Архів - Лист 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1414800000 AND 1417392000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Листопад 27th

№ 54 від 26 листопада 2014 року "Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради 

від   «26»  листопада  2014 року                                                                    54

 

Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання

 

 

         Відповідно до частин четвертої, п’ятої, дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 20  Регламенту районної ради:

         1. Скликати позачергову тридцять восьму сесію районної ради шостого скликання   4 грудня  2014 року.

         2. Провести пленарне засідання позачергової тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання  4 грудня  2014 року о 10.00  у сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул.Демократична, 51) з орієнтовним порядком денним:  

Позачергова 38 сесія районної ради відбудеться 4 грудня ц.р. о 10.00,

       про що було видано відповідне розпорядження голови районної ради від 26.11.2014 року № 54 «Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії районної ради шостого скликання» (розпорядження додається). 
                                                   Організаційний відділ районної ради
 

 

 

Листопад 26th

№ 50 від 24 листопада 2014 року "Про нагородження Грамотою районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від   « 24 » листопада  2014 року                                                                                       № 50

 

Про нагородження Грамотою
 районної ради

 

                   За плідну працю в органах державної статистики, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 10-ої річниці професійного свята – Дня працівників статистики нагородити Грамотою районної ради Жмуру Валентину Прокопівну – начальника управління статистики у Сарненському районі Головного управління статистики у  Рівненській області.

Голова   ради                                                                                  М.М. Драганчук

Відкрили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та вшанували пам’ять жертв голодоморів

        21 листопада, в День Гідності та Свободи, у місті Сарни відкрили й освятили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні, а також вшанували пам’ять жертв голодоморів.
        Захід відбувся за участю в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Світлани Усик, священнослужителів, представників державних структур, громадських організацій, учнів навчальних закладів, жителів міста.
        Урочисто відкрили пам’ятний знак бійці АТО В’ячеслав Хільчишин та Сергій Мірко. Представники влади висловили слова вдячності всім, хто долучився до його спорудження, а священнослужителі освятили та прочитали молитву за упокій душ українських героїв.
        Після цього біля пам’ятного знака відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті жертв голодоморів. Цьогоріч минає 81 рік від тих страшних подій, коли на найродючіших у світі землях, в урожайний рік, було винищено, за різними оцінками, від 7 до 10 млн. чоловік.
        Учасники заходу запалили лампадки й вшанували світлу пам'ять героїв «Небесної Сотні» та невинних жертв голодоморів хвилиною мовчання та покладанням квітів.
Загальний відділ районної ради

Листопад 24th

№ 51 від 24 листопада 2014 року "Про календарний план основних заходів районної ради на грудень 2014 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від «24»  листопада  2014 року                                                             №  51

   

 

Про календарний план основних заходів районної ради на грудень 2014 року

 

Відкриття районної спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

        

1024x768

21 листопада в спортивній залі районного будинку Будинку дітей і молоді відбулося урочисте відкриття Х районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування. Відкрили святкове дійство голова районної ради Микола Драганчук і марш-парад збірних команд райдержадміністрації, районної, міської, сільських і селищних рад.

Микола Драганчук привітав усіх присутніх з відкриттям Спартакіади та побажав сили, наснаги, спортивного бойового духу всім учасникам. До вітального слова також запросили в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука та міського голову Світлану Усик.

Листопад 21st

22 листопада - День пам’яті жертв голодоморів в Україні

        Цього тижня в Україні вшановують пам'ять загиблих від голодомору 1932-1933 років. Минає 81 рік від тих страшних подій, коли на найродючіших у світі землях, в урожайний рік, було вбито, за різними оцінками, від 7 до 10 млн. чоловік. Важко повірити в такі страшні речі, якби не живі свідки тих жахливих подій.

      Голодомор 1932-1933 років – це безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, він винищив або покалічив ціле покоління селянських дітей. Саме доля дітей у цій величезній катастрофі найбільше приголомшує розум і не може бути виправдана з будь-якого погляду. 

         Українців довго привчали забуттю, нам пропонували вирвати з української історії цю жахливу сторінку. Тільки в 1991 році, коли Україна здобула свою незалежність, люди змогли взнати правду про причини цього трагічного періоду в нашій історії. Так, Україна пережила трагедію світового масштабу.

       Лише ми, як цілий народ, можемо віддати належну шану нашим предкам, жертвам Великого Голоду. Маємо усвідомити, що сьогоднішнє населення України є нащадками тих, хто вижив у ті страшні часи. Але нас могло б бути набагато більше...

Листопад 19th

№ 1000 "Про надання матеріальної допомоги"

РІШЕННЯ

 

від «12» листопада  2014 року

                                                № 1000

 

Про надання матеріальної допомоги

 

 

ЗВЕРНЕННЯ ВГО «СОЮЗ «НАРОДНА ПАМ’ЯТЬ» ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПОШУКУ ЗАГИБЛИХ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Не дивлячись на те, що на Донбасі оголошено перемир’я, тіла багатьох українських солдат запишаються непохованими протягом місяців - на полях та лісополосах, у згорівшій бронетехніці та воронках від вибухів, в окопах та на вулицях населеннях пунктів. Поступово ідентифікація таких тіл стає неможливою, а їх чекають вдома рідні та близькі...

Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам’ять» на даний момент здійснює унікальну гуманітарну місію в зоні АТО - ми шукаємо, ексгумуємо та передаємо родичам тіла загиблих солдат української армії, правоохоронних органів та добровольчих формувань.

Роботи проводяться на території Донецької області. Вже знайдено та повернуто додому тіла понад 150 українських солдат та офіцерів.

Але роботи набагато більше - десятки, якщо не сотні, місць кровопролитних боїв запишаються недослідженими, долі значної кількості солдат запишаються невідомими.

Тому, на даний момент, ВГО «Союз «Народна пам'ять» в партнерстві та під керівництвом Міністерства оборони України, реалізує масштабну гуманітарну програму з евакуації тіл загиблих із зони боїв та території, непідконтрольної українським правоохоронним органам.

Для систематизації роботи та забезпечення постійного зв’язку з громадянами, нашою громадською організацією вже створені та працюють: Всеукраїнський сайт пошуку зниклих безвісти - NAIDY.ORG.UA, а також гаряча лінія 0-800-210-135.

висновки від 12.11.2014

 Висновки комісії від 12.11.2014 № 26-1.1; № 26-1.2; № 26-1.3; № 26-1.4; № 26-1.5;26-1.6; № 26-1.7; № 26-1.8; № 26-1.9; № 26-1.10; № 26-1.11; № 26-1.12; № 26-1.13; № 26-1.14; № 26-2.1; № 26-2.2; № 26-3 № 26-4 № 26-5  додаються