Архів - Жовт 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1412121600 AND 1414800000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Жовтень 31st

2 листопада – День працівників соціальної сфери

         Від щирого серця вітаю працівників соціальної сфери району з професійним святом! Місія, яку вам доводиться виконувати, особлива, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних виплат і послуг тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову соціальної держави, сприяєте утвердженню добра та справедливості.
    
Висловлюю вам щиру вдячність за сумлінну працю, яка є часткою вашого життя, і вірю, що спільними зусиллями ми й надалі розв'язуватимемо соціальні проблеми в нашому районі, завжди пам'ятаючи про те, що головною метою нашої роботи є соціальне благополуччя кожного його мешканця. Бажаю вам снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує. 
      Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служитимуть людям. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги в служінні добру й милосердю.

                                   Микола Драганчук,  голова районної ради

Чергова 36 сесія районної ради відбудеться 12 листопада ц.р. о 10.00,

про що було видано відповідне розпорядження голови районної ради від 31.10.2014 року № 47 «Про скликання пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії районної ради» (розпорядження додається).
    Засідання постійних комісій районної ради відбудуться з 4 по 10 листопада 2014 року включно, відповідно до рішення президії ради від 31.10.2014 № 26-1 (графік додається)

                                 Організаційний відділ районної ради  

№ 47 від 31 жовтня 2014 року "Про скликання пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії районної ради"

 

 

УКРАЇНА

Сарненська районна рада

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шосте скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  « 31» жовтня  2014  року                                                               № 47

 

Про скликання пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії районної ради

 

 

 Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення районної ради від 27 листопада 2013 року № 723 «Про план роботи районної ради на 2014 рік» і рішення президії районної ради від 31 жовтня 2014 року № 26-1 «Про погодження дати, проекту порядку денного, регламенту чергової тридцять шостої сесії районної ради та порядку проведення засідань постійних комісій»:

1.     Скликати чергову тридцять шосту сесію районної ради шостого скликання  з  4  листопада  2014 року.

Жовтень 30th

ОГОЛОШЕННЯ

      31 жовтня 2014 року о 12 годині в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо розгляду питання «Про погодження дати, проекту порядку денного, регламенту пленарного засідання чергової 36-ої сесії районної ради та порядку проведення засідань постійних комісій».

                                                        Організаційний відділ районної ради

 

Жовтень 28th

Урочистості з нагоди визволення України від німецько-фашистських загарбників

        З нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у місті Сарни відбулося покладання квітів до меморіалу Солдатської слави.
        Захід відбувся за участю в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Миколи Драганчука, в.о. міського голови Руслана Хомича, голови районної організації ветеранів Рената Валєєва, ветеранів, представників державних структур та жителів міста.

Загальний відділ районної ради

На Сарненщині відкрили Центр дитячої та юнацької творчості

        24 жовтня ц.р. відбулося довгоочікуване відкриття реконструйованого міського Будинку культури по вулиці Толстого за участю в.о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Миколи Драганчука, в.о. міського голови Руслана Хомича, міського голови 2010-2014 років Сергія Євтушка, депутатів районної та міської рад, членів міськвиконкому, представників педагогічних та учнівських колективів навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, будівельників, мешканців міста.
        Зруйнована пожежею будівля колишнього клубу в мікрорайоні Доротичі не функціонувала понад 10 років. Тільки у 2010 році, з ініціативи міського голови Сергія Євтушка, зважаючи на підтримку депутатів міської ради, розпочалась реконструкція цього закладу. Уже в 2011 році була виготовлена необхідна проектно-кошторисна документація, і підрядники приступили до роботи. Їх виконували за рахунок міського бюджету розвитку, загальна сума залучених коштів досягла 2 млн. 40 тис.грн. Для повноцінного функціонування Центру дитячої та юнацької творчості ще потрібно докласти багато зусиль, але є надія, що незабаром він стане культурним осередком усього міста.
        У рамках заходу оголосили подяку спеціалістам ДП «Будсервіс» ТзОВ «Сарниагробуд». Аматори сцени порадували присутніх піснями і танцями.
        Робота гуртків і студій у Центрі дитячої та юнацької творчості розпочнеться з 01 січня 2015 року.

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

                                                                           Шановні краяни!

       Цьогоріч 28 жовтня відзначаємо 70-річчя визволення України від  німецько- фашистських загарбників. Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення. Чотири роки залишалася в окупації Україна. Чотири чорних роки загарбники палили міста й села, розстрілювали мирних жителів, гнали на рабські роботи до Німеччини нашу молодь, стирали з лиця землі  шахти, заводи, школи. Але наш народ зломити неможливо.

       Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав своє життя заради нашої свободи і щастя, хто не дожив до сьогоднішнього дня, складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни й підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ваш подвиг безсмертний, і сьогодні він надихає нинішніх захисників України. Нині військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, продовжуючи славні традиції попередніх поколінь, свідомо виконують свій конституційний обов’язок на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Не зважаючи на складні умови, продовжують вести самовіддану боротьбу за вільне майбутнє, європейський вибір, соборність українських земель. Переконаний: перемога буде за нами.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 102 матерям Сарненщини

     Минулого четверга в районному будинку культури  відбулося урочисте вручення нагрудних знаків та посвідчень «Мати-героїня» жінкам Сарненщини.   Любов і повага до матері властиві усім народам. З пошани до матері починається Людина. Наша держава поважає нелегку працю матері, особливо багатодітної,  високо цінує її заслуги у вихованні підростаючого покоління. Напередодні Дня Незалежності Президент України Петро Порошенко підписав укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» понад 3000 багатодітним жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Це почесне звання було присвоєно і 102 матерям Сарненщини. Тож голова районної ради Микола Драганчук та в. о. голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук  урочисто вручили багатодітним матерям району відзнаки Президента України. Нагрудний знак та посвідчення «Мати-героїня» отримали 99 жінок. 
     Під час проведення заходу голова районної ради Микола Драганчук  щиро привітав усіх присутніх у залі матерів, удостоєних почесного звання «Мати-героїня», і подякував жінкам за їхній нелегкий труд, щирість душі, безмежну материнську любов. Побажав їм  щастя, багато радості й тепла,  терпіння і наснаги, мирного неба й Божого благословення.

     Після офіційної частини  відбувся святковий концерт.

Жовтень 22nd

№ 44 від 22 жовтня 2014 року "Про календарний план основних заходів районної ради на листопад 2014 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

від «22» жовтня 2014 року                                                                                                    № 44

   

 

Про календарний план основних заходів районної ради на листопад 2014 року

 

Жовтень 20th

Тепло сердець заради миру, заради України

    За період проведення АТО в Україні розгорнувся потужний волонтерський рух із забезпечення Збройних Сил України необхідними матеріально-технічними засобами. Жителі Сарненщини також допомагають воїнам. Уже третій місяць функціонує штаб громадської оборони, створений задля підтримки силових підрозділів, які беруть участь в АТО. Мешканці району зібрали чималу суму коштів і матеріальних ресурсів на підтримку земляків, які виконують свій військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Значну допомогу бійцям надають підприємці Сарненщини, які власними зусиллями ремонтують військову техніку, передають для солдатів амуніцію, продукти харчування та необхідні речі.    
    19 жовтня ц.р. у районному будинку культури в черговий раз відбулась благодійна акція «Тепло сердець заради миру, заради України» на підтримку наших бійців на Сході, які відстоюють незалежність України. Участь у заході взяли голова районної ради Микола Драганчук, в.о. міського голови Руслан Хомич, воїни АТО, волонтери, працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, управлінь і відділів райдержадміністрації, учнівська молодь, громадськість міста, представники засобів масової інформації.