Архів - Серп 2012

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1343779200 AND 1346457600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

2 вересня – День підприємця

Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас із святом - Днем підприємця.
        У цей день Сарненщина вшановує сміливих, ініціативних, енергійних людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари й послуги, наповнюють державний і місцеві бюджети, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми краю.
        Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій, дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем. Підтримка малого та середнього підприємництва є визначальним пріоритетом в стратегії регіонального розвитку. Плідний діалог між владою та бізнесом підтверджує, що спільними зусиллями, усуваючи перешкоди для вільного розвитку підприємницької діяльності, ми досягнемо подальшого поступу на шляху до стабільності економіки, забезпечення матеріального благополуччя населення.
        Бажаю вам подальших успіхів у вашій справі, її розвитку на благо та процвітання незалежної України, підвищення добробуту людей. Щастя та благополуччя вам і вашим родинам!
Микола Драганчук,
голова районної ради

Дорогі діти, шановні батьки та вчителі!

        Прийміть мої найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року.
        Це одне з найдобріших і найсвітліших свят. Воно викликає особливе хвилювання. Немає людини, у якої б не трепетало серце, коли вона чує мелодію першого дзвоника. Особливо хвилює вона тих, хто йде у перший клас, а також тих, для кого цей навчальний рік буде останнім у рідному навчальному закладі. Лейтмотивом усього життя ця мелодія є для вчителів, які за своїм професійним покликанням сіють на щедрій педагогічній ниві розумне, добре й вічне.
        Юні друзі, нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе та світу. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.
        Здоров’я вам і сил, шановні педагоги, радості й натхнення, творчої наснаги та вдячних учнів, вагомих успіхів у благородній справі виховання майбутнього нашої держави!
        Зі святом вас усіх! З початком нового навчального року!
Микола Драганчук,
голова районної ради

Серпень 29th

У постійних комісіях районної ради

       29 серпня о 10 годині відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (голова комісії Мартинюк М.І.), на якому розглянули профільні питання, які пропонуються для розгляду на 16-й сесії районної ради. За результатами розгляду цих питань постійна комісія прийняла відповідні висновки.
        Члени комісії також розглянули лист ДЗ «Рівненська обласна санітарно-епідеміологічна станція» від 26.07.2012 року № 03.04-23/4551 щодо санітарно-технічного стану дитячих та підліткових закладів.
Загальний відділ районної ради

Відбулася колегія райдержадміністрації

        29 серпня ц.р. заступник голови районної ради Валентин Цупріян взяв участь у виїзному засіданні колегії райдержадміністрації на базі Клесівської селищної ради.
        На засіданні розглянули такі питання:
        - Про роботу виконавчого комітету Клесівської селищної ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
        - Про дотримання на території району правил торгівлі, побутового обслуговування населення, законодавства про захист прав споживачів;
        - Про співпрацю органів місцевого самоврядування із Сарненським районним центром зайнятості по працевлаштуванню і забезпеченню зайнятості осіб з інвалідністю.
        - Про стан виконання «Комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Сарненського району на 2011-2015 роки».
        - Про організацію виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25 червня 2012 року № 233 «Про роботу виконавчого комітету Сарненської міської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Загальний відділ районної ради

Вшанували пам'ять жертв Голокосту…

        Трагічні події 1941-42-х років, увійшли в нашу історію, як часи найжорстокішого, наймасовішого знищення мирного населення лише через приналежність до тієї чи іншої національності. Саме тому, Голокост – це трагедія не лише місцевого чи національного, а й загальнолюдського значення.
        У Сарнах, 28 серпня, відбувся мітинг-реквієм присвячений 70-річчю трагедії та покладання квітів до пам'ятних знаків безневинно убієнних людей єврейського й циганського населення в роки фашистської окупації.
        У кінці серпня 1942 року на території нашого району було розстріляно від 13 до 18 тисяч осіб мирного населення. Повного поіменного списку жертв й понині не існує.
        Про жахливі події того далекого часу присутнім повідала директор Сарненського історико-етнографічного музею Раїса Тишкевич, активісти єврейської общини. Пам'ять невинно страчених земляків вшанували представники влади району, громадських та політичних організацій, виконавчий апарат районної ради, райдержадміністрації, учнівська молодь, громадськість.
  
Загальний відділ районної ради

Відбулася серпнева конференція вчителів району

        27 серпня в районному будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена початку нового навчального року. 
       У своїй доповіді начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Макриця підвела підсумки роботи освітянської галузі за минулий, 2011-2012, і окреслила основні завдання, що стоять перед освітою району  в 2012-2013 навчальному році.
       Директори кращих шкіл району в своїх виступах загострили увагу присутніх на здобутках  і  проблемах освітян.
     Учасників конференції вітали народний депутат України Микола Шершун, депутат обласної ради Микола Кучерук, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук,  заступник голови районної ради Валентин Цупріян, керучий справами міськвиконкому Віктор Бахно.

Серпень 27th

На Сарненщині відзначили 21 рік Незалежності України

        У рамках відзначення 21-ї річниці Дня Незалежності в Сарнах відбулося чимало спортивних і розважально-інтелектуальних змагань, майстер-класи майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, пекарів, кондитерів, виставки-продажі хлібобулочних виробів, робіт майстрів.
        Урочистості розпочались святковим молебнем у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни, після якого святкова колона рушила до центральної площі.
        У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, міській голова Сергій Євтушок, депутат обласної ради Микола Кучерук, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Вєтров, депутати районної ради Олександр Юркевич, Андрій Циганенко, Сергій Белеля, почесні гості Вячеслав Демченко, Іван Юшко, Валентина Тушаковська, керівники правоохоронних органів, духовенство, військовослужбовці, представники місцевих рад, трудових колективів установ, організацій і підприємств району. 

Про звернення до Сарненської міської ради щодо передачі частини житлового приміщення по вул.Бєлгородська, 10, в якому знаходиться комунальний заклад "Сарненська районна стоматологічна поліклініка" Сарненської районної ради, у спільну власність...

Про звернення до Сарненської міської
ради щодо передачі частини житлового
приміщення  по вул.Бєлгородська, 10, в
якому знаходиться комунальний заклад
«Сарненська   районна   стоматологічна
поліклініка» Сарненської районної ради,
у спільну власність територіальних громад
району

        Розглянувши подання Сарненської районної державної адміністрації щодо звернення до Сарненської міської ради про передачу частини житлового приміщення по вул.Бєлгородська, 10, у якому знаходиться комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради, у спільну власність територіальних громад району, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
        1. Звернутися до Сарненської міської ради з проханням розглянути можливість передачі частини житлового приміщення по вул.Бєлгородська, 10, у якому знаходиться комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради, у спільну власність територіальних громад району.
        2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П. Тотовицький).

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду приватному підприємству «Троїцьке Плюс»

Про  затвердження  технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки,    яка    передається    в   о ренду
приватному підприємству «Троїцьке Плюс»

        Розглянувши клопотання приватного підприємства «Троїцьке Плюс» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
        Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,25 га, яка передається в оренду приватному підприємству «Троїцьке Плюс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (розробка Немовицького родовища піску) на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Серпень 23rd

№ 36 від 23 серпня 2012 року "Про календарний план основних заходів районної ради на вересень 2012 року"

         РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  «23»   серпня  2012 року                                                       36