Архів - Лист 4, 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1415059200 AND 1415145600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

У постійних комісіях районної ради

 

           3 листопада ц.р. о 15 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Прозапас О.І.). Члени комісії розглянули лист Сарненської райдержадміністрації від 03.11.14 № 01/25/33-748/14 про погодження внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.

         Відтак, постійна комісія погодила:

- розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування в сумі 307465,43 грн., яка спрямовується Сарненській районній державній адміністрації, як головному розпоряднику коштів з послідуючим їх перерахуванням КП «Сарнитеплосервіс» ;

-  розподіл іншої субвенції з обласного бюджету на капітальний ремонт дороги по вулиці 17 Вересня у м.Сарни на суму 500000,00 грн. спрямовується Сарненському міському бюджету ;

- перерозподіл обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на 2014 рік згідно додатку.

№26-1 від 31.10.2014

                                                                                             УКРАЇНА
                                                                                САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                                       ( Шосте скликання )

                                                                                 ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ
                                                                             34500 Рівненська обл., м. Сарни, вул.Демократична, 51

4 листопада - День залізничника

                                                                    Шановні працівники залізничного транспорту Сарненщини! 
       Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника! Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України. Своє професійне свято багато хто з вас зустрічає в дорозі, на своїх робочих місцях: у вагонах, кабінах локомотивів, у депо. Удень і вночі сталевими магістралями мчать потяги, єднаючи міста й села нашої Батьківщини. Без розбудови транспортної інфраструктури неможливо забезпечити нормальний ритм життя та розвиток промисловості, в усі часи залізниця була основою економіки, живою артерією в системі життєзабезпечення країни, і рух по ній ніколи не зупиняється.

Висновок №72-1

 

УКРАЇНА

 

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

постійна комісія з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення

_______________________________________________________________________________________________________________________

34500 Рівненська обл., м.Сарни, вул.Демократична, 51

 

ВИСНОВОК

постійної комісії

 

 від « 03 » листопада 2014 року 

                           № 72-1

 

 

Про погодження змін до

районного бюджету на 2014 рік

 

 

Протокол № 72

УКРАЇНА

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ

ПОДАТКІВ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

34500 Рівненська обл., м. Сарни, вул. Демократична, 51

П Р О Т О К О Л № 72

засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення

 

         від 03 листопада 2014 року               

                                                           Місце проведення:

                                                           Кабінет голови районної ради