Архів - Січ 2014

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1388534400 AND 1391212800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Січень 31st

Із сесійної зали районної ради…

        28 січня о 16 годині, за ініціативою однієї третини депутатів від загального складу районної ради, відбулося пленарне засідання позачергової двадцять шостої сесії райради, на розгляд якої було винесено питання «Про позицію Сарненської районної ради щодо подій в Україні» та «Про утворення депутатського об’єднання «Сарненська Народна Рада», а також питання «Про затвердження перерахунку кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік».
        Перед початком відбулося спільне засідання постійних комісій, на якому керівник депутатської фракції ВО «Батьківщина» Микола Костецький запропонував об’єднати два питання «Про позицію Сарненської районної ради щодо подій в Україні» та «Про утворення депутатського об’єднання «Сарненська Народна рада» в одне «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні» та включити в порядок денний позачергової двадцять шостої сесії районної ради це питання та питання «Про відкликання делегованих повноважень та створення виконавчого комітету».
        Також на спільному засіданні постійних комісій голова районної ради запропонував включити в порядок денний позачергової двадцять шостої сесії районної ради питання «Про дострокове припинення повноважень заступника голови Сарненської районної ради без припинення повноважень депутата районної ради», оскільки від Валентина Цупріяна надійшла відповідна заява.

Січень 30th

ОГОЛОШЕННЯ

        Комунальний заклад “Клесівська районна лікарня” Сарненської районної ради має намір надати в оренду частину приміщення поліклініки площею до 18 м.кв., що розташована за адресою: смт. Клесів, вул. Радянська, 26.
        Прийом заяв на оренду проводиться до 08 лютого 2014р. включно, довідки за тел. 5-02-08, 5-01-95.

Січень 29th

№ 778 "Про порядок денний позачергової двадцять шостої сесії Сарненської районної ради шостого скликання "

РІШЕННЯ
 
від «28» січня 2014 року                                                                      № 778
 
Про  порядок  денний позачергової
двадцять шостої сесії Сарненської
районної  ради  шостого скликання
 
        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 27 Регламенту районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        Затвердити порядок денний позачергової двадцять шостої сесії Сарненської районної ради шостого скликання:
 
1. Про суспільно-політичну ситуацію в Україні.
2. Про відкликання делегованих повноважень та створення виконавчого комітету.
3. Про затвердження перерахунку кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік.
4. Про дострокове припинення повноважень заступника голови Сарненської районної ради без припинення повноважень депутата районної ради.
5. Різне.
 

29 січня -День пам'яті героїв Крут

             Шановні краяни!
       Сьогодні славна й водночас скорботна дата в історії України. 
       29 січня 1918 року молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українських визвольних змагань. Тоді в кривавій битві поблизу залізничної станції Крути під Києвом зійшлись не на життя, а на смерть, озброєні до зубів більшовицькі війська та понад 300 чоловік гімназистів, студентів і курсантів військових шкіл міста Києва, котрі стали на захист своєї Вітчизни. Вони свідомо пішли назустріч смерті, рішуче відстоюючи право Українського народу жити у власній державі.
        Бій під Крутами увійшов у нашу історію як зразок самопожертви, мучеництва й героїзму. Уроки цієї героїчної поразки не перестають бути актуальними, нагадуючи нинішньому поколінню, що воля не дається слабкодухим, що українська незалежність – не збіг обставин і не випадковість. За неї заплачено велику й гірку ціну жертовної боротьби багатьох героїв і багатьох поколінь, серед яких навічно вписані в історію імена загиблих під Крутами юнаків.

№ 781 "Про затвердження перерахунку кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік"

РІШЕННЯ
 
від «28» січня 2014 року                                                                     № 781
 
Про  затвердження  перерахунку кількості
споживачів  та   перерозподіл   показників,
доведених Міністерством фінансів України
на   2014   рік    при    формуванні  проекту
бюджету  району  на  2014 рік
 
        Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 5 частини 3 статті 101 Бюджетного кодексу України та враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 січня 2014 року №27 «Про перерахунок кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік», районна рада:
 
ВИРІШИЛА:
 

№ 782 "Про дострокове припинення повноважень заступника голови Сарненської районної ради без припинення повноважень депутата районної ради"

РІШЕННЯ
 
від «28» січня 2014 року                                                               № 782
 
Про дострокове припинення повноважень
заступника   голови Сарненської районної
ради      без     припинення    повноважень
депутата  районної  ради
 
        Відповідно до статей 43, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи особисту заяву заступника голови районної ради Цупріяна Валентина Станіславовича від 27 січня 2014 року, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада:
 
ВИРІШИЛА:
 
        Взяти до відома факт дострокового припинення 31 січня 2014 року повноважень заступника голови Сарненської районної ради VI скликання Цупріяна В.С. на підставі його звернення з особистою заявою про складення повноважень заступника голови районної ради.
 

26 сесія від 28 січня 2014 року

Січень 27th

№ 03 від 27 січня 2014 року "Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 
від «27» січня 2014 року                                                                 № 03
 
        Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання Враховуючи пропозицію однієї третини депутатів від загального складу районної ради, відповідно до частин 4, 7, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 20 Регламенту районної ради:
        1. Скликати позачергову двадцять шосту сесію районної ради шостого скликання з 28 січня 2014 року.
        2. Провести пленарне засідання позачергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання 28 січня 2014 року о 16 годині в сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул.Демократична, 51) з порядком денним:
1. Про позицію Сарненської районної ради щодо подій в Україні.
2. Про утворення депутатського об’єднання «Сарненська Народна рада».
3. Про затвердження перерахунку кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік.
4. Різне.

Позачергова 26 сесія районної ради відбудеться 28 січня 2014 року о 16 годині

Враховуючи звернення 1/3 депутатів районної ради, відповідно до частин 4, 7, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 20 Регламенту районної ради  видано розпорядження голови районної ради від 27 січня 2014 року № 03 «Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання» (розпорядження додається).

Довідково: спільне засідання постійних комісій відбудеться 28.01.2014 о 15 годині.

                                                        Організаційний відділ районної ради

 

Січень 25th

Відбулася колегія райдержадміністрації

        Голова районної ради Микола Драганчук взяв участь у колегії райдержадміністрації, яка відбулася 23 січня ц.р. в залі засідань районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука.
        На колегії були присутні міський голова Сергій Євтушок, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич, заступник голови РДА Тетяна Сухарєва, заступник голови РДА Інна Наумович, заступник прокурора Сарненського району Павло Шкода, начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Павло Шкодич, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, територіальних органів Міністерств і відомств України, окремих керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, представників засобів масової інформації.
        У ході засідання розглянуто чотири питання, зокрема: про стан законності, профілактики злочинності, охорони громадського порядку у районі в 2013 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2014 року; про стан виконання підприємствами і організаціями Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної і районної державних адміністрацій, підвищення рівня виконавської дисципліни в районі; про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2013 році; звіт начальника відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації В.Михайлицького про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008-2013 роки.
Загальний відділ районної ради