Архів - Вер 6, 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1378425600 AND 1378512000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

8 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні краяни!

     Друга неділя вересня – професійне свято працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З нагоди професійного свята шлю щирі вітання і найкращі побажання трудівникам цієї галузі.
     Нафтогазовий комплекс займає особливе місце в економіці нашої держави та краю.  Результати його діяльності значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в країні, підтримують життєдіяльність економічної та соціальної інфраструктур. Газ упевнено входить у виробництво й у побут наших людей, змінюючи характер праці, привносячи на підприємства, в цехи й оселі, у шкільні й медичні заклади, установи – комфорт і тепло.
     Найщиріших слів заслуговують трудівники галузі й колективи, які продовжують важливу справу, підвищують якість робіт та обслуговування. Нелегким є для нас сьогодення. Надто гострим залишається питання розрахунків споживачів за відпущені енергоносії, встановлення тарифів за споживання газу, ціни на пальне. Але й у цій кризовій атмосфері нафтогазовий комплекс діє та розвивається.  
     Бажаю всім працівникам галузі, суміжникам, споживачам газу та продукції нафтопереробки доброго здоров'я, тепла й затишку в оселях, спокою та благополуччя в родинах. Хай щастить у здійсненні всіх задумів, досягненні нових трудових висот.

Микола Драганчук,
 голова районної ради