Архів - Вер 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1409529600 AND 1412121600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 30th

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

                                                          Шановні працівники бібліотек!
       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.  Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами й популяризаторами духовної спадщини поколінь.
     В особі українських бібліотекарів наша країна має справжніх патріотів і ентузіастів, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. Ваша професія надзвичайно важлива в соціальному плані, адже від вашої праці залежить інтелектуальний і духовний розвиток сьогоднішнього і майбутніх поколінь, а отже, – майбутнє нашої держави.

Вересень 24th

Позачергова 35 сесія районної ради відбудеться 30 вересня ц.р. о 16.00

      Враховуючи подання райдержадміністрації від 23.09.2014 №01/33-655/14 про скликання 30 вересня 2014 року позачергової сесії районної ради у зв’язку з необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, відповідно до частин четвертої, сьомої, дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 20  Регламенту районної ради видано розпорядження голови районної ради від 24.09.2014 №42 «Про скликання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання».
     Відповідно до цього розпорядження пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання  відбудеться 30 вересня 2014 року о 16.00 у сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул.Демократична, 51). 
                                                 Організаційний відділ районної ради

 

 

Відзначили День партизанської слави

        22 вересня в місті Сарни з нагоди Дня партизанської слави відбувся мітинг-реквієм і церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської слави. День партизанської слави відзначається щороку, як висловлення всенародної поваги до тих, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, щохвилини ризикуючи своїм життям за свободу країни.
        У заході взяли участь голова районної ради Микола Драганчук, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, в. о. міського голови Руслан Хомич, перший заступник міського голови Світлана Усик, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ринат Валєєв, ветерани та жителі міста.
        Голова районної ради Микола Драганчук щиро подякував за подвиг і перемогу ветеранам, учасникам партизанського руху та побажав їм міцного здоров’я, довгих літ, благополуччя та душевного спокою, а також передав вітання від голови райдержадміністрації Сергія Євтушка.
        Присутні вшанували всіх померлих за Україну хвилиною мовчання.
        Цього ж дня керівник виконавчого апарату районної ради Вячеслав Шимко, в. о. міського голови Руслан Хомич, перший заступник міського голови Світлана Усик, ветерани та учні Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 завітали до учасниці партизанського руху Надії Лещенко, а також відвідали привітну садибу місцевого жителя Володимира Терещенка аби побачити збудовану ним партизанську землянку. Під час бесіди ветерани поділилися з молодим поколінням своїми болісними спогадами про страшні часи війни, а Володимир Терещенко презентував записи, фото та матеріали з часів Другої світової війни.

На Сарненщині відбулася «Поліська гостина»

        21 вересня з нагоди міжнародного дня Миру та 40-річчя створення Сарненського історико-етнографічного музею на території закладу відбулося фольклорно-етнографічне свято «Поліська гостина». Заходи розпочалися на етнографічному майданчику під відкритим небом, де кожен міг стати учасником традиційних поліських обрядодійств «від вересня до вересня». У ремесловому містечку народні умільці проводили майстер-класи, навчали всіх бажаючих створювати неповторні вироби, обереги та сувеніри. Цей захід дав можливість краянам, гостям міста ознайомитися з різномаїттям поліської творчості, ще раз перегорнути сторінку історії поліського краю та долучитися до акції на підтримку наших бійців на Сході, які відстоюють незалежність України.
        Участь у святі взяли голови райдержадміністрації Сергій Євтушок та районної ради Микола Драганчук, перший заступник міського голови Світлана Усик, а також жителі та гості Сарненщини.
        За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження історико-культурної спадщини Сарненщини та з нагоди 40-річчя з дня заснування музею колектив закладу в особі директора Раїси Тишкевич нагородили Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради.
        Завершили захід флеш-мобом «Голуб миру» та Молитвою за Україну, під час якої звернулися до Пречистої Богородиці, аби послала довгожданий мир і спокій нашій державі.
 

Вшанували пам’ять журналістів

        19 вересня, біля приміщення редакції районної газети «Сарненські новини», з нагоди Дня пам’яті померлих і загиблих журналістів відбулися збори та покладання квітів до пам’ятної дошки загиблим журналістам. У заході взяли участь голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов, член Національної спілки журналістів України Георгій Александрович, в. о. головного редактора газети Світлана Ляшко, колектив редакції та учнівська молодь міста.
        Усі, хто виступав, висловили глибоку шану й повагу журналістам і журналістиці як професії, а також згадали про загиблих і померлих журналістів краю. Присутні на заході учні поділилися своїми намірами стати журналістами та продекламували присутнім свої вірші про Україну.
         Третя п'ятниця вересня - не тільки день вшанування померлих працівників ЗМІ, це ще й нагадування живим, що людина відповідає не тільки за кожне сказане слово чи зроблену дію, але й особливо за думку, висловлену на папері. Сила слова надзвичайно велика, і вона в руках журналістів. Тому  головне - навчитися правильно й раціонально її використовувати.
 
Загальний відділ районної ради

Вересень 22nd

№ 38 від 16 вересня 2014 року "Про нагородження Грамотами районної ради"

                                                                                     УКРАЇНА

                                                                          Сарненська районна рада
                                                                           РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                                  (Шосте скликання)

                                                                                 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вересень 19th

21 вересня - День працівника лісу

      Щиро й сердечно вітаю всіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням і використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

       Ліс – це унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне й екологічне значення. Це таке ж народне надбання, як церкви, як пам’ятки архітектури, це неабияка цінність нашої держави, і її треба оберігати. Сьогодні як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.  

      Лісівники Сарненщини по праву гордяться своїми досягненнями, з року в рік нарощуються обсяги виробництва та реалізації лісопродукції, зростає її постачання на експорт. 

20 вересня - День фармацевтичного працівника

                         Шановні працівники фармацевтичної галузі Сарненщини!
     Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника. Важливою та значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати населення ліками. Щодня ви поруч із людьми і працюєте для людей, нерідко ваша ділова порада у виборі ліків і добре слово є важливою допомогою людям у болях і недугах. Щиро дякую вам за це віддане служіння обраній професії, життєву позицію й нелегку працю.
    Споживачами фармацевтичної продукції є різні верстви населення, і тому надзвичайно важливо сьогодні забезпечити їх якісними й доступними за вартістю ліками. Для цього на Сарненщині сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоефективних  лікарських засобів і кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію й допомогу.
     Щиро дякую в

Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2015 рік

Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2015 рік