Архів - Вер 2012

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1346457600 AND 1349049600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 28th

1 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку

        Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку й День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу. 
        Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів і бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність Батьківщини. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними й головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.
         Питання соціального захисту людей похилого віку є в числі пріоритетних і в роботі Сарненської районної ради. Районна рада намагається робити все можливе для того, щоб поліпшити ваше життя. Для цього прийняті та з року в рік реалізуються відповідні районні програми соціального захисту, ваші звернення, прохання завжди розглядаються першочергово, ведеться прийом громадян за місцем проживання, жодна ваша проблема не залишається без відповідного реагування. 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

      Це свято найчисленнішої категорії працівників культури – бібліотекарів, тих, хто зберігає та передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов'язки й відкриває читачам красу і силу слова, несе їм "розумне, добре, вічне" –  книгу. У цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.  ХХІ століття, одним із головних пріоритетів якого є вільний доступ до інформації, поставило професію бібліотекаря в перший ряд найнеобхідніших і актуальних.
     Бібліотека - храм знань, де зберігаються нетлінні духовні скарби. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства. 
     Дякую всім бібліотечним працівникам Сарненщини за подвижницький труд, відродження духовності та історичної пам'яті, утвердження патріотизму й національної самосвідомості. Це
  ваш вагомий внесок у розбудову Української держави. Бажаю вам щастя, здоров'я, творчої наснаги й успіхів у роботі. Миру й добра вам і вашим родинам.
                                             
 Микола Драганчук, голова районної ради

Про хід виконання Програми заходів з організації роботи Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта» та забезпечення громадського порядку на території Сарненського району на 2010-2015 роки

Про хід виконання Програми заходів з організації
роботи   Сарненського   районного   громадського
формування   з   охорони   громадського  порядку
«Районна варта»  та  забезпечення громадського
порядку     на    території     Сарненського    району
на    2010-2015   роки

        

        Заслухавши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми заходів з організації роботи Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта» та забезпечення громадського порядку на території Сарненського району на 2010-2015 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:
        Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми заходів з організації роботи Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта» та забезпечення громадського порядку на території Сарненського району на 2010-2015 роки», затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2010 року № 957, взяти до відома (додається).

Відбулася колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації

        Голова районної ради Микола Драганчук взяв участь у виїзному засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації у Сарненському районі. На ній йшла мова про стан реалізації Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» у сфері охорони здоров’я, наказу МОЗ України від 30.08.2010 № 735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги» та дорожньої карти» реформування системи охорони здоров’я на 2011-2012 роки»; підготовку закладів охорони здоров’я до функціонування в осінньо-зимовий період; стан реалізації в області заходів щодо попередження захворюваності грипом та гострими респіраторними захворюваннями.
        Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Бойко, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Володимир Кіт й інші.
        У рамках заходу члени колегії ознайомилися з роботою закладів охорони здоров’я Сарненського району.
Загальний відділ районної ради

Вересень 26th

ІНФОРМАЦІЙНО

        Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради 25 вересня 2012 року в приміщенні Немовицької сільської ради прийом громадян проводили голова Микола Драганчук і його заступник з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами В’ячеслав Шимко за участю депутата районної ради Віктора Савчина.
        На прийомі мешканці територіальної громади порушили питання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня», виділення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, зміцнення матеріально-технічної бази Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, приведення до норм і стандартів електричної напруги по вулиці Кузнецова села Немовичі, про надання матеріальної допомоги на лікування, інші питання, роз’яснення та відповіді на які надали на місці.
        За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують відповідні листи в різні установи для розгляду й вирішення порушених питань. Усім громадянам, які зверталися, будуть надані письмові відповіді.
Загальний відділ районної ради

Вересень 25th

У Сарненській центральній лікарні новий апарат УЗД

        Голова районної ради Микола Драганчук взяв участь в врученні для Сарненської центральної районної лікарні нового апарату УЗД. Саме для цього з робочою поїздкою до міста прибула заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, яка й вручила головному лікарю Ярославу Романюку документи на апарат, а також ліки для реанімаційного відділення на суму 10 тис. грн.
        У заході також взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Володимир Кіт, медичні працівники лікарні, представники засобів масової інформації.
        У ході заходу присутні обговорили проблеми у сфері охорони здоров’я в Сарненському районі, шляхи їх вирішення та найближчі плани.
Загальний відділ районної ради

Відзначили День партизанської слави

        21 вересня в м.Сарни з нагоди Дня партизанської слави відбувся мітинг-реквієм і церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської слави. В історію Великої Вітчизняної війни Сарни увійшли як партизанський край, місце активного опору фашистській окупації. Завдяки відвазі людей Сарненщина по праву вважається колискою партизанського руху.
        У заході взяли участь голови райдержадміністрації Анатолій Остапчук і районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ренат Валєєв, ветерани, громадськість. З уст керівників лунали слова вдячності та побажання сивочолим ветеранам здоров’я, наснаги, більше радіти від життя і жити якомога довше.
  
Загальний відділ районної ради

Вшанували пам’ять журналістів

        20 вересня в м.Сарни з нагоди Всеукраїнського дня пам'яті загиблих і померлих журналістів відбулося покладання квітів на місцях поховань загиблих журналістів. У заході взяли участь голови райдержадміністрації Анатолій Остапчук і районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ренат Валєєв, громадськість.
        Вшанування пам'яті загиблих і померлих працівників засобів масової інформації і поліграфістів району стало доброю традицією. Адже всі, хто обрали цю нелегку, але таку потрібну суспільству професію, заслуговують на повагу й шану людей.


Загальний відділ районної ради

Вересень 24th

Про хід виконання програми сприяння розвитку племінних і продуктивних якостей сільськогосподарських тварин на 2011-2015 роки

Про   хід   виконання  програми
сприяння  розвитку   племінних
і         продуктивних       якостей
сільськогосподарських тварин
на   2011-2015   роки

        

        Заслухавши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання програми сприяння розвитку племінних і продуктивних якостей сільськогосподарських тварин на 2011-2015 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:
        Інформацію Сарненської райдержадміністрації про хід виконання програми сприяння розвитку племінних і продуктивних якостей сільськогосподарських тварин на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 лютого 2011 року № 133, взяти до відома (додається).

№ 38 від 21 вересня 2012 року "Про календарний план основних заходів районної ради на жовтень 2012 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 голови районної ради

від «21» вересня 2012 року                                                                                                         № 38

Про календарний план основних заходів
районної ради на жовтень 2012 року

        

        1. Календарний план основних заходів районної ради на жовтень 2012 року затвердити (додається).
        2. Контроль за виконанням плану основних заходів районної ради на жовтень 2012 року покласти на заступника голови районної ради Цупріяна В.С.