Архів - Бер 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1362096000 AND 1364774400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Березень 28th

Про звіт щодо виконання програми підтримки місцевої переробки сільськогосподарської продукції на 2010-2012 роки

Про звіт щодо виконання програми
підтримки     місцевої      переробки
сільськогосподарської     продукції  
 на 2010-2012 роки

 

Березень 27th

У постійних комісіях районної ради

        27 березня 2013 року об 11 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (голова комісії Тотовицький І.П.), за участю заступника голови районної ради Цупріяна В.С., головного спеціаліста з правових питань та захисту прав споживачів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Олексієвець Л.О., на якому розглянули такі звернення:
        - комунального закладу «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради від 11.03.2013 № 103 щодо надання дозволу на укладання договору оренди з відшкодуванням витрат на утримання орендованого та надання комунальних послуг, частини приміщення районної лікарні, загальною площею 1 м.кв., для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
        - комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради від 11.03.2013 № 194 щодо надання дозволу на укладання договору оренди з відшкодуванням витрат на утримання орендованого та надання комунальних послуг, частини приміщення районної лікарні, загальною площею 3 м.кв., для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
        - звернення Рівненської обласної ради від 22.03.2013 № 08-376/01 щодо обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. За результатами розгляду цих питань були прийняті відповідні висновки й рекомендації комісії.
Загальний відділ районної ради

ІНФОРМАЦІЙНО

        Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради 26 березня 2013 року в приміщенні Степанської селищної ради прийом громадян проводили голова Микола Драганчук, керуючий справами В’ячеслав Шимко за участю селищного голови Марії Гоч.
        На прийомі мешканці територіальної громади порушили питання щодо надання субвенції з районного бюджету на утримання пожежної команди смт.Степань, ремонту дороги села Грушівка по вулиці Зелена, надання матеріальної допомоги на лікування, інші. На окремі з них роз’яснення та відповіді надали безпосередньо на місці.
        За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують відповідні листи в різні установи для розгляду й вирішення порушених питань. Усім громадянам, які зверталися, будуть надані письмові відповіді.
Загальний відділ районної ради

Березень 26th

Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки

Про програму розвитку та
збереження зелених насаджень
Сарненського району на 2013-2017 роки

 

 

Оголошення

        Відділ охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації на підставі рішення постійної комісії районної ради від 11.03.2013 № 26-03 оголошує про намір передати в оренду приміщення, що розташоване за адресою: с. Кричильськ Сарненського р-ну, вул. Куліша,2.
        Заяви про оренду приміщення приймаються протягом десяти робочих днів з дня розміщення оголошення за адресою: м. Сарни, вул. Я. Мудрого,3, тел.: 2-25-03.
 

Березень 25th

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Концепція реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проблема, яка потребує розв’язання

В Україні закладено конституційні засади місцевого самоврядування, ратифіковано Європейську хартію місцевого самоврядування, прийнято низку базових нормативно-правових актів, які створюють правові та фінансові основи його діяльності.

Проте від часу ухвалення Конституції України та базових для місцевого самоврядування нормативно-правових актів розвиток місцевого самоврядування фактично зупинився на рівні територіальних громад міст обласного значення, оскільки переважна більшість територіальних громад через їх надмірну подрібненість та надзвичайно слабку матеріально-фінансову базу виявилась неспроможною до виконання усіх повноважень місцевого самоврядування.

№ 07 від 22 березня 2013 року "Про календарний план основних заходів районної ради на квітень 2013 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від « 22 »  березня  2013 року                                                      №  07

 

   

 

Про     календарний    план
основних заходів районної
ради на квітень 2013 року1.     Календарний план основних заходів районної ради на квітень 2013 року затвердити  (додається).

Березень 22nd

25 березня - День Служби безпеки України

                                 Шановні співробітники Служби безпеки України!

        Сердечно вітаю вас з професійним святом. Служба безпеки України є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань на суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал.

Березень 21st

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 10 грудня 2010 року №74, у вівторок, 26 березня ц. р., о 12 годині в приміщенні Степанської селищної ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Микола Драганчук.
Загальний відділ районної ради

Про передачу індивідуально визначеного майна комунальних закладів Сарненської районної ради, відділу охорони здоров'я Сарненської районної державної адміністрації до комунального закладу "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"...

 

 

Про передачу індивідуально визначеного

майна комунальних закладів   Сарненської
районної ради, відділу  охорони   здоров’я
Сарненської         районної         державної
адміністрації  до    комунального   закладу
«Сарненський районний центр   первинної
медико-санітарної допомоги» Сарненської
районної ради