Архів - Вер 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1314835200 AND 1317427200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 30th

Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації

        28 вересня ц.р. відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Любиковицької сільської ради Сарненського району, в роботі якої взяв участь голова районної ради Микола Драганчук. У рамках практичної частини члени колегії оглянули підприємства, установи, організації, що функціонують на території ради, а це три населених пункти: с.Любиковичі, с.Білятичі і с.Мар'янівка. У всіх селах ознайомились з роботою закладів культури, охорони здоров'я, загальноосвітніх навчальних закладів, приватних підприємств та закладів споживчої кооперації. 
        Під час теоретичної частини розглянули п'ять питань, а саме:
- про роботу виконавчого комітету Любиковицької сільської ради по виконанню делегованих повноважень відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні";
- про підсумки огляду готовності населених пунктів району до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років;
- про стан виконання комплексної Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Сарненського району;
- про хід підготовки до осінньо-зимового періоду в закладах охорони здоров'я Сарненського району;
- про організацію виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за результатами попередніх виїзних засідань колегії райдержадміністрації.
       За результатами розгляду перших чотирьох питань прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації, які виконавці мають доопрацювати та подати на підпис голові райдержадміністрації. 

2 жовтня - День працівників освіти!

Шановні освітяни, дорогі наші мудрі вчителі!

         Прийміть найсердечніше вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти. Це свято тих, хто здобув у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати.

Міжнародний День людей похилого віку

Шановні краяни!

          1 жовтня, з приходом золотої осені, в нашій державі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і наших духовних скарбів.

        Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів та бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність вітчизни. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними й головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю,  щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

"Про виділення Рибачок Ірини Анатоліївни належної частки нерухомого майна 52/100 (п'ятдесят дві сотих) частини нежитлової одноповерхової будівлі гаражів (три одиниці), що включає в себе приміщення:№№ 1,2,3, загальною площею 101,1 ...

Про виділення Рибачок Ірині  Анатоліївні
належної частки нерухомого майна 52/100
(п’ятдесят дві сотих) частини   нежитлової
одноповерхової    будівлі    гаражів     (три
одиниці), що включає в себе приміщення:
№№ 1, 2, 3 загальною площею  101,1  (сто
одна    ціла   і   одна    десята)      кв.м.,    що
розташоване      за    адресою:        м.Сарни,
вул.Ярослава   Мудрого, 5

 

Вересень 29th

У постійних комісіях районної ради

        29 вересня  о 15.00 відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села. Продовжуючи підготовку до сесії районної ради, члени комісії детально розглянули й обговорили проекти рішень районної ради з питань, віднесених до відання комісії та запропонованих для розгляду на пленарному засіданні чергової восьмої сесії районної ради. Їх презентував начальник управління Держкомзему в Сарненському районі Рівненської області Роман Зінчик.  
      Насамперед ознайомились із матеріалами з питань, що стосувались затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар'єр» нерудних копалин «Технобуд»і товариству з обмеженою відповідальністю «Технобуд». Ці питання не викликали зауважень, оскільки затвердження відповідної нової оцінки суттєво збільшить надходження до місцевих бюджетів.
      Наступними розглянули проект рішення районної ради з питання «Про погодження зміни меж населених пунктів Тутовицької сільської ради» та три питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду шляхом передачі права оренди на земельному аукціоні для рибогосподарських потреб на території Любиковицької сільської ради. Депутати констатували, що прийняття таких рішень послужить на користь територіальним громадам.

Відбулась презентація КДК Ремчицької сільської ради

             Триває районна мистецька акція «Мистецтво одного села». У вівторок, 27 вересня, в Сарненському історико-етнографічному музеї відбулася презентація культурно-дозвіллєвого комплексу Ремчицької сільської ради, на яку завітали   заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, перший заступник міського голови Світлана Усик. Уже традиційно, на виставці були представлені вироби декоративно-вжиткового мистецтва. Цікавою була й виставка декоративних птахів. І, як на кожному святі, лунали пісні у виконанні аматорів сцени КДК Ремчицької сільської ради. Насамкінець сільським умільцям  вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації. Задоволення від цієї мистецької акції отримали всі присутні.

                                                                                                  Оргвідділ районної ради

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дорогі працівники бібліотек і читачі!

Вересень 28th

Комісії продовжують роботу

           28 вересня о 15.00   відбулося засідання постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності. Комісія розпочала свою роботу з розгляду  питань, що безпосередньо стосуються її діяльності, після чого депутати ознайомились з питаннями, які вносяться на чергову восьму сесію ради. У  роботі комісії взяли участь заступник голови ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами Шимко В’ячеслав Мусійович та начальник відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Томілович Григорій Володимирович.

              За результатами розгляду питань постійна комісія прийняла відповідні висновки та рекомендації. Крім того було вирішено 5 жовтня 2011 року провести виїзне засідання комісії для детального вивчення питання, що пропонується для розгляду на черговій 8-ій сесії районної ради, а саме: «Про надання згоди комунальному закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району».

 

№63 від 28 вересня 2011 року "Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини""

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від «28» вересня  2011 року                                                                                      № 63

 

Про проведення першого туру
щорічного Всеукраїнського конкурсу
“Краща посадова особа органів
місцевого самоврядування Рівненщини“


Про призначення головного лікаря комунального закладу "Клесівська районна лікарня" Сарненської районної ради

Про     призначення  головного
лікаря  комунального  закладу
«
Клесівська районна лікарня»
Сарненської районної ради