Архів - Лип 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1404172800 AND 1406851200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Липень 31st

ОГОЛОШЕННЯ

           5 серпня 2014 року о 10 годині в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо  розгляду питання «Про погодження дати, порядку денного пленарного засідання чергової 34-ої сесії районної  ради  та порядку проведення  засідань постійних комісій районної ради».
                                                                Організаційний відділ районної ради

Липень 25th

Оголошення

Згідно з поданням територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області «Про формування та затвердження списку присяжних» від 21.07.2014 року № 01-912/14 Сарненська районна рада розпочала процес формування списку присяжних у кількості 20 осіб.
Відповідно до статті 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» визначено, що присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.
Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:
1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;
3) які мають не зняту чи не погашену судимість;
4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;
5) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;
6) особи, які не володіють державною мовою.
Відповідно до статті 62 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним за час виконання ними обов'язків у суді в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, виплачується винагорода. Їм відшкодовують витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачують добові. Зазначені виплати здійснюють територіальні управління Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

27 липня - День працівників торгівлі

 Щиро вітаю працівників торгівлі з професійним святом!  

    Упродовж тисячоліть ця галузь посідає особливе місце в економіці та соціальній сфері будь-якого суспільства. Вона здавна є основою товарообмінного процесу,  потужним сектором національно-господарського комплексу. Україна з прадавніх часів була активним учасником європейського товарообміну. На нашій землі перетиналися найважливіші шляхи, які з'єднували в єдине ціле Захід і Схід, Південь і Північ Європи. Українські міста славилися своїми торговельними ярмарками.
   У важкі часи перехідної економіки завдяки торгівлі багато громадян змогли уникнути злиднів і бідності. Для декого це був вимушений крок, але саме він допоміг у становленні малого й  середнього бізнесу в країні, і в нинішніх умовах значна частина працездатного населення працює в торгівлі. Це свято можна віднести до всенародного, адже наше повсякденне життя, з його турботами й потребами, неможливо уявити без цієї сфери, від функціонування якої великою мірою залежать добробут і потреби споживачів різного достатку.

Липень 24th

№ 33 від 24 липня 2014 року "Про календарний план основних заходів районної ради на серпень 2014 року"

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 
від  «24»  липня 2014 року                                                                       № 33
   
 
Про календарний  план основних заходів районної ради на серпень 2014 року

Липень 21st

протокол 24

 П Р О Т О К О Л  № 24

 

До відома керівникам територіальних громад Сарненського району

Пам'ятка посадовій особі органу виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації (додається).

Липень 16th

16 липня – День бухгалтера

    У цей день ми відзначаємо професійне свято людей, без знань та умінь яких сьогодні складно уявити розвиток як окремого підприємства, так і розбудову цілої держави. Адже саме бухгалтер веде копітку фінансову діяльність установ, складаючи щоквартальні та щорічні звіти, нерідко виступає найпершим порадником керівника з прийняття вигідних економічних рішень. Тому ця професія залишається популярною та життєво необхідною в нашому суспільстві.
     Працювати з цифрами та паперами не просто, потрібно обов'язково логічно мислити, мати терпіння та повністю віддаватися роботі, щоб тебе цінували, як професіонала. 
     З нагоди професійного свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаю вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!
                                                               Микола Драганчук, голова районної ради

 

 

 

Липень 14th

Професійна підготовка робітничих кадрів у регіоні: сучасний стан та перспективи розвитку в умовах децентралізації влади

        Минулого тижня на базі Сарненського ВПУ №22 відбувся круглий стіл щодо обговорення сучасних проблем об’єднання зусиль владних структур, опорного професійно-технічного навчального закладу та інших закладів освіти регіону, промислових і бізнесових структур, державних та громадських організацій у створенні інтегрованої регіональної системи підготовки та працевлаштування кадрів.
        У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Євтушок та голова районної ради Микола Драганчук, в.о. міського голови Світлана Усик, завідувач відділу економіки ПТО Львівського науково-практичного центру, інституту ПТО НАПН України, кандидат педагогічних наук Михайло Копельчак, методист НМЦ ПТО Управління освіти і науки в Рівненській області Павло Процюк, а також представники малого й середнього бізнесу, районного Центру зайнятості та працівники навчального закладу.
        У ході роботи говорили про регіональний ринок праці та його проблеми, роль професійних закладів освіти в діяльності регіонального професійно-освітнього округу, економічні чинники забезпечення якості професійної підготовки кадрів для району.
Загальний відділ районної ради

Липень 10th

ОГОЛОШЕННЯ

       25 липня 2014 року, о 10.00, у малій залі районної ради (м.Сарни, вул.Демократична, 51), відповідно до рішення президії районної ради від 27.02.2014 №13, відбудеться година справедливості за участю голови районної ради, прокурора Сарненського району, начальників Сарненського РВ УМВС України у Рівненській області та міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області.
      Зі своїми зверненнями до керівництва районної ради та правоохоронних органів на годинах справедливості можуть звернутися мешканці району за попереднім записом за тел. 3-23-97 не пізніше, ніж за день до дати їх проведення. 
                                          Організаційний відділ районної ради

 

 

Липень 7th

Із сесійної зали районної ради…

        Напередодні Дня Конституції України, 27 червня ц.р., відбулося пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради. Тож головуючий Микола Драганчук запропонував з цієї нагоди провести спочатку урочисте засідання.
        Голова райдержадміністрації Сергій Євтушок, виступаючи перед присутніми, пригадав теорію суспільного договору, а статтю третю Конституції України назвав найдемократичнішою. Вона говорить, що «людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Акцентував увагу на виконанні обов’язків кожним громадянином, зокрема, захисті Вітчизни. Наголосив, що у світі не існує ефективнішої форми соціальної угоди між владою та суспільством, ніж Конституція. Це - головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою становлення правової державності, що базується на пануванні права.
        На розгляд сесії, відповідно до рішення президії районної ради, було внесено 31 питання, що стосувались вирішення проблем різних сфер життєдіяльності територіальних громад району. Їх депутати попередньо розглянули на окремих засіданнях постійних комісій, які відбулися з 19 по 25 червня включно. Під час затвердження порядку денного сесії до нього, за висновками профільних постійних комісій та за пропозицією депутата райради Миколи Костецького, було додатково включено ще 9 питань.