Архів - Бер 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1393632000 AND 1396310400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Березень 31st

№ 803 "Про депутатський запит депутата районної ради Добридніка М.М."

РІШЕННЯ

 

від «28» березня  2014 року

                                                № 803

 

 

Про депутатський запит депутата
районної ради Добридніка М.М
.

 

№ 802 "Про депутатський запит депутата районної ради Добридніка М.М."

РІШЕННЯ

 

від «28» березня 2014 року

                                                № 802

 

 

Про депутатський запит депутата
районної ради Добридніка М.М
.

 

№ 800 "Про депутатський запит депутата районної ради Лавора О.Ф."

РІШЕННЯ

 

від «28» березня  2014 року

                                               № 800

 

 

Про депутатський запит депутата
районної ради Лавора О.Ф.

 

№ 801 "Про депутатський запит депутата районної ради Лавора О.Ф."

РІШЕННЯ

 

від «28» березня 2014 року

                                               № 801

 

 

Про депутатський запит депутата
районної ради Лавора О.Ф.

 

№ 822 "Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2014-2016 роки"

РІШЕННЯ

 

 

від «28» березня   2014 року

                                        № 822

 

Про Програму розвитку фізичної
культури і спорту в Сарненському
районі на 2014-2016 роки

 

№ 840 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду фізичній особі-підприємцю Мичці Станіславу Мартиновичу на території Немовицької сільської ради"

РІШЕННЯ

 

від  «28»   березня  2014 року                                                                      №  840

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду фізичній особі-підприємцю Мичці Станіславу Мартиновичу на території  Немовицької сільської ради

 

№ 821 "Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014–2017 роки"

РІШЕННЯ

  

від «28» березня 2014 року

                                        № 821

 

Про      районну     програму
відпочинку та оздоровлення
дітей  на  2014–2017  роки

 

 

30 сесія від 28 березня 2014 року

Березень 26th

На честь героїв Небесної сотні

      Події останніх місяців в Україні ввійдуть у світову історію як взірець патріотизму, ціни свободи, демократії, самопожертви та власне самого людського життя. У період з листопада 2013 року по лютий 2014 року під час масових акцій громадянського протесту в Україні загинуло понад сто осіб, у народі їх нарекли «Небесною сотнею». Героїв не повернути, але маємо пам’ятати тих, хто вчинив подвиг ціною власного життя, відстоюючи право своєї країни, усього народу на самовизначення.
      З метою увіковічення пам’яті героїв Небесної сотні Президія Сарненської районної ради  прийняла рішення здійснити посадку лісових культур на території Немовицького лісництва державного підприємства «Сарненське лісове господарство» площею 0,8 га вздовж автомобільної дороги державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів. У цій благодійній акції взяли участь депутати районної ради, працівники райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники громадськості та лісівники, створивши своєрідну лісову алею на честь героїв Небесної сотні. Так на Сарненщині увіковічнили  пам’ять  тих, хто загинув під час акцій протесту в Києві.

Мешканець Сарненщини - герой Євромайдану

      18 лютого нинішнього року закарбувалося в пам’яті не лише українців, а й усього світу. Цього дня в Києві сталися нові жорстокі сутички між мітингувальниками та силовиками, у результаті чого загинули безневинні люди. Під час тих трагічних подій постраждав і мешканець Сарненщини - житель села Зносичі Ярослав Панасюк, який втратив кисть правиці,  прагнучи відкинути в безпечне місце гранату, пожбурену «тітушками». Пройшовши курс лікування в українських лікарнях і в Польщі, мужній земляк повернувся в рідне село до родини.
    Нещодавно Ярослав Панасюк відвідав районну раду, де мав щиру розмову з її очільником Миколою Драганчуком і помічником-консультантом народного депутата Миколи Кучерука Миколою Костецьким. Вони цікавилися його героїчним вчинком, станом здоров’я, умовами життя. Після цього на засіданні президії районної ради Ярослава Федоровича відзначили Грамотою, а також надали матеріальну допомогу для подальшого лікування та виготовлення протеза від голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка (по 1000 грн.) і сільських, селищних голів.