарнах відбувся мітинг-реквієм до 29 роковин аварії на ЧАЕС

      26 квітня 1986 року сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія, що спричинила зараження радіоактивними елементами йоду, стронцію і цезію величезних територій України, Білорусії, Прибалтики, Польщі, Швеції та інших країн... Чорнобильська катастрофа назавжди змінила життя тисяч людей і є однією з найчорніших сторінок в історії України. Тієї тривожної пори страшну ходу невидимої смерті ціною власного здоров’я й самого життя спинили наші співвітчизники – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Мужність і самовідданість під час ліквідації наслідків аварії проявили понад 400 жителів нашого району. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. 
     Минуло 29 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. 

       З нагоди 29-х роковин Чорнобильської катастрофи у п'ятницю, 24 квітня, у міському парку «Залізничник» відбувся мітинг-реквієм за участю голови районної ради Миколи Драганчука, в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, міського голови Світлани Усик, представників духовенства, представників районних установ, підприємств та організацій району, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, районних ЗМІ, учнівської та студентської молоді району.

Квітень 23rd

26 квітня - День Чорнобильської трагедії

      26 квітня - це дата, яка розділила наше життя на до і після Чорнобиля; це символ, наповнений гіркотою подій, водночас – це день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. Це день подяки всім, хто став на захист безпеки людства від грізного атому. 

       Час своєю невпинною ходою все більше віддаляє нас від цієї страшної катастрофи. Але саме життя не дає нам можливості забути про страшну дату в історії України. 

      Масштаби Чорнобильської катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії, серед яких були й наші земляки. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили нас від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.

       Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих ліквідаторів, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність…   

Квітень 22nd

Оголошення

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 1 квітня 2015 року № 13, у вівторок, 28 квітня ц.р., об 11 годині в приміщенні Селищенської сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Микола Драганчук.
 
Загальний відділ районної ради

Квітень 21st

Протокол № 39

 Протокол № 39 позачергової 39 сесії районної ради від 30.12.2014 (додається). 

Квітень 15th

Протокол

П Р О Т О К О Л  № 33

 
 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ,
ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ
КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 

 

від  25 березня  2015 року               Місце проведення: Сесійна зала районної

Квітень 10th

Вітання з Великоднем

 Дорогі  краяни!

     Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

       Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, це утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань  відчували його захист і підтримку.  
      Великодні свята – це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконаний – ніщо не може будуватися на злі, насильстві, неправді, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Ми маємо повернути в наше життя гідність, братерство, а головне – повагу один до одного. Це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Спасителя, нашої віри, в неминучу перемогу добра над злом.  Забудьмо сьогодні всі непорозуміння та чвари, все темне та зле, щоб завтра почати новий день зі світлим серцем і чистим сумлінням. Великодні свята – це найкращий час підтримати знедолених, подарувати їм нашу увагу, милосердя та  християнську любов – не забуваймо про це.  
       У ці дні ми багаторазово будемо повторювати «Христос воскрес!» Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, усій українській нації.
       Нехай радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров'я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання рідного краю,  задля миру в нашій  Україні.
           Зі святом вас! Христос воскрес!
Микола Драганчук,
голова районної ради