Архів - Серп 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1375315200 AND 1377993600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 30th

2 вересня – День нотаріату

             Шановні нотаріуси, працівники установ нотаріату району!

           Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!
         Сумлінне служіння представників нотаріальної спільноти інтересам нашої Вітчизни в ім'я утвердження верховенства права, захисту прав і свобод людини й громадянина стало підґрунтям для вшанування на державному рівні нотаріусів і визнання ролі нотаріальної діяльності в розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам, організаціям здійснювати їхні права та захищати законні інтереси.
       Чесність, відповідальність, порядність і об'єктивність, висока освіченість і професійна підготовка працівників нотаріату – складові успіху на теренах протидії сучасним складностям. Тому, вшановуючи вашу діяльність, зичу життєвої наснаги й невичерпної енергії, плідної праці й нових професійних звершень. Нехай працелюбність, високий професіоналізм і надалі допомагає вам залишатися на висоті вимог сучасності!
       Зі святом!

 

                                                                       

                                                                                           Микола Драганчук,
голова районної ради

 

 

1 вересня – День знань

Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки!

     Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року! 
     Це справді всенародне свято, яке з особливим хвилюванням сприймають і діти, і дорослі. Для кожного з нас воно запам’яталося першим дзвоником, яскравими букетами квітів, радістю зустрічі з друзями та педагогами, гостинно відчиненими дверима в країну знань і життєвої мудрості.
    Юні друзі, ваші досвідчені наставники – викладачі, вчителі та вихователі з радістю допоможуть вам оволодіти знаннями, збагатитися духовно, віднайти своє місце в житті, підтримають у важку хвилину. Дослухайтеся до їхніх порад і настанов, будьте старанними в навчанні, щоденному пізнанні нового, неповторного та незвіданого світу науки, активними в громадському житті, а ваша поведінка нехай завжди буде зразковою. На вас, нашу зміну, ми покладаємо великі надії, оскільки в недалекому майбутньому саме вам доведеться стати будівничими нашої молодої незалежної держави, примножувати славу рідного краю. Для цього потрібні ґрунтовні знання, вміння постійно навчатися, самовдосконалюватися. 
    Висловлюю щиру вдячність педагогам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день нашої Батьківщини.
    Бажаю всім школярам і студентам підкорити нові вершини знань,  зустріти добрих, надійних друзів і досягти омріяної мети. Упевнений, що зерна науки зростуть у юних душах урожаєм мудрості та натхнення.
      Зі святом усіх. З початком нового навчального року!

                                                                        

                                                                                           Микола Драганчук,
                                                                                          голова районної ради
 

Серпень 29th

1 вересня – День підприємця

Шановні краяни!

        Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні - це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво та приватна справа. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого та середнього бізнесу в країні.
      Підприємництво є запорукою економічного зростання, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами. Підтримка малого та середнього підприємництва є визначальним пріоритетом в стратегії регіонального розвитку. До нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток рідного краю. 
     Шановні підприємці Сарненщини! Висловлюю вам велику подяку за наполегливу працю й активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму, новаторство й ініціативність.
       У день професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю завжди знаходитись у потоці рівномірного поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень і прибутків, що буде запорукою добробуту вашої родини зокрема та розвитку країни в цілому.

 

Микола Драганчук,
голова районної 

 

ІНФОРМАЦІЙНО

       28 серпня, відповідно до графіку, затвердженого рішенням президії районної ради від  13 серпня 2013 року  № 18-1, розпочали роботу постійні комісії районної ради з розгляду питань, які пропонується внести на чергову двадцять першу сесію ради. 
    Так о 10 годині в малому залі засідань районної ради зібрались члени комісії з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, регламенту районної ради.
    Члени комісії розглянули питання: «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Сарненського району на території району за перше півріччя 2013 року», «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області на території району за перше півріччя 2013 року», «Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Сарненському районі на 2011-2015 роки», «Про внесення змін і доповнень до Регламенту Сарненської районної ради» та інші питання, віднесенні до відання комісії.
     З усіх обговорених питань прийняті відповідні висновки.
 

Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Сарненської районної ради

Про  передачу  індивідуально визначеного майна
з балансу  відділу охорони здоров’я Сарненської
районної    державної   адміністрації   на   баланс
комунального  закладу  «Сарненський  районний
центр  первинної  медико - санітарної  допомоги»
Сарненської районної ради
 

Серпень 28th

У постійних комісіях районної ради

        27 серпня ц.р. о 16 годині за участю голови районної ради Миколи Драганчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Жошко О.П.). Члени комісії розглянули лист Сарненської райдержадміністрації від 27.08.13 № 01/25/08-732/13 про погодження внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
        За результатами розгляду зазначеного питання комісія погодила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в сумі 722,900 тис.грн., а саме:

 

КВКВ/ КТКВ

КЕКВ

Сарненщина відзначила 22 рік Незалежності України

        У рамках відзначення 22-ї річниці Дня Незалежності в Сарнах відбулося чимало заходів: турніри з пляжного волейболу та шахів, змагання з настільного тенісу, дитяча ігрова програма «Спритні. Веселі. Кмітливі», районна виставка «У дружбі, у славі, в єдиній державі» з презентацією виставкових майданчиків 26 областей України.
        Урочистості розпочались святковим молебнем у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни, після якого святкова колона рушила до центральної площі.
        У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, виконавчий апарат районної ради, працівники райдержадміністрації, представники місцевих рад, трудових колективів, установ, організацій і підприємств району.
        Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Микола Драганчук наголосив: «Понад два десятиліття тому наш народ зробив визначальний поворот у своїй історії, став господарем своєї землі, творцем незалежної держави. Як вінець одвічних прагнень українців, сподівань і зусиль, на карті світу з’явилась незалежна Україна, зайнявши своє віками омріяне місце у світовій спільноті. Ми пройшли через непрості випробування й досягли відчутних результатів на шляху розбудови власної державності, національного відродження, зміцнення духовної свободи, економічного зростання й культурного піднесення. Ми довели світу й самим собі, що українці є цивілізованою європейською нацією».

Серпень 27th

Відзначили День Державного прапора України

        23 серпня ц.р., на центральній площі міста, з нагоди Дня Державного прапора України відбулися церемонія підняття Державного прапора України та вручення паспортів громадянам України, які досягли шістнадцятирічного віку.
        В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, трудові колективи підприємств, установ та організацій району.
        Також у рамках проведення в районі святкових заходів і благодійних акцій з нагоди святкування 22-ї річниці Незалежності України для чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів району вручили ключі від шкільних автобусів.
Загальний відділ районної ради

Про призначення головного лікаря комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради

Про  призначення  головного  лікаря
комунального закладу «Сарненська
районна стоматологічна поліклініка»
Сарненської районної ради

        Керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями районної ради від 23 грудня 2010 року № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», від 14 березня 2008 року № 399 «Про Порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради», статутом, затвердженим рішенням районної ради від 23 грудня 2010 року № 80 «Про затвердження в новій редакції статуту комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради, у зв’язку із закінченням строку контракту згідно п. 3 рішення районної ради від 22 вересня 2010 року № 999 «Про комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради», за погодженням з постійними комісіями районної ради, района рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. З 18 жовтня 2013 року призначити на посаду головного лікаря комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради Проскуріну Ларису Олександрівну на умовах контракту строком на три роки.

Про призначення директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради

Про   призначення  директора  Трудового
архіву Сарненського району Сарненської
районної ради

 
        Керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями районної ради від 23 грудня 2010 року № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», від 14 березня 2008 року № 399 «Про Порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради», Положенням, затвердженим рішенням районної ради від 22 травня 2009 року № 681 «Про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради», у зв’язку із закінченням строку контракту з директором Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради, за поданням голови Сарненської районної державної адміністрації та погодженням голови Сарненської районної ради і постійних комісій районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА
 
        1. Призначити з ___________ 2013 року на посаду директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради Романовську Валентину Петрівну на умовах контракту терміном на один рік.