Архів - Квіт 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1364774400 AND 1367366400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Квітень 30th

5 травня - величне свято Воскресіння Христового!

             Дорогі краяни!
         Від усього серця щиро вітаю з найсвітлішим весняним святом, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією – із Великоднем!
         Для кожного з нас цей день сповнений особливого змісту. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на Боже Благословення. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які вчать милосердю та благодійності, наповнюють серця любов'ю й добром, надихають на злагоду та єднання заради утвердження ідей високого гуманізму.
           Великодні свята – це найкращий час для переосмислення та прощення. Сьогодні, як ніколи, нам потрібні єдність, порозуміння, співчуття й любов. Дякуючи Богові, ми маємо сили й волю разом побудувати на своїй землі таке життя, де кожній людині будуть забезпечені гідні умови життя, шана й увага, а рідній країні - мир і благоденство. На цьому шляху нині перед усією нашою громадою стоїть багато проблем, розв`язання котрих залежить від нас самих, від нашого вміння бачити один одного та чути, від нашого побажання добра один одному, незалежно від політичних уподобань і релігійних конфесій. Тож у цей світлоносний день у спільній молитві попросимо у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праведної праці.     

1 ТРАВНЯ – ДЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ

           Шановні краяни!
           Щиро вітаю вас з Міжнародним днем усіх людей праці — 1 Травня!
        У ці святкові першотравневі дні весна, як ніколи, пахне свіжістю, ніжністю, оптимізмом. Вона разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені посаджених грядок, посмішкам людей. Першотравень завжди був і залишиться світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще. Цей день однаково люблять усі покоління, і він по праву вважається всенародним. Для людей старших Першотравень, як і раніше, символізує трудову доблесть, а для молоді — животворну силу природи, право на працю, віру в безмежні можливості людини та світле майбутнє. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ якнайшвидше досягне щасливого й заможного життя.
         Я певен, що загальна робота на добро Батьківщини принесе кожному з нас реальну користь і благополуччя! І вічне гасло «Мир! Праця! Травень!» має і сьогодні для нас особливу цінність, є запорукою здійснення намічених планів і успішного розвитку нашого міста, району та всієї країни.
         Нехай ці святкові дні дадуть усім новий заряд бадьорості й оптимізму. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, добра, щастя, прекрасного весняного настрою. Радісної праці, як святині в людині, всесильної любові до життя!

ІНФОРМАЦІЙНО

        29 квітня 2013 року відбулось засідання президії районної ради, на якому було погоджено дату, проект порядку денного, регламенту пленарного засідання чергової 20-ої сесії районної ради та порядок проведення засідань постійних комісій, про що було видано відповідне розпорядження голови районної ради від 29.04.2013 року № 16 «Про скликання пленарного засідання чергової двадцятої сесії районної ради» (розпорядження додається). Засідання постійних комісій районної ради відбудуться відповідно до графіку, затвердженого рішенням президії (графік додається).
Загальний відділ районної ради                   

№ 16 від 29 квітня 2013 року "Про скликання пленарного засідання чергової двадцятої сесії районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

 

від  « 29 »  квітня 2013  року                                                      № 16

 

 

Про          скликання    пленарного
засідання чергової двадцятої сесії
районної ради

 

Квітень 26th

27-і роковини Чорнобильської катастрофи

        З нагоди цієї сумної дати у міському сквері «Залізничник» біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів.
        Вшанувати пам'ять загиблих, висловити слова вдячності ліквідаторам і згадати всіх постраждалих від аварії на ЧАЕС зібралися представники влади, духовенства, депутати, ветерани-ліквідатори й мешканці міста.
До виступу були запрошені голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, начальник управління освіти і науки облдержанміністрації Григорій Таргонський, начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Валерій Сапожко, голова районної організації «Союз Чорнобиль» Валерій Нестерук, священнослужителі.
        Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Микола Драганчук зазначив, що першочерговим обов’язком влади та громади є гідне вшанування життєвого подвигу героїв-чорнобильців і надання дієвої допомоги кожному, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха й жертовною працею заслужив свої права та привілеї. Водночас органи виконавчої та представницької влади району роблять усе можливе, аби громадяни відповідної категорії своєчасно отримували компенсації, пільги, пенсії, були забезпечені належним медичним обслуговуванням та оздоровленням у санаторно-курортних закладах.

У постійних комісіях районної ради

        25 квітня 2013 року о 10 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності за участю заступника голови районної ради Цупріяна В.С., начальника відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності районної ради Томіловича Г.В., на якому розглянули такі звернення:
- Управління агропромислового розвитку Сарненської районної державної адміністрації від 09.04.2013 № 200 щодо надання дозволу на укладання договору оренди приміщення площею 26 м.кв., що розташоване в адмінприміщенні по вул. Суворова, 8, м. Сарни;
- Відділу освіти райдержадміністрації від 18.04. 2013 № 01.7/02-673 щодо надання дозволу на укладання договору оренди приміщення площею 48 м.кв., що розташоване за адресою: с. Дворець, Сарненського району Рівненської області;
- комунального закладу «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради від 17.04.2013 № 169 щодо надання дозволу на укладання договору оренди приміщення площею 16,4 м.кв, що розташоване за адресою: смт.Клесів, вул. Радянська, 26, строком на 2 роки 11 місяців;
- комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради від 17.04.2013 № 276 щодо надання дозволу на укладання договору оренди приміщення площею 43,31 м.кв, що розташоване за адресою: смт.Степань, вул. Дорошенка, 100, строком на 2 роки 11 місяців.
        Також депутати обговорили й інші питання, віднесені до компетенції цієї комісії, за результатами розгляду яких були прийняті відповідні висновки й рекомендації комісії.
Загальний відділ районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради утворена робоча група для впровадження Стратегії сталого розвитку територіальних громад в Сарненському районі.
        Пропозиції до проекту Стратегії розвитку Сарненського району просимо надсилати у виконавчий апарат районної ради.
 
Контакти для надання пропозицій:
Поштова адреса: м.Сарни, вул. Демократична, 51
Електронна пошта: [email protected]
Телефон/факс: (03655)35472

ОГОЛОШЕННЯ

        29 квітня 2013 року об 11.00 в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо розгляду питання «Про погодження дати, проекту порядку денного, регламенту пленарного засідання чергової 20-ої сесії та порядку проведення засідань постійних комісій районної ради».
Загальний відділ районної ради

Квітень 25th

До Дня Чорнобильської трагедіїї

             Чорнобиль… це слово стало символом печалі, скорботи, трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Мабуть, не було такої сім'ї, яку не опалив би вогонь Чорнобиля, але найбільше постраждало українське Полісся. Наш народ заплатив надзвичайно високу ціну за безконтрольність і самовпевненість тодішніх можновладців. Аварія забрала життя десятків тисяч ліквідаторів і потерпілих. Мільйони людей зазнали на собі вплив наслідків аварії, мільйони гектарів плодючої землі знищено назавжди. 
         Минуло 27 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.       
         Щороку невблаганно ідуть з життя ті, хто тоді опинився на передньому плані ліквідації катастрофи. Сьогодні, звертаючись до ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми висловлюємо нашу повагу і дяку. Велич вашого подвигу неможливо оцінити, адже саме ви без зайвих пояснень і пересторог були підняті по тривозі й кинуті в саме пекло атомного монстра, ціною власного здоров’я й самого життя спинили страшну ходу невидимої смерті.

Депутати Сарненського району – найкращі спортсмени області

        В загальнокомандному заліку обласної спартакіади 2013 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад по п’яти видах спорту переможцем стала збірна команда депутатів Сарненського району, яка набрала в сумі 330 очок, другою була команда депутатів Рівненського району – 278 очки, третє командне місце зайняли представники депутатського корпусу Володимирецького району – 257 очок.
        Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських і селищних рад відбудеться 27 травня – 1 червня 2013 року в м. Алушта.
Загальний відділ районної ради