Архів - Січ 2012

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1325376000 AND 1328054400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Січень 31st

ОГОЛОШЕННЯ

        03 лютого 2012 року о 10 годині в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо розгляду питання «Про погодження дати, проекту порядку денного, регламенту пленарного  засідання чергової одинадцятої сесії районної ради та порядку проведення засідань постійних комісій". 
                                                                                Організаційний відділ районної ради

Січень 27th

29 січня -День пам'яті героїв Крут

Шановна громадо!

     Дев’яносто чотири роки тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою героїчної пам'яті українського народу. Тоді, на захист новоствореної Української Народної Республіки, проти шеститисячної армії більшовицької Росії виступили кількасот українських добровольців - гімназистів, студентів і курсантів київських військових шкіл.
     29 січня 1918 року біля станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся нерівний бій, в якому майже всі студенти загинули, демонструючи палку любов до рідної землі та неньки України. Ця подія – трагедія та тріумф нашого народу. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю країни, навічно залишиться в історії, як приклад національної честі. Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмі вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя за свою державу, відстоюючи власне право бути вільними. 
     Крути стали вічним символом мужності й жертовності в ім'я своєї батьківщини, символом героїчних визвольних змагань українського народу. Ця подія ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який впродовж уже майже століття є дороговказом для десятків поколінь незламних борців за свободу й незалежність рідної землі, за власну державу.
     І сьогодні для українського суспільства дуже важливо пам'ятати про Крути, де триста київських студентів поплатилися життям через роз'єднаність українських політиків. Варто усвідомити цей трагічний урок хоча б для того, аби його більше не повторити. Ми дякуємо тим,  хто віддав своє молоде життя за ближніх, за свободу власної нації, а також просимо, щоб Бог дарував нам таку ж силу, сміливість й завзяття, щоб спільними зусиллями відстоювати незалежність, демократію й соборність України.

Микола Драганчук,
голова районної ради

 

26 січня - День працівника контрольно-ревізійної служби в Україні

Шановні працівники контрольно-ревізійного відділу

в Сарненському районі!

 

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
     Віддаючи шану всім працівникам державної контрольно-ревізійної служби України, хочеться в першу чергу подякувати працівникам відділу в Сарненському районі за самовіддану працю на благо нашої держави та народу. Контрольно- ревізійна служба є органом зовнішнього фінансового контролю, яка  стоїть на варті фінансового законодавства, не допускаючи порушень і зловживань у сфері управління державною та комунальною власністю. Плідна співпраця з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, органами Державного казначейства та податковою інспекцією забезпечила високу результативність роботи відділу, сприяла підвищенню її авторитету в місті й районі. Здобутком вашої служби завжди були та є люди, які в ній працюють – віддані, принципові та професійні фахівці  Саме ви забезпечуєте проведення ревізій та аудитів виконання бюджетів, аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, усунення недоліків і проблем у сфері обліку, бюджету, податків, ефективного використання державних коштів і майна,  захисту інтересів держави та громадянина.
      Від щирого серця з нагоди професійного свята вітаю всіх працівників і ветеранів контрольно-ревізійної служби. Бажаю, щоб кожний фахівець відділу пам'ятав, що надані широкі права контролю покладають на нього велику відповідальність за стан фінансової дисципліни в державі.
      Здоров'я всім і благополуччя!
 

Микола Драганчук,
го
лова районної ради

 

Січень 26th

Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2011 рік

Про звіт щодо виконання
районного бюджету
за  2011 рік

 
                Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.17 частини 1 статті 43), пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України   районна рада 
                                                                          ВИРІШИЛА:

   1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за  2011 рік.

   1.1.          По загальному фонду:

Про районну Програму відзначення трудових колективів, виробничників, державних та професійних свят на 2012 рік

Про      районну     Програму
відзначення           трудових
колективів, виробничників,
державних та професійних
свят на 2012 рік

  

Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік

Про внесення змін
до районного бюджету на 2012 рік

 

   Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України та іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 
                                                                        ВИРІШИЛА:
             Внести зміни до рішення районної ради від 05.01.2012 №325 Про районний бюджет на 2012 рік, а саме:

   1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на суму 1606,6 тис.грн. за рахунок спрямування вільного залишку бюджетних коштів (додатки 1,2,3).

Про районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2012 рік

Про районну програму підтримки  та
розвитку  територіальних  громад  і
місцевих  ініціатив  територіальних
громад    Сарненського  району    на 
2012 рік

 

 

Січень 25th

№ 03 від 24 січня 2012 року "Про календарний план основних заходів районної ради на лютий 2012 року"


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради
від «24»   січня    2012 року                                                                  №  03

    

Про календарний план основних заходів районної ради на лютий 2012 року

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду строком на 49 років шляхом проведення земельного аукціону

УКРАЇНА
Сарненська районна рада

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( Шосте  скликання )

 РІШЕННЯ

 

від «____»   __________   2012 року                                                          № ____

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду строком на 49 років шляхом проведення земельного аукціону

 

Про призначення директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради

Про    призначення     директора
Трудового архіву Сарненського
району   
Сарненської   районної
ра
ди