Архів - Лист 2012

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1351728000 AND 1354320000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Листопад 30th

3 грудня - Міжнародний день інвалідів

       3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Його проголошенням у жовтні 1992 року Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу Міжнародної спільноти до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави. Милосердя, доброта здавна були в традиціях українців. Нині українське суспільство дедалі більше переймається проблемами інвалідів, упевнено рухається до створення суспільства рівних можливостей для всіх.
       На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає як в Україні, так і в районі зокрема. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги й допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка інваліду. Турботливе, чуйне ставлення до таких людей має стати обов’язком не тільки їхніх сімей і друзів, але й усього суспільства.
      Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства й нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і  хто допомагає.

1 грудня – День працівників прокуратури України

Шановні працівники прокуратури Сарненщини!

              Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
        Ваша діяльність, спрямована на утвердження верховенства закону, сприяє зміцненню правопорядку, усуненню неправомірних посягань. Своєю повсякденною працею ви докладаєте всіх зусиль для досягнення головної мети, яка стоїть перед органами прокуратури, - захисту прав і свобод кожного громадянина й інтересів держави від порушень закону. Відрадно, що серед вас багато висококласних фахівців, що гідно несуть звання працівника прокуратури, для яких почуття честі, справедливості та принциповості є сенсом життя.
         Значну увагу прокуратура приділяє такій конституційній функції, як представництво інтересів громадян і держави в суді у випадках, визначених законом, а ще вона завжди доступна для звернень, як фізичних, так і юридичних осіб. 
         З нагоди професійного свята хочу подякувати всім працівникам і ветеранам органів прокуратури за їх сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, а також побажати життєвої сили, щастя, добра, оптимізму, щедрих на добрі справи довгих років життя. Нехай завжди поруч з вами будуть любов рідних і близьких, повага колег, а професіоналізм і безкомпромісність у роботі сприяють розбудові незалежної та заможної держави.

 

 

Микола Драганчук,
голова районної ради

 

 

У постійних комісіях районної ради

        29 листопада 2012 року о 15 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності, на якому розглянули звернення комунального підприємства «Кіновідеомережа» Сарненської районної ради щодо надання дозволу на продовження терміну дії договорів оренди № 1та № 2 частини приміщення кінотеатру «Полісся», які укладені з приватним підприємцем Поляковим О.В. на той самий строк і на тих самих умовах, і звернення Управління агропромислового розвитку Сарненської районної державної адміністрації щодо надання дозволу на укладання договорів оренди приміщень загальною площею 16,2 кв.м. і 14,8 кв.м., розташованих за адресою: м. Сарни вул.,Суворова,8.
        За результатами розгляду цих питань були прийняті відповідні рішення комісії.
Загальний відділ районної ради

Листопад 28th

Вшанували пам’ять жертв голодомору

        80 років тому український народ пережив страшну трагедію, відгомін якої суспільство відчуває і сьогодні. Мільйони безневинних українців - чоловіків, жінок, дітей померли голодною смертю в результаті жахливого задуму безжального сталінського режиму. Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашої історії.
        Минулої п’ятниці, 23 листопада, у м. Сарни було проведено мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодомору за участю представників державних структур, громадських організацій, учнів навчальних закладів, жителів міста.
        До виступу були запрошені виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олексій Хомич, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, священнослужителі.
        «Ще живі люди, які пам’ятають Голодомор і можуть розповісти про нього. Ще є шанс засвоїти урок історії не заочно, за підручниками, а через безпосередній контакт з очевидцями, але з кожним роком така можливість зменшується. Уроки цієї трагедії повинні сьогодні керувати почуттями та діяльністю українського народу на шляху до злагоди й співпраці. Тож не забуваймо минулого в ім’я майбутнього», - наголосив у своєму виступі Микола Миколайович.
        Учасники мітингу вшанували світлу пам'ять невинних жертв запаленими лампадками, покладанням квітів до пам’ятного знака та хвилиною мовчання.

Листопад 27th

У постійних комісіях районної ради

        26 листопада за участю голови районної ради Миколи Драганчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Жошко О.П.). Члени комісії розглянули лист Сарненської райдержадміністрації від 26.11.2012 року № 01/25/08-1102/12 щодо погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування та внесення змін до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та при будинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у 2012 році.
        У роботі комісії взяла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Коханевич.
        За результатами розгляду листа профільна комісія прийняла відповідний висновок.
Загальний відділ районної ради

№ 39-1 від 26 листопада 2012 року "Про погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію....

ВИСНОВОК
постійної комісії районної ради

від 26 листопада 2012 року                                                 № 39– 1

Про    погодження    розподілу   обсягу   субвенції   з
державного        бюджету   місцевим   бюджетам   на
погашення заборгованостіз   різниці   в   тарифах   на
теплову      енергію,      послуги   з   централізованого
водопостачання та водовідведення, що вироблялися,
транспортувалися та  постачалися   населенню,    яка
виникла    у   зв’язку     з  невідповідністю   фактичної
вартості теплової енергії та послуг з централізованого
водопостачання   та   водовідведення   тарифам,    що
затверджувалися та/або   погоджувалися    органами
державної влади чи   місцевого   самоврядування   та
внесення змін до  розподілу  субвенції  з  державного
бюджету місцевим бюджетам  на  надання   пільг    та
житлових         субсидій       населенню     на     оплату
електроенергії,    природного    газу,   послуг     тепло-,

Листопад 26th

№ 412 від 30 травня 2012 року "Про недопущення закриття та реорганізації районних комунальних закладів у галузі освіти та охорони здоров'я без проведення громадських слухань"

РІШЕННЯ

від 30 травня 2012 року                                                                         № 412

Про       недопущення     закриття     та
реорганізації районних    комунальних
закладів у  галузі  освіти   та  охорони
здоров’я без проведення громадських
слухань

            Керуючись пунктом 1 статті 6, пунктом 1 статті 13, статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги звернення депутата фракції «Фронт Змін» Д.А. Якимця, в інтересах територіальних громад, районна рада
                                                              ВИРІШИЛА:

№ 50 від 26 листопада 2012 року "Про нагородження Грамотами районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

 

від   «26» листопада  2012 року                                                                    № 50

 

 

 

№ 49 від 23 листопада 2012 року "Про календарний план основних заходів районної ради на грудень 2012 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «23»  листопада  2012 року                                                              № 49


 

Про      календарний    план
основних заходів  районної
ради на грудень 2012 року


1.     Календарний план основних заходів районної ради на грудень 2012 року затвердити  (додається).

Листопад 23rd

Відкриття районної спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

        22 листопада в спортивній залі педагогічного коледжу відбулося урочисте відкриття VIIІ районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування. Відкрив святкове дійство голова районної ради Микола Драганчук. В урочистостях також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, міський голова Сергій Євтушок, збірні команди райдержадміністрації, районної, міської, сільських та селищних рад.
      Микола Драганчук привітав усіх присутніх зі святом спорту та побажав сили, наснаги, спортивного бойового духу всім учасникам і, звичайно, перемоги найкращому.
        По закінченні урочистого відкриття збірні команди помірялися силами в змаганнях з волейболу, настільного тенісу й шашок. Боротьба між суперниками була напруженою і захоплюючою, не було байдужих і серед уболівальників. Звичайно, спортсмени віддавали всі сили задля перемоги. Але, як завжди, вперед вийшли найсильніші. Цього дня змагання закінчилися з такими результатами: з настільного тенісу перше місце посіла збірна команда райдержадміністрації, друге - міська рада, третє - районна рада, четверте - сільські, селищні ради; з шашок перемогу здобула команда сільських, селищних рад, друге - команда райдержадміністрації, третє - районна рада, четверте - міська рада; з волейболу першість знову виборола збірна команда сільських, селищних рад, друге місце - райдержадміністрація, третє - районна рада, четверте - міcька рада.