Архів - Черв 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1370044800 AND 1372636800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 27th

Про хід виконання та зняття з контролю депутатських запитів

Про  хід  виконання  та  зняття з
контролю депутатських запитів
 
        Заслухавши інформацію про виконання депутатських запитів, керуючись статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
        1. Інформацію про хід виконання депутатських запитів взяти до відома (інформація додається).
        2. Зняти з контролю наступні рішення районної ради:
2.1. № 327 від 24 лютого 2012 року «Про депутатський запит депутата районної ради Банацького В.А.»;
2.2. № 425 від 04 вересня 2012 року «Про депутатський запит депутата районної ради Добридніка М.М.»;
2.3. № 477 від 14 грудня 2012 року «Про депутатський запит депутата районної ради Жилки Н.І.»;
2.4. № 478 від 14 грудня 2012 року «Про депутатський запит депутата районної ради Жилки Н.І.»;
2.5. № 479 від 14 грудня 2012 року «Про депутатський запит депутата районної ради Савчина В.М.»;
2.6. № 532 від 14 березня 2013 року «Про депутатський запит депутата районної ради Банацького В.А.»;
2.7. № 537 від 14 березня 2013 року «Про депутатський запит депутата районної ради Павонського В.В.»;
2.8. № 539 від 14 березня 2013 року «Про депутатський запит депутата районної ради Тотовицького І.П.»;
2.9. № 589 від 23 травня 2013 року ««Про депутатський запит депутата районної ради Артюшок-Гришкової А.В.»;

Про хід виконання Програми реконструкції, удосконалення та розвитку автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Сарненського району на 2011-2017 роки

Про    хід     виконання     Програми
реконструкції, удосконалення    та
розвитку автоматизованої  системи
централізованого         оповіщення
цивільного захисту    Сарненського
району на 2011-2017 роки

 

 

  

Про хід виконання районної програми будівництва, ремонту мостів та ремонту понтонно - мостових переправ сільських населених пунктів Сарненського району на 2011-2014 роки

Про      хід   виконання    районної
програми  будівництва,    ремонту 
 
мостів   та  ремонту    понтонно - 
мостових
     переправ    сільських
населених  пунктів  Сарненського
району  на 2011
-2014 роки

 

 30 червня – День молоді

Дорогі наші юнаки й дівчата!

     Щиро вітаю вас із Днем Молоді – святом запальних, енергійних, життєрадісних! Молодь була й залишається найпрогресивнішою та найдемократичнішою частиною суспільства, яка здатна на рішучі реформаторські кроки. Вона уособлює сучасне й майбутнє буд-якої нації, будь-якого народу. Практично неоціненна роль молоді в становленні народовладдя в нашій країні. Тож  бажаю, щоб зміцнювалась ваша життєва позиція, щоб ви були впевнені в завтрашньому дні, щоб втілювались ваші плани,  а отже щоб ви мали можливість отримувати навчання в престижних навчальних закладах, були забезпечені улюбленою роботою та досягли бажаних висот. Юним властиво бачити майбутнє в світлих тонах, і вони вірять у прийдешнє. Тож нехай  ваші життєві дороги ніколи не захмарюють сірі тони байдужості, безвиході й розпачу, нехай не  лякають вас теперішні перешкоди й невдачі, не позбавляють вас оптимізму й віри в реалізацію своїх мрій і задумів. Адже саме в молоді роки людині вдається успішно вирішувати ті проблеми, які з плином часу здаються непоборними.

28 ЧЕРВНЯ –ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

Дорогі  краяни!

У Сарненському педагогічному коледжі відбувся випускний

        25 червня ц.р. у районному будинку культури відбулися урочистості присвячені випуску студентів Сарненського педагогічного коледжу РДГУ. Із початком дороги у професійне самостійне життя випускників привітали заступник голови районної ради Валентин Цупріян, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарєва, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно.
        Виступаючи перед присутніми, заступник голови районної ради Валентин Цупріян висловив щиру вдячність педколективу за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, підготовки гідної заміни освітян. «Завдяки вам Сарненський педагогічний коледж, незважаючи на юний вік, уже має свою історію, традиції, випускників, які працюють у різних куточках нашого краю та держави, роблять вагомий внесок у розвиток народної освіти й культури» - відмітив він, а також побажав випускникам не зупинятись на досягнутому, продовжити навчання у вищих учбових закладах, самоутверджуватись на професійній ниві, у громадській роботі та особистісному становленні.
     За високий професіоналізм, вагомий внесок у благородну справу навчання та патріотичного виховання молодого покоління, створення інтелектуального, духовного, культурного потенціалу країни представники влади оголосили колективу Сарненського педагогічного коледжу подяку.
Загальний відділ районної ради

Червень 26th

128-й день народження Сарн

        У кожного міста, як у кожної людини,- свій характер, своя доля. Сарни – це живий зв'язок часів і поколінь, поштовхом для виникнення й розвитку якого стала залізниця. Нині Сарни є визнаним лідером економічного розвитку краю, його флагманом у сфері соціального захисту, медицини, культури і спорту. Наше місто, перш за все, славиться людьми – талановитими, щирими, добрими та працездатними. Усюди сарненців знають як працелюбних, компетентних, гостинних господарів.
        Уже декілька років поспіль Сарни зустрічає свій день народження на зелені свята. На центральній алеї на вулиці Широкій традиційно організували виставку майстрів образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та хлібобулочних виробів. Святкового настрою також додало свято морозива: атракціони, дитячі розваги, конкурси.
        Надвечір на святкові урочистості, що відбулися на центральній площі, зібралося декілька тисяч жителів і гостей райцентру. Найтепліші слова привітання з нагоди дня народження міста висловили голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, народні депутати України Микола Кучерук, Юрій Вознюк та інші почесні гості.
        На адресу міста звучало багато добрих слів, побажань процвітання та розвитку як сучасного, європейського міста. Міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення бажали мешканцям нашого славетного краю почесні гості

Червень 25th

25 червня – День митної служби України

          Щиро вітаю з нагоди Дня митної служби України всіх працівників митних органів, які самовіддано й чесно працюють на ствердження незалежності України, посилення її економічної могутності.
            Митниця й митна справа - це неодмінні атрибути будь-якої держави, оскільки навіть на ранніх стадіях розвитку державності існують зовнішні торговельні зв'язки. Українська вітчизняна митна система утверджувалася разом із державотворенням нашої країни й за час, що минув українські митники досягли значного професійного досвіду й майстерності.
            Шановні працівники митної служби! На вас покладена надзвичайно важлива місія - захищати інтереси держави й суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника, підносити авторитет України в світі.  Досягнення митної служби - це результат сумлінної професійної роботи кожного її працівника, вміння мобілізувати колектив на виконання поставлених перед службою відповідальних завдань.
        У цей святковий день бажаю, щоб надійними супутниками у вашій праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість і відданість справі захисту інтересів держави.

Червень 21st

До Дня міста Сарни

       Дорогі сарненці та гості міста!
        На зелені свята, у чудову літню пору розквіту природи, у буйстві зеленого вбрання садів і парків, у дзвінкому пташиному щебеті Сарни зустрічає свій День народження.
       Історія міста – це славний шлях становлення та розвитку, трудових перемог і звершень, культурних досягнень і наукових відкриттів. Кожне з поколінь сарненців зробило свій вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, у формування неповторного вигляду міста. Благословенний квітучий край, перлина Рівненського Полісся, Сарни є визнаним лідером економічного розвитку краю, його флагманом у сфері соціального захисту, медицини, освіти, культури та спорту. Цими вагомими здобутками, які так нелегко даються у наш непростий час, місто завдячує перш за все своїм жителям - працелюбним і талановитим сарненцям.

23 червня - Трійця

         Дорогі краяни!
       Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят – Святої Трійці. Воно сповнює душі кожного світлом вічних Істин – добра, любові, миру, людського єднання задля загального щастя, наближення кращого майбутнього для кожної української родини, всієї нашої держави.
       Не випадково це свято відзначається в сучасній Україні як офіційне. Адже в нинішній час політичних і соціально-економічних перетворень у країні ми, як ніколи, потребуємо відчуття єдності з вічними джерелами духовної чистоти та моральної сили, які впродовж віків зберігає незамуленими християнське коріння нашого народу. Тож нехай це свято додає нам сили та прагнення до миру та злагоди, довіри та взаємоповаги, і нехай у цьому допомагає всім нам Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий – Трійця єдиносущна та нероздільна.
       Нехай у ваших домівках завжди панує мир і достаток, у серцях – милосердя та благодать, у суспільстві – злагода в ім'я розквіту нашої країни.
Микола Драганчук,
голова районної ради