Архів - Груд 2013

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1385856000 AND 1388534400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Грудень 31st

№ 61-1 від 30 грудня 2013 року "Про погодження змін до районного бюджету на 2013 рік"

ВИСНОВОК
постійної комісії районної ради

 

 від 30 грудня 2013 року 

          № 61-1

 

 

Про погодження змін до
районного бюджету на 2013 рік

 

Дорогі земляки, шановні сарненці!

       Від усього серця вітаю вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком і Різдвом Христовим! Це всіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії.

      Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2013-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом і звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

       Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання й вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів і близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Грудень 25th

№ 53 від 24 грудня 2013 року "Про календарний план основних заходів районної ради на січень 2014 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від «24» грудня  2013 року                                                           № 53

 

   

 

Про   календарний      план
основних заходів районної
ради на січень 2014 року

 

 

1.     Календарний план основних заходів районної ради на січень 2014 року затвердити  (додається).

Грудень 24th

24 грудня - День працівників архівних установ

Шановні архівісти району!

        Щиро вітаю вас із професійним святом Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

       Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, ви виконуєте важливу й відповідальну місію, бо без архівів, без історичної памяті немає історії народу, а, отже, немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину документи нашої епохи.

Грудень 19th

20 грудня – День міліції

                  Шановні захисники правопорядку!
              Щиро вітаю вас із  професійним святом - Днем міліції!
      Ваша служба важка, складна й небезпечна.  Бути першими там, де найважче, найнебезпечніше, не вагаючись, приймати на себе удар - славна традиція працівників органів внутрішніх справ. Адже саме ці люди стають головними, коли трапляється лихо й потрібно допомогти людині не завтра, а цієї ж митті, і не словом, а професійними діями, іноді ризикуючи власним життям.   Мужність, стійкість не менш необхідні, коли треба встояти перед спокусою, не поступитися совістю, залишитися вірним закону.

У постійних комісіях районної ради

        18 грудня ц.р. о 16 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Жошко О.П.). Члени комісії розглянули лист Сарненської райдержадміністрації від 18.12.13 № 01/25/08-1053/13 про погодження внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
        За результатами розгляду зазначеного питання комісія погодила розподіл та перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, субвенції з державного бюд¬жету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та пічного побутового палива та скрапленого газу на 2013 рік, а саме:
Document>

КВКВ/КТКВ

19 грудня – День адвокатури

Шановні правозахисники!

      Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури Сарненщини з професійним святом - Днем адвокатури!
     За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію - захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб.
     Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу правова і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Адвокати Сарненщини постійно підтверджують відповідальне ставлення до виконання покладених на них обов’язків, запобігаючи порушенням законодавства, надаючи юридичну допомогу громадянам, підприємствам, установам , організаціям району.
    З нагоди професійного свята, прийміть, шановні працівники адвокатури, побажання міцного здоров’я, родинного тепла та благополуччя, добробуту вашим родинам. Нових вам досягнень на ниві утвердження принципу верховенства закону, незалежності й демократизму. Мудрості й витримки вам у відстоюванні справедливості, неупередженості й непохитності! Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.   

   

Микола Драганчук,
голова районної ради

№ 59-1 від 18 грудня 2013 року "Про погодження змін до районного бюджету на 2013 рік"

ВИСНОВОК
постійної комісії районної ради
 
від 18 грудня 2013 року                                                                № 59-1
 
Про погодження змін до
районного бюджету на 2013 рік
 
        Відповідно до розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 16 грудня 2013 року №675 “Про перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету в 2013 році”, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради від 23 листопада 2010 року №08 «Про положення про постійні комісії районної ради» та пунктами 4,12 рішення районної ради від 21 грудня 2013 року № 527 «Про районний бюджет на 2013 рік» постійна комісія
 
ВИРІШИЛА:
 

Грудень 13th

15 грудня - День працівників суду

          Високоповажні судді та працівники органів правосуддя!  
         Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду.
       Суд - основа державності. Усі соціальні конфлікти, коли вони не знаходять свого вирішення, спрямовуються в суди, де знаходять розв’язок прийняттям судового рішення, яке ухвалюється іменем нашої держави - України. Саме суд, здійснюючи правосуддя, забезпечує захист честі, гідності, прав, свобод і законних інтересів кожної фізичної особи, законних інтересів і ділової репутації юридичної особи й держави в цілому. Тільки суд ставить останню крапку в усіх суперечках і позовах, засуджує й виправдовує. 
      Свого часу Гете писав, що суддя, який не здатен карати, стає спільником злочинця. Але санкції, які застосовуються до останнього, мають відповідати вимогам закону, адже в руках судді — людські долі, авторитет держави, іменем якої він виносить вердикт.  

Із сесійної зали районної ради…

        11 грудня відбулося пленарне засідання позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради, на розгляд якої відповідно до рішення президії районної ради було внесено 26 питань. Їх депутати попередньо розглянули на окремих засіданнях постійних комісій, які відбулися 10 та 11 грудня.
        Сесію розпочали традиційно: привітали обранців громад з днем народження, яке вони відсвяткували в міжсесійний період з 4 по 11 грудня. Оскільки, у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в країні, урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування не проводились, окремим депутатам районної ради, ветеранам і працівникам місцевого самоврядування на пленарному засіданні були вручені Грамоти і Подяки районної ради та райдержадміністрації, а також Почесні грамоти обласної профспілкової організації працівників держустанов. Відзначили й переможців ІХ районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування.