Архів - Вер 16, 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1379289600 AND 1379376000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

№ 679 від 13 вересня 2013 року "Про Програму зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року "

РІШЕННЯ
 
від «13» вересня 2013 року                                                                   № 679
 
Про Програму зайнятості населення
Сарненського  району  на  період до
2017 року
 
        З метою закріплення позитивних тенденцій до стабілізації ситуації на ринку праці, відповідно до ст. 18 Закону України «Про зайнятість населення», Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1.Затвердити Програму зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 05.07.2013 № 237, (додається).
        2. Районній державній адміністрації:
- спільно з місцевими органами виконавчої влади, районним центром зайнятості забезпечити організацію та виконання заходів Програми;
- у разі необхідності, вносити пропозиції щодо коригування заходів Програми;

№ 665 від 13 вересня 2013 року "Про директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради"

РІШЕННЯ
 
від «13» вересня 2013 року                                                               № 665
 
Про  директора  Трудового  архіву
Сарненського району Сарненської
районної ради
 
        Керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями районної ради від 23 грудня 2010 року № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», від 14 березня 2008 року № 399 «Про Порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради», Положенням, затвердженим рішенням районної ради від 22 травня 2009 року № 681 «Про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради», у зв’язку із закінченням строку контракту з директором Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради, за поданням голови Сарненської районної державної адміністрації та погодженням голови Сарненської районної ради і постійних комісій районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА
 
        1. Звільнити 13 вересня 2013 року Романовську Валентину Петрівну з посади директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради у зв’язку з закінченням строку дії контракту.

№ 700 від 13 вересня 2013 року "Про затвердження розпоряджень голови районної ради "

РІШЕННЯ
 
від «13» вересня 2013 року                                                                  № 700
 
Про затвердження розпоряджень
голови районної ради
 
        Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення від 11 вересня 2013 року № 53-1, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        Затвердити розпорядження голови районної ради з питань оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради:
- від 24.12.2012 № 56;                         - від 24.01.2013 № 02;
- від 25.02.2013 № 06;                         - від 22.03.2013 № 08;

Із сесійної зали районної ради…

        Минулої п’ятниці, 13 вересня, відбулося пленарне засідання чергової двадцять першої сесії районної ради, на розгляд якої відповідно до рішення президії районної ради було внесено 68 питань, що стосувались вирішення проблем різних сфер життєдіяльності територіальних громад району. Їх депутати попередньо розглянули на окремих засіданнях постійних комісій, які відбулися з 28 серпня по 13 вересня включно. Під час затвердження порядку денного сесії до нього, за висновками профільних постійних комісій, було додатково включено ще 13 питань. Участь у роботі сесії взяли народний депутат України Микола Кучерук, голова районної державної адміністрації Анатолій Остапчук.
        Сесію розпочали традиційно: привітали обранців громад з днем народження, яке вони відсвяткували в міжсесійний період з 24 травня по 13 вересня. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного голова районної ради Микола Драганчук повідомив про рішення фракції «Фронту Змін» об’єднатися з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації фракції та вступу членів до Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», а також про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За демократію і Європейський вибір».
        Відповідно до Порядку призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради обранці громад одноголосно проголосували за призначення директорів 41 навчального закладу району.

№ 703 від 13 вересня 2013 року "Про надання згоди на проведення капітального ремонту Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району Рівненської області"

РІШЕННЯ
 
від «13» вересня 2013 року                                                                       № 703
 
Про  надання  згоди  на проведення капітального
ремонту  Великовербченської  загальноосвітньої
школи  І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради,
вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району
Рівненської області
 
        Розглянувши відповідне клопотання Сарненської районної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Надати згоду на проведення капітального ремонту Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району Рівненської області.
        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 

21 сесія від 13 вересня 2013 року