Архів - Трав 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1367366400 AND 1370044800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 31st

2 червня - День працівників водного господарства

                                          Шановні водогосподарники району!

         Щиро вітаю вас з професійним святом! Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо й розумно. Це професійне свято підкреслює суспільну важливість праці людей, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері охорони, раціонального використання й відтворення водних ресурсів.

1 червня - Випускний

  Шановні краяни!
      Щороку, разом із буянням природи приходить свято випускників, до якого готуються заздалегідь не тільки старшокласники, але й їхні батьки,  рідні, друзі й учителі. Понад  тисячу випускників району залишать цьогоріч навчальні заклади й отримають атестати «зрілості», говорячи дитинству – прощавай… 
       Попереду в кожного своя незвідана життєва дорога з її злетами й падіннями, невдачами та досягненнями. Щоб досягти певних висот у житті, бути господарями на своїй землі, потрібно бути наполегливими, витривалими, сміливо й творчо використовувати набуті знання.  Вірю, що ваша нерозтрачена енергія, дорогі випускники, ваш ентузіазм, ваша впевненість у винятковість своїх здібностей допоможуть вам реалізувати своє маленьке, але сміливе «я» - свою особистість. Від наполегливості кожного з вас, цілеспрямованості та вміння працювати на користь загальної справи залежить майбутнє країни. Переконаний, що ви впишете свою сторінку в історію Сарненщини, рідного краю, нашої держави. А ваші вчителі, батьки, друзі будуть захоплюватись і гордитись вашими здобутками. Усе це у вас попереду. 
      Вітаючи всіх випускників району з першим кроком у самостійне доросле життя, бажаю не помилитися у виборі, знайти свою стежину, здійснити задумане. Зичу на цьому шляху життєвих гараздів, добрих людей, віри й наснаги, упевненості в усіх починаннях і Божого благословення.

1 червня – День захисту дітей

  Шановні краяни!
       Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими, прославляли свої родини й рідний край. Як сьогодні виховаємо наших дітей, якими вони виростуть, таким і буде наше майбутнє, майбутнє країни.
       Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від байдужості й самотності. У малечі не може бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Т

Травень 30th

№ 20 від 24 травня 2013 року "Про календарний план основних заходів районної ради на червень 2013 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради


від «24» травня 2013 року                                                                    № 20

Про      календарний    план
основних заходів  районної
ради на червень 2013 року

        

          1. Календарний план основних заходів районної ради на червень 2013 року затвердити (додається).
         2. Контроль за виконанням плану основних заходів районної ради на червень 2013 року покласти на заступника голови районної ради Цупріяна В.С.

Голова ради                                                                             М.М. Драганчук

№ 18 від 24 травня 2013 року "Про нагородження Грамотою районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради


від « 24 » травня 2013 року                                                                                          № 18


Про нагородження Грамотою
районної ради

           

      За багатолітню подвижницьку діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у благородну справу навчання й патріотичного виховання молодого покоління, творення інтелектуального, духовного й культурного потенціалу країни нагородити Грамотою районної ради трудовий колектив Сарненської гімназії.


Голова ради                                                                            М.М. Драганчук

Травень 29th

У навчальних закладах району пролунав останній дзвінок

        Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори – літніх канікул. Це свято урочисте для першокласників і випускників. Хвилюючі почуття переповнюють наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Упродовж навчального року вони пізнавали навколишній світ, долали перші труднощі шкільного життя.
        Незабутньою, яскравою сторінкою залишаються роки навчання у школі для випускників. Попереду – нові вершини й нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
        Цьогоріч голова районної ради Микола Драганчук привітав школярів Сарненської гімназії.
        Виступаючи перед присутніми, Микола Миколайович згадав про високі здобутки гімназійної родини, а випускникам дав пораду ніколи не забувати про свій навчальний заклад, учителів, рідне місто, незважаючи на те, де здобуватимуть вищу освіту, і куди закине їх доля. А також нагородив колектив Сарненської гімназії грамотою районної ради та райдержадміністрації за багаторічну подвижницьку діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у благородну справу навчання та патріотичного виховання молодого покоління, створення інтелектуального, духовного, культурного потенціалу країни.
Загальний відділ районної ради

Травень 28th

№ 622 від 23 травня 2013 року "Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій, висловлених депутатами на пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради"

РІШЕННЯ

 

від  23 травня  2013 року                                                          № 622  

 

 

Про хід виконання протокольних  доручень
з     організації    виконання    зауважень   і
пропозицій,  висловлених    депутатами   на
пленарному засіданні  дев’ятнадцятої  сесії
районної ради

 

Розглянувши протокольні доручення з організації виконання зауважень і пропозицій, висловлених депутатами на пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради 14 березня 2013 року, за погодженням з постійними комісіями районної ради,  районна рада

№ 597 від 23 травня 2013 року "Про звіт щодо виконання районної програми забезпечення молоді житлом на 2005 – 2012 роки"

РІШЕННЯ

 

від 23 травня  2013 року

           № 597

 

 

Про   звіт   щодо   виконання   районної
програми забезпечення молоді житлом
на 2005 – 2012 роки

 

№ 607 від 23 травня 2013 року "Про районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2013 рік"

РІШЕННЯ

 

від 23 травня 2013 року                                

№ 607

 

 

Про районну програму підтримки та
розвитку  територіальних  громад  і
місцевих  ініціатив   територіальних
громад   Сарненського  району   на 
201
3 рік