Архів - Вер 12, 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1378944000 AND 1379030400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

14 вересня - День фізичної культури і спорту

Від щирого серця вітаю  всіх сарненців із Днем фізичної культури і спорту - святом здорових, цілеспрямованих людей!

     Галузь фізичної культури і спорту займає провідну роль у суспільстві. Громадськість любить запал спортивних баталій, активний відпочинок. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним, і це не просто данина моді, а бажання людей самих різних поколінь зберегти молодість і здоров'я.
    Спорт – це рух, а рух – це життя. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Для цього проводиться багато спортивно-масових заходів, активно ведеться робота з розвитку різних видів спорту, відновлюються й реконструюються спортивні споруди.
      Тож вітаю всіх із прекрасним святом, що символізує велич духу, красу й силу, здоров'я та мужність. Бажаю невичерпної енергії, нових звершень, наснаги у фізичному гартуванні. Зичу спортсменам високих здобутків і перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних сарненців.  Тренерам і наставникам, фахівцям галузі й любителям спорту бажаю творчої енергії, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів, дружнього плеча, командного духу та наполегливості.
 


Микола Драганчук,
голова районної ради

 

Про надання згоди на проведення капітального ремонту Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району Рівненської області

Про надання  згоди  на проведення капітального
ремонту  Великовербченської  загальноосвітньої
школи  І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради,
вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району
Рівненської області

 
Розглянувши відповідне клопотання Сарненської районної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
        1. Надати згоду на проведення капітального ремонту Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вул.Шкільна, 3, с.В.Вербче Сарненського району Рівненської області.
        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
Голова ради                                                                                        М.М. Драганчук

Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

Про внесення змін до переліку об’єктів
спільної     власності     територіальних
громад Сарненського району

 
        У зв’язку з прийняттям у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальних громад Клесівської та Степанської селищних рад, Великовербченської, Зносицької, Кам’яне-Случанської, Карасинської, Карпилівської, Коростської, Костянтинівської, Кричильської, Кузьмівської, Любиковицької, Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Стрільської, Тинненської, Тутовицької, Чудельської сільських рад загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів разом з майновими комплексами, на підставі рішень районної ради від 14 березня 2013 року № 569 та від 23 травня 2013 року № 608, відповідних актів приймання-передачі, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
        1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
        2. Затвердити зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.

Про погодження призначення Титечка Володимира Петровича на посаду директора Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради

Про       погодження      призначення
Титечка    Володимира     Петровича
на   посаду  директора Тинненської
загальноосвітньої       школи     І-ІІІ
ступенів Сарненської районної ради

 
Враховуючи погодження районної державної адміністрації, відповідно до пункту 1 рішення Сарненської районної ради від 14 березня 2013 року № 570 «Про врегулювання питання призначення і звільнення керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів спільної власності територіальних громад Сарненського району», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Погодити призначення Титечка Володимира Петровича на посаду директора Тинненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради з 13 вересня 2013 року на умовах контракту строком на один рік.
2. Відділу освіти районної державної адміністрації укласти контракт у порядку, встановленому чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Мартинюк М.І.) та з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).