Архів - Вер 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1377993600 AND 1380585600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 30th

№ 707 "Про депутатський запит депутатів районної ради Костецького М.А., Хомича О.М., Серпенінова Р.П."

РІШЕННЯ

 

від «27»  вересня  2013 року

                     707

 

Про депутатський запит депутатів
районної ради   Костецького М.А.,
Хомича О.М., Серпенінова Р.П.

 

№ 706 "Про депутатський запит депутатів районної ради Драганчука М.М., Костецького М.А., Данильченка В.М., Іванюка В.П., Лавора О.Ф."

РІШЕННЯ

 

від «27»  вересня  2013 року

                       706

 

Продепутатський    запит   депутатів
районної      ради     Драганчука М.М.,
Костецького М.А., Данильченка В.М.,
Іванюка В.П., Лавора О.Ф.

 

 

№ 704 "Про порядок денний позачергової двадцять другої сесії Сарненської районної ради шостого скликання"

РІШЕННЯ

від 27 вересня  2013 року                                                              № 704

 

 

Про порядок денний позачергової
двадцять другої сесії Сарненської
районної ради шостого скликання

 

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

       Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.
      День людей похилого віку винятковий день, який приходить до кожного з нас, як приходить розуміння величі прожитих років, швидкоплинності часу. Цього дня ми віддаємо данину щирої поваги вам, нашим батькам, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, чий внесок у розвиток рідного краю дуже вагомий, саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність.  Ви виростили дітей, а тепер віддаєте доброту, любов і ласку своїм онукам і правнукам.  Ви щедро ділитеся своїм життєвим досвідом і мудрість ваша залишиться в майбутніх поколіннях.
      Наше суспільство в боргу перед вами, ветерани війни і праці, ми повинні забезпечити вам гідне життя, аби ви впевнено могли дивитись у день завтрашній і бачити все його різнобарв'я, відчувати наповненість і зміст! Всі ми маємо вболівати за вже немолодих людей, яким благодійна допомога, сердечне і шанобливе ставлення з боку посадових осіб, просто іноді допомагають у безвиході. Районна рада це добре розуміє і прагне все зробити для того, щоб поліпшити ваше життя. Для цього прийняті і з року в рік реалізуються відповідні районні програми соціального захисту, ваші звернення, прохання завжди розглядаються першочергово, налагоджено постійний прийом громадян за місцем проживання, жодна ваша проблема не залишається без відповідного реагування.

Вересень 27th

Із сесійної зали районної ради…

        27 вересня ц. р. відбулося пленарне засідання позачергової двадцять другої сесії Сарненської районної ради. Сесію розпочали традиційно: привітали обранців громад з днем народження, яке вони відсвяткували в міжсесійний період з 14 по 27 вересня. Обравши робочі органи сесії та затвердивши порядок денний і регламент, депутати перейшли до розгляду питання «Про надання згоди на проведення будівельних робіт на окремих об’єктах спільної власності територіальних громад Сарненського району». Про необхідність прийняття цього рішення доповідав в.о. начальника відділу освіти РДА Геннадій Аврамишин, а також відповів депутатам на питання, які їх цікавили.

№ 705 "Про надання згоди на проведення будівельних робіт на окремих об’єктах спільної власності територіальних громад Сарненського району"

РІШЕННЯ

 

від 27 вересня  2013 року

                                          № 705

 

 

Про           надання       згоди    на
проведення будівельних робіт на
окремих         об’єктах     спільної
власності територіальних  громад
Сарненського району

 

 

22 сесія від 27 вересня 2013 року

№ 34 від 27 вересня 2013 року "Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради шостого скликання"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від   «27» вересня 2013 року                                                               34

 

 

Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради шостого скликання

 

Позачергова 22 сесія районної ради відбудеться 27 вересня 2013 року об 11 годині

    27 вересня 2013 року о 10.00 відбулось засідання президії районної ради, на якому було погоджено дату, проект порядку денного, регламенту пленарного засідання  позачергової 22-ої сесії районної ради та порядок проведення засідань постійних комісій, про що було видано відповідне розпорядження голови районної ради від 27.09.2013 року № 34 «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради шостого скликання» (розпорядження додається).

    Організаційний відділ районної ради

Вересень 26th

ОГОЛОШЕННЯ

         27 вересня 2013 року о 10.00 в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо розгляду питання «Про погодження дати, проекту порядку денного, регламенту пленарного засідання позачергової 22-ої сесії та порядку проведення засідань постійних комісій районної ради». 

                                                                Організаційний відділ районної ради