Архів - Трав 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1398902400 AND 1401580800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 30th

1 червня - День захисту дітей

      1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Цей день приходить святом у кожну родину, спонукає замислитись, що ми, дорослі, зокрема й керівництво району, зробили, щоб забезпечити дитині все необхідне для нормального інтелектуального, фізичного й духовного розвитку. Дитина, навіть маленька, – це особистість, яка прийшла в цей світ, стала його часткою, його творцем. Майбутнє дивиться на нас дитячими очима, і яким воно буде, у більшості залежить від нас, дорослих. Саме ми маємо захистити чисті дитячі душі та повсякчас пам'ятати, що діти потребують батьківського доброго слова, родинного тепла, нашої мудрості, терпіння, сильної волі. Тож будьмо завжди з нашими дітьми, зробімо все необхідне й можливе, щоб створити належні умови аби допомогти увійти дитині в нелегке самостійне життя зі здоровим світоглядом, оптимістичним настроєм, вірою у свої сили та можливості.
      Любі діти! Ви майбутнє нашої держави. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра і мирного неба над головою. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

Травень 29th

30 травня – свято останнього дзвоника

Шановні учні, вчителі, випускники!

          Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників цей день особливо радісний і пам’ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. У вас ще все попереду: злети й падіння, радощі та розчарування, перемоги й поразки… Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

       Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно й цікаво – заради себе, своїх майбутніх дітей, заради Батьківщини. Пам’ятайте, Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша синівська любов. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму й невичерпної енергії! У добру путь!

Травень 28th

ІНФОРМАЦІЙНО

        Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради 27 травня 2014 року в приміщенні Кузьмівської сільської ради прийом громадян проводили голова Микола Драганчук і керуючий справами В’ячеслав Шимко за участю депутата районної ради Сергія Камінського.
        На прийомі мешканці територіальної громади порушили питання щодо виділення коштів із районного бюджету на придбання водонагрівача для Яблунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, ремонту вулиці Центральна села Яблунька, інші питання, роз’яснення та відповіді на які надали на місці.
Загальний відділ районної ради

Травень 27th

Протокол № 50

УКРАЇНА

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

(Шосте скликання)

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ, ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

34500 Рівненська обл., м. Сарни, вул. Демократична, 51

 

 

П Р О Т О К О Л № 50

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

 

від 23 травня 2014 року                    Місце проведення: кабінет заступника голови районної ради

                                                       Час проведення: 11.00 год.

 

Всього членів комісії: 7 осіб.

Присутні на засіданні комісії: 4 особи:

Данильченко В.М.; Банацький В.А.;

Клевака М.Х.; Голяка І.В.

Відсутні члени комісії: 3 особи:

Мельник О.В.; Бощенко Л.П.;

Тотовицький І.П.;

 

Беруть участь у засіданні:

Томілович Григорій Володимирович –начальник відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної

Засідання від 23 травня 2014 року

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сарненська районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради 30 травня 2012 року № 405 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2007 року № 250 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сарненського району» (далі - проект рішення).

Проект рішення розроблено з метою оптимізації переліку документів, які подаються потенційним орендарем, відповідно до положень наказу Фонду державного майна України від 15 лютого 2013 року № 201 «Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладання договору оренди майна, що належить до державної власності».

З проектом рішення районної ради та аналізом регуляторного впливу вищезазначеного акта можна ознайомитися також у виконавчому апараті Сарненської районної ради (вул.Демократична, 51, м.Сарни) та на офіційному веб-сайті районної ради за адресою: rrada.sarny.rv.ua у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення надсилаються у письмовій формі виконавчому апарату Сарненської районної ради впродовж місяця з дня оприлюднення.

Травень 23rd

№ 26 від 22 травня 2014 року "Про календарний план основних заходів районної ради на червень 2014 рок"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від «22» травня  2014 року                                                                    № 26

   

Про календарний план основних заходів районної ради на червень 2014 року

 

        1. Календарний план основних заходів районної ради на червень 2014 року затвердити (додається).

        2. Контроль за виконанням плану основних заходів районної ради на червень 2014 року покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Шимка В.М.                                                                

Травень 21st

2014 p.