Архів - Лют 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1359676800 AND 1362096000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Лютий 28th

Засідання постійних комісій продовжуються

        27 лютого постійні комісії районної ради на своїх засіданнях продовжили роботу щодо розгляду питань порядку денного 19-ої сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 14 березня.  
        Так о 10 годині відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (голова комісії Мартинюк М.І.), на якому розглянули звіти про виконання таких районних програм:
- «Шкільний автобус» на 2011 рік;
- розвитку культури Сарненщини на 2008-2012 роки;
- проведення щорічної акції громадсько-політичного рейтингу «Гордість Сарненщини» на 2008-2012 роки;
- «Хокей України» на 2008-2012 роки.
        Заслухавши інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталії Чорної про програму розвитку культури Сарненського району на період до 2017 року, одноголосно підтримали пропозицію внести зазначене питання на чергову 19 сесію.
        Розглянули також інші проекти рішень районної ради з питань порядку денного сесії. На завершення затвердили план роботи постійної комісії на поточний рік.

ІНФОРМАЦІЙНО

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 10 грудня 2010 року №74, у вівторок, 26 лютого ц. р., об 11 годині в приміщенні Карасинської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян.
        На прийомі мешканці територіальної громади порушили питання щодо виділення майнового паю в натурі, зміцнення матеріально-технічної бази Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів, виплати грошової компенсації батькам потерпілих дітей, які відвідують групи короткотривалого перебування в дошкільних навчальних закладах, про надання роз’яснення причин щомісячної зміни розміру пенсії, інші питання, відповіді на які надали на місці.
        За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують відповідні листи в різні установи для розгляду й вирішення порушених питань. Усім громадянам, які зверталися, будуть надані письмові відповіді.
Загальний відділ районної ради

Лютий 27th

Про районну цільову програму підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2016 року

 

Про       районну      цільову   програму
підвищення безпеки дорожнього руху
на період до 2016 року

 

 

У постійних комісіях районної ради

       Учора, відповідно до графіку, затвердженого рішенням президії районної ради від 19 лютого 2013 року № 16-1, о 12.00 відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, на якому розглянули питання  порядку денного чергової 19 сесії. Зокрема заслухали звіт райдержадміністрації щодо виконання програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2012 рік та ознайомились з новою програмою на 2013. Доповідав з цих питань перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич.
      Також розглянули питання про внесення змін до районної програми боротьби з епідемією туберкульозу. Про необхідність продовжити дію цієї програми на 2013 рік членів комісії переконала завідуюча диспансерним протитуберкульозним відділенням КЗ «Сарненська ЦРЛ» Юлія Карпович.
        Про надання дозволу комунальному закладу "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради на списання майна спільної власності територіальних громад району депутатів інформував головний лікар КЗ «Сарненська ЦРЛ» Ярослав Романюк. 
      Заслухавши доповідачів, члени комісії одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень районної ради з цих та інших питань порядку денного та вирішили внести їх на розгляд чергової 19-ої сесії ради. 
                                                             
Оргвідділ районної ради

 

Лютий 26th

ІНФОРМАЦІЙНО

       26 лютого, відповідно до графіку, затвердженого рішенням президії районної ради від  19 лютого 2013 року  № 16-1, розпочали роботу постійні комісії з розгляду питань, що вносяться на чергову дев’ятнадцяту сесію ради. 
     Так, о 10 годині за участю заступника голови районної ради Валентина Цупріяна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села. 
    Насамперед члени комісії розглянули клопотання товариства з обмеженою відповідальністю Мисливське господарство «Поліське» і проекти рішень районної ради щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 0,73 га та 0,95 га, які передаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю Мисливське господарство «Поліське» на території Карпилівської сільської ради. За висновком комісії ці питання рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2007 року № 250 "Про оренду майна спільної власності територіальних громад району"

З В І Т
про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення районної ради

 

«Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2007 року                 № 250 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району»

 

Лютий 22nd

№ 05 від 22 лютого 2013 року "Про календарний план основних заходів районної ради на березень 2013 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

 

від «22»  лютого  2013 року                                                                 № 05

 

   

 

Про        календарний   план
основних заходів   районної
ради на березень 2013 року

 

23 лютого – День захисника Вітчизни

                                                     Дорогі краяни! 
        День захисника Вітчизни, яке країна відзначає 23 лютого, – насамперед данина героїчним традиціям нашого народу, вияв любові й пошани до тих, хто в кровопролитних битвах захищав Батьківщину, відстоював незалежність своєї держави. Це свято уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність, відвага  й честь, символізує саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія України. Захищати Батьківщину, свою землю, домівку – це святий обов`язок кожної людини. На долю українських воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх із гідністю.  
      Ми завжди пам’ятали й будемо пам’ятати хоробрість і героїзм, відданість і жертовність захисників в ім’я майбутнього.  
       У цей урочистий день вшановуємо мужність і  відвагу тих, хто відстояв рідну землю у воєнні роки, захистив від насильства  й у мирні часи охороняє її волю, честь і суверенність.  Але слово «захисник» може розумітися й у широкому сенсі: захисник сім'ї, свого домашнього тепла й затишку, свого міста, країни і, звичайно ж, миру в світі.

Лютий 19th

ОГОЛОШЕННЯ

        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 10 грудня 2010 року №74, у вівторок, 26 лютого ц. р., об 11 годині в приміщенні Карасинської сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Микола Драганчук.
Загальний відділ районної ради

№ 04 від 19 лютого 2013 року "Про скликання пленарного засідання чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від  « 19 » лютого  2013  року                                                  № 04

 

 

Про         скликання      пленарного
засідання чергової дев’ятнадцятої
сесії районної ради